wmaraci reklam

Sevgilinizin Fotoğraflarını Başkalarında Görseniz Napardınız?

31 Mesajlar 3.705 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba soru gayet net. Başıma geldi ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sevgilimin müstehcen fotoğrafları eski çıktığı çocukta var. Bu çocuk istemiş bizimki de yollamış onla çıkarken. Şimdi ayrılmışlar. Benle yaklaşık 5-6 aydır çıkıyor ve ben bunları tesadüfi bir şekilde öğrendim. Sorun ise şu o fotoğraflar sadece onda değil çoğu kankasına yollamış bile. Bende bu fotoğrafları eski çıktığından değil kankasından öğrendim. Baya bi şeyler yaşamışlar belli ki. O fotoğraflar gayet net bunu anlatıyor. Şimdi doğum günü var ve 3-4 ay olmak üzere bulduğum her parayı sakladım. Sırf hediye olarak altın kolye tarzı bir şey almak için. Fiyatı da 300-500 arasında bir şey.
Şimdi soruyorum ne yapmam gerekir? Şans eseri arkadaşlarla takılırken gördüm. Onların o kızla çıktığından haberleri yok o yüzden bilmeden gösterdiler. Açıkçası beynimden vurulmuş gibi oldum. Çünkü o resimleri görseniz hak verirsiniz ve neler yaptıklarını anlarsınız. Hatta şunu söyleyim internet aleminde o resimlere yüzlerce lira verecekler var. Durumun ciddiyetiniaanlayın. Hayır çıktıkları vs yaptıkları ufak tefek şeyleri biliyordum ama eskiden dedim takmadım pek kafaya taki bunları görene dek. Şu da var anlaşılan tek görünen resimlerde değil canlı şahit olanda var.
Şimdi ne yapmam uygun düşer. Neler yaptıklarını bilerek göz yummak mı? Ayrılmak mı? Her halükar aynı şeye denk geliyor. Aynı sınıftayız hatta aynı sırada . Bi yardım edin bütün gece uyuyamadım hatta 3-4 gecedir uyuyamıyorum sırf bu yüzden
5
rude61

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

rude61 rude61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci | Çevirmen | Truzim İşletme Mezunu | Grafiker | Oyun Yapımcısı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Değmez unut gitsin bilemem tabi aranızda ne geçti ne yaşandı ama sen bilirsin yinede ben sana Bi abi nasihatı veriyim sen eski konuları kafana çok takan birisin eskide yaşananlar eskide kalmıyor malesef gelip olmadık bi yerde seni buluyor bence en güzeli ayrılmak ve unutmak kardeşim kendini üzmeye değmez biri gider biri gelir herkesin başına böyle şeyler gelebilir beni dinle pişman olmayacaksın koçum boşver takma kafana bırak o düşünsün değermi kardeşim beni Dinle sen unut ve hiç yaşanmamış gibi sil onu kafandan kalbinden sen kazanacaksın..Saygılarımla

fearles61 fearles61 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 3, (%67)
Valla kardeşim okadar geniş bir kızsa ayrıl gitsin ben olsam 5 dk durmam yakında internetede düşer bir an önce yakanı kurtar.
rude61

kişi bu mesajı beğendi.

onderozkan onderozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 37 / 34
  • Ticaret 37, (%100)
Dostum inan bana senin kadar üzüldüm. Bu yaşadıklarının tarifi olamaz, bu yüzden yaşın daha çok küçük unut gitsin kızı. Böyle bir kişi ile evlenmen ileride çok sorunlara neden olur. Bu fotoğrafları malesef ki silemezsin. 5 yıl sonra, 10 yıl sonra karşına çıkı verir. Kız içinde üzülüyorum bu sebepten ötürü.

tavsiyem kız arkadaşına durumu izah edip, savcılığa başvurup bütün fotoğrafın olduğu düşünülen kişilerin bilgilerini vermesi. Böylelikle evlerine kadar didik didik aranır fotoğraflar imha edilir. İnternet ortamında varsa eğer bu fotoğraflarda bulunup kaldırılmaya başlanır.

