lostyazilim

S-400 yüzünden Google Ads, Türkiye'de kapanabilir!

26 Mesajlar 3.692 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
Yandex için fırsat .Şimdiden Türkiye için reklam bölümünü geliştirmeye başlarsa iyi olur :)

wmaraci
reklam

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
birkaç yıldır forumdayım ilk defa eleştri yapacağım sanırım. S400 yüzünden ne hocam. yüzünden ne demek. altı üstü adsense ve google yahu. ülkenden önemli mi ?
ülken saldırı değil savunma mekanizması alıyor başka bir ülke alamazsın diyor o kim !
krm SerhatAYDIN deryaerdil

kişi bu mesajı beğendi.

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar inanırmısınız su ülkede artık her şey boş her sey anlamsız geliyor adalet sistemimiz yara, almış seçime gölge düşmüş ekonomi diplerde bir orta ayar sabah kahvaltılığı 60 lira fakir hala fakir zengin ise malına mal kattı işsizliğe deyinmiyorum bile açıkta olan öğretmenlerin bir çoğu üniversite mevzunları ülkemizde bekçi oldu şimdide kaç yıldır ülkece diyoruz ki suriyeliler ülkemizi kendi ülkelerine cevirdi bakın dükkan açtılar tabelaları kendi dillerinde kendilerine semt mahalle ilan ettiler toprak ilan ettiler kimse bizi duymadı simdi İstanbul seçimi sallantıda olunca sayın bakanımız soylu 6 ay içinde tabelaları kaldıracağız diyor :D o yüzden s400 leri çokta sey yapmamak lazım google in türkiyede bile kaldığına sükretmeliyiz ****o kelimesini en çok arayan sıralamalar arasında yer alıyoruz gerisini siz düşünün -

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

fortehk adlı üyeden alıntı

Kapatır umarım ama bize bu iyiliği yapmazlar. google ads tek elinden kurtulur ülke. Ancak o zaman insanlar reklam projeleri üretir ve rekabet ortamı sağlanır. Ayrıca yayıncı ve reklam verenler arasında sözde %30 komisyon da ülkeye kalır. Ne yazık ki biz ülke olarak yumurta kapıya dayanana kadar kılımızı kıpırdatmıyor, hazırdan kafamızı kaldıramıyoruz. Bu arada yasaklama ihtimali yok, gördüğünüz gibi bu durum bize zarar değil kar sağlar. Aksine ben devlet olsam onların ilk yaptırımına karşı bende misilleme olarak google ads'i yasaklarım ülkemde. Ama yok biz anca wikipedia gibi bilgi kaynaklarını yasaklar kendimizi cezalandırırız :D

Umarım ironi yapmışsındır.

wmaraci
wmaraci

ferdican ferdican Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 8 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
bu yaptırım herkesi zora sokar.

Norven Norven WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 25 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

ertugrul adlı üyeden alıntı

birkaç yıldır forumdayım ilk defa eleştri yapacağım sanırım. S400 yüzünden ne hocam. yüzünden ne demek. altı üstü adsense ve google yahu. ülkenden önemli mi ?
ülken saldırı değil savunma mekanizması alıyor başka bir ülke alamazsın diyor o kim !

Hayır ne alaka kardeş? bir kelimeyle vatan haini yaptın bizi. Kafan mı güzel?

Youtube Abone Hizmetleri

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Ben bir partmanda bir evim var. evime kamera taktırmak istiyorum. Yönetici diyor ki kamera taktıramassın. Neden diyorum? Taktıramassın kardeşim işte taktırırsan çocuğunu döverim diyor. Yahu ben evimi güvene almak istiyorum diyorsun. he öyle mi diyor 2. çocuğunu da döverim diyor. Yahu neden diyorsun? işte öyle diyor.

Çok ilginç ben evimi korumak istiyorum. Bırak kardeşim benim evimi sen git kendi evinle ilgilen. Asansör bozulmuş sen ona bak, çatıya güneş sistemi taktır. Benim evime taktıracağım güvenlik kamerasına karışma.

Böyle düşünürsek güle güle gidebilir google amca, ama google amca giderse Türk şirketlerine kalırsak onlar da kan emiciliğe başlayacaklar. Kurtlar sofrasındayız işte. İyi tartmak, düşünmek, ve doğru idrak etmek gerekiyor bazı şeyleri.

İmza!!! Get Closer!

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense ve Google Ads'den kazanalar için tabi S-400'lerden önemli bu durum. Binlerce doları olanlar hiç ister mi ki dolar düşsün, hatta 10k olsa zil çalıp oynayacak insanlar var. Kısmen haklılar da çünkü ülkede vatan millet sevgisini bitirdik. İnsanlar kutuplaştı kimse kimseye muhtaç olmaktansa kendi gemisini kurtarma peşinde. Bunu devletin üst düzeylerinde açıkça görürken sıradan bir vatandaş neler yapmaz ki.

satalker34 satalker34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 294 / 173
  • Ticaret 32, (%94)
Kapansın bizde milli ads kullanırız

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Bence Google olayı yaptırımın en son evrelerinde olacak olandır . Başlangıç olarak durduk yere bunu öne sürmezler .ilk olarak belli şirket ve kurumların amerika ile ilişiği kesilir . Bankalar kredi vermez falan filan . Daha da artırılırsa google işin içine girer . Sonuçta google için de bir pazar elden gidiyor olacak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al