Seocu Olmak Kolay Değil!

Merhaba arkadaşlar... Bir konuya değinmek istiyorum bu yazımda. Eminim bana hak vereceksiniz ve mutlaka sizde yaşamışsınızdır. Gerçekten artık canımıza tak etti.

Bir forum'da web siteme ait bir yazı paylaştım diye ağır hakaretlere uğradım. Hangi insan işine laf söylettirir. Bir insanın bir insanın işine laf söylemesi en büyük hakaret ve küfürlerden biri değil midir? Seocuyuz evet, ve kanıtlayabiliriz de. Ama ülkemizde o kadar küçük düşürmek için çaba gösteren insanlar var ki, web sitesiyle siteleriyle alakası olmayan, seo nedir? sorusuna dahi cevap veremeyen insanlar işimiz üzerinde yorum yapıyorlar. Yorumlarında hakarette oluyor. Biz her zaman eleştirilere açığız ama neden küçük düşürmeye çalışıyorlar... Buradan tüm internet kullanıcılarına sesleniyoruz. Biz seocular gerçekten çok zor şartlar altında çalışıyoruz. Hakaretlere ve küfürlere maruz kalıyoruz. "Seocu Olmak Kolay Değil" Biz sabahtan akşama kadar bilgisayar başında kafa patlatıyoruz çalışıyoruz. Forumlarda arkadaşlarımız arasında paylaşım yaparak bilgi alışverişi sağlıyoruz daha iyi olalım diye. "Seocu Olmak Kolay Değil!" arkadaşlar, LÜTFEN İŞİMİZE SAYGI GÖSTERİN!