Şuan durduğunuz her saniye fotoğraflar çoğalabilir.

Şuan onu belki çok sevdiğini düşünüyorsun ama ileride ne aşklar yaşacaksın aklın şaşacak. Unut gitsin kardeşim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Açık söylemem gerekirse unutamıycağın bir tecrübe olmuş. Uzatmanın anlamıda yok. Çünkü her aklına geldiğinde huzursuz olacaksın. Bunu göze alarak birliktelik yaşamak sadece zaman kaybı olacaktır. Bir erkeğin kabullenemeyeceği şeylerden bir tanesi bu. Konuş ve sonlandır bence

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
kardeşim parana yazık bırak gitsin!

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Bu konuyu kız arkadaşınızı karşınıza alıp, uzun uzun konuşun. Eğer bir sonuç alamıyorsanız ve adli makamlar karşısında asıl şikayetçi olacak olan kız arkadaşınız olduğu için bu türde bir tepki de alamıyorsanız, ilişkinizi bitirin.

Durgun sular derin akar.

msezen msezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Üzüldüm hocam zor günler sizi bekliyor. Bu yapiniza göre değişir kimi kabullenir kimi kabullenmez fakat ayıp olduğu herkesce aynıdır. Ben olsam karşıma alır açık açık konuşurum böyle böyle durum var birde senden duymak istiyorum gibilerinden. Onun tepkisiyle birlikte sizde zaten o an ondan vazgecersiniz diye düşünüyorum

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)
Birileri ile bir haltlar yedi ise bunun cezasını acısını üzüntüsünü sizin çekmeniz doğru değil hiç bir kadın için deymez sanki dünyadaki tek kadın oymuş gibi davranıp kendinizi üzmeyin unutmayın bu hayatta kendinizinden başka değerli bir insan görmeyeceksiniz bu yolun yolcusu bir bayansa sizde takılıp zamanı gelince bırakacaksınız başkası ile bir haltlar yiyen bir kızla evlenip namusunu temizlemek yada düzeltmek size kalmaz mesela ben sevgili olduğumda bir kız gelipte bana ya işte ben eski sevgilimden çok çektim yada işte ben eski sevgilimle seviştim başıma şöyle geldi bundan sonra biraz yavaş olalım yada şunu yapmayalım bunu yapmayalım dedi ise direk ayrılırım başkası ile birşeyler yaşamış kızın başkasının yaptığı şeylerinin sonucunu ben çekmek istemem

www.parkpera.com

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

castiel adlı üyeden alıntı

Birileri ile bir haltlar yedi ise bunun cezasını acısını üzüntüsünü sizin çekmeniz doğru değil hiç bir kadın için deymez sanki dünyadaki tek kadın oymuş gibi davranıp kendinizi üzmeyin unutmayın bu hayatta kendinizinden başka değerli bir insan görmeyeceksiniz bu yolun yolcusu bir bayansa sizde takılıp zamanı gelince bırakacaksınız başkası ile bir haltlar yiyen bir kızla evlenip namusunu temizlemek yada düzeltmek size kalmaz mesela ben sevgili olduğumda bir kız gelipte bana ya işte ben eski sevgilimden çok çektim yada işte ben eski sevgilimle seviştim başıma şöyle geldi bundan sonra biraz yavaş olalım yada şunu yapmayalım bunu yapmayalım dedi ise direk ayrılırım başkası ile birşeyler yaşamış kızın başkasının yaptığı şeylerinin sonucunu ben çekmek istemem

msezen adlı üyeden alıntı

Üzüldüm hocam zor günler sizi bekliyor. Bu yapiniza göre değişir kimi kabullenir kimi kabullenmez fakat ayıp olduğu herkesce aynıdır. Ben olsam karşıma alır açık açık konuşurum böyle böyle durum var birde senden duymak istiyorum gibilerinden. Onun tepkisiyle birlikte sizde zaten o an ondan vazgecersiniz diye düşünüyorum

bilgive adlı üyeden alıntı

Bu konuyu kız arkadaşınızı karşınıza alıp, uzun uzun konuşun. Eğer bir sonuç alamıyorsanız ve adli makamlar karşısında asıl şikayetçi olacak olan kız arkadaşınız olduğu için bu türde bir tepki de alamıyorsanız, ilişkinizi bitirin.

dangera adlı üyeden alıntı

kardeşim parana yazık bırak gitsin!

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

Açık söylemem gerekirse unutamıycağın bir tecrübe olmuş. Uzatmanın anlamıda yok. Çünkü her aklına geldiğinde huzursuz olacaksın. Bunu göze alarak birliktelik yaşamak sadece zaman kaybı olacaktır. Bir erkeğin kabullenemeyeceği şeylerden bir tanesi bu. Konuş ve sonlandır bence

onderozkan adlı üyeden alıntı

Dostum inan bana senin kadar üzüldüm. Bu yaşadıklarının tarifi olamaz, bu yüzden yaşın daha çok küçük unut gitsin kızı. Böyle bir kişi ile evlenmen ileride çok sorunlara neden olur. Bu fotoğrafları malesef ki silemezsin. 5 yıl sonra, 10 yıl sonra karşına çıkı verir. Kız içinde üzülüyorum bu sebepten ötürü.

tavsiyem kız arkadaşına durumu izah edip, savcılığa başvurup bütün fotoğrafın olduğu düşünülen kişilerin bilgilerini vermesi. Böylelikle evlerine kadar didik didik aranır fotoğraflar imha edilir. İnternet ortamında varsa eğer bu fotoğraflarda bulunup kaldırılmaya başlanır.

Şuan durduğunuz her saniye fotoğraflar çoğalabilir.

Şuan onu belki çok sevdiğini düşünüyorsun ama ileride ne aşklar yaşacaksın aklın şaşacak. Unut gitsin kardeşim.

fearles61 adlı üyeden alıntı

Valla kardeşim okadar geniş bir kızsa ayrıl gitsin ben olsam 5 dk durmam yakında internetede düşer bir an önce yakanı kurtar.

rude61 adlı üyeden alıntı

Değmez unut gitsin bilemem tabi aranızda ne geçti ne yaşandı ama sen bilirsin yinede ben sana Bi abi nasihatı veriyim sen eski konuları kafana çok takan birisin eskide yaşananlar eskide kalmıyor malesef gelip olmadık bi yerde seni buluyor bence en güzeli ayrılmak ve unutmak kardeşim kendini üzmeye değmez biri gider biri gelir herkesin başına böyle şeyler gelebilir beni dinle pişman olmayacaksın koçum boşver takma kafana bırak o düşünsün değermi kardeşim beni Dinle sen unut ve hiç yaşanmamış gibi sil onu kafandan kalbinden sen kazanacaksın..Saygılarımla

Hepinize desteğinizden dolayı teşekkür ederim. Kendisine böyle böyle şeyler duydum doğru mu dedim yani gördüğümü belirtmeden sordum doğru mu bak bunlar bunlar dedim. Onu derken bile gözleri dolduğunu gözlemlerim. Bende fazla irdelemedim. Yaptıklarından ne derece pişman olduğuna şahsen tanık oldum. Dediği tek şey ergenlikte yaptığım en büyük hata o çocukla çıkmam oldu dedi. Dediğine göre ayrı illere gitmek zorunda kalmışlar çocuk sapık mı neyse istemiş o da yollamış bi kaç tane fotoğrafı aralarında olan fotoğrafları inceledim sadece 1 yada 2 sinde yüzü gözüküyor. Ama şu net daha duydum derken bile ne kadar acıttığını gördüm. Bakalım ne yapmam gerekir. Ayrılmak dersem her gün aynı şeyi bi daha yaşayacağımı biliyorum çünkü günde 6-7 saat en az yan yanayız.
Bide şu var biz çıkmaya başladığımızdan beri gerçekten dikkat ediyor. Yani düşünün diğerleriyle konuşmayı bile kesmiş. Merhaba bile demiyor onlara.
Savcılık mantıklı çözüm ama yüzü görünen 2 fotoğraf var onlar da ise plajda gibi hayal edebilirsiniz. Diğerