wmaraci reklam

Seocu Olmak Kolay Değil!

7 Mesajlar 1.504 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sefagedik sefagedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)
Seocu Olmak Kolay Değil!

Merhaba arkadaşlar... Bir konuya değinmek istiyorum bu yazımda. Eminim bana hak vereceksiniz ve mutlaka sizde yaşamışsınızdır. Gerçekten artık canımıza tak etti.

Bir forum'da web siteme ait bir yazı paylaştım diye ağır hakaretlere uğradım. Hangi insan işine laf söylettirir. Bir insanın bir insanın işine laf söylemesi en büyük hakaret ve küfürlerden biri değil midir? Seocuyuz evet, ve kanıtlayabiliriz de. Ama ülkemizde o kadar küçük düşürmek için çaba gösteren insanlar var ki, web sitesiyle siteleriyle alakası olmayan, seo nedir? sorusuna dahi cevap veremeyen insanlar işimiz üzerinde yorum yapıyorlar. Yorumlarında hakarette oluyor. Biz her zaman eleştirilere açığız ama neden küçük düşürmeye çalışıyorlar... Buradan tüm internet kullanıcılarına sesleniyoruz. Biz seocular gerçekten çok zor şartlar altında çalışıyoruz. Hakaretlere ve küfürlere maruz kalıyoruz. "Seocu Olmak Kolay Değil" Biz sabahtan akşama kadar bilgisayar başında kafa patlatıyoruz çalışıyoruz. Forumlarda arkadaşlarımız arasında paylaşım yaparak bilgi alışverişi sağlıyoruz daha iyi olalım diye. "Seocu Olmak Kolay Değil!" arkadaşlar, LÜTFEN İŞİMİZE SAYGI GÖSTERİN!

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Gözleri yaşlar içinde okudum. Vah vah. Adamlar 40 derece sıcağın altında sabahtan akşama kadar çalışıyor. Siz hangi zor şartlar altında çalışıyorsunuz? Bir konu hakkında yazmadan önce bence düşünerek yazın.

Seocu olmak çok kolay niye zor olsun. Okulu yok bir şeyi yok. Nickinize de seoyla bir şey yazdığınızda işte seocu oluyorsunuz. Bir de bir kaç ünv sitesine link çakıp ilk sıraya çıkardınız mı siteye. Piyasanın en iyi seocusu olursunuz. Zamanım olsa bu konuyla ilgili nasıl bir yazı yazılması gerektiğini yazacam
Asklepion NKara ArizaNotlari

kişi bu mesajı beğendi.

Seopaketleri Seopaketleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 1, (%0)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Gözleri yaşlar içinde okudum. Vah vah. Adamlar 40 derece sıcağın altında sabahtan akşama kadar çalışıyor. Siz hangi zor şartlar altında çalışıyorsunuz? Bir konu hakkında yazmadan önce bence düşünerek yazın.

Seocu olmak çok kolay niye zor olsun. Okulu yok bir şeyi yok. Nickinize de seoyla bir şey yazdığınızda işte seocu oluyorsunuz. Bir de bir kaç ünv sitesine link çakıp ilk sıraya çıkardınız mı siteye. Piyasanın en iyi seocusu olursunuz. Zamanım olsa bu konuyla ilgili nasıl bir yazı yazılması gerektiğini yazacam

seodan anladığınız bu demek ki biraz hacklink alarak siteyi 1.ci sayfaya taşımak :) ben 2 senedir uğraşıyorum seo ile daha bilmediğim çok şey var diye düşünüyorum seo basit bişey değildir çocuk oyuncağımı sandınız siz bu işi ?
ysfzby sefagedik

kişi bu mesajı beğendi.

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Seo tabi ki kolay bir iş değil, fakat kendini her seocu olarak lanse eden de seocu değil hocam. Seo ne kadar zorsa programlama da o kadar zordur. Programlama ne kadar zorsa tasarım o kadar zordur. Tasarım ne kadar zorsa server yönetimi de o kadar zordur.

Yani seoyu diğerlerinden farklı kılan birşey yok. Artık bu tür yakarışlara sık sık rastlamaya başladık.

Ben programcıyım ve piyasada kendine programcı ya da web tasarımcı diyen bir ton insan var. Ama ben çıkıpta forumlarda sitem etmiyorum. Bunun yolu forumlarda isyan etmek değil, işini iyi yapıp kendini kanıtlamaktır.

Bu işi gerçekten iyi yapıyorsanız zaten diğerlerinin yerine siz tercih edilirsiniz. Aksi halde mahalle manavından farkınız kalmaz. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır hocam..
kulturelbellek Asklepion StRonK

kişi bu mesajı beğendi.

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Bu dünyada işi kolay birini tanıyormusunuz? Ben sadece bloglara yazı girdiğim halde binbir türlü zorluk yaşıyorum. Bunlar şikayet edilecek şeyler değil.

Elbette işinizi küçümseyip size hakaret edecek insanlarla karşılaşacaksınız? Ben yardım taleplerine karşılık beklemeden koştuğum insanların ertesi gün mesajlarına cevap atamadığım için bana küfür ettiklerini hatırlıyorum.

Her zora gelince böyle isyan edeceksek işimiz işte o zaman zorlaşır.

Diyeceksiniz ki illa olması mı lazım? Hayır olması şart değil ama oluyor işte :) Çok mu zorluyorlar? Gülün geçin hocam muhattap bile olmayın. Siz işinize motive olun gerisini sallamayın.

Kolay gelsin...
Seopaketleri

kişi bu mesajı beğendi.

umutr umutr Project Development Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Digital Marketing
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 113 / 146
  • Ticaret 78, (%100)
Kendi işini kendi gören kazanır. Sen işini hakkıyla yapıyorsan gerisi boş...
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

Seopaketleri Seopaketleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 1, (%0)
Kısacası her iş zordur saygı duymamız lazım seocuyum diye iddaa edenlerin yanında işini iyi yapan insanlarda vardır daha fazla uzatmaya gerek yok sanırım iyi akşamlar herkese :)
BrutalStar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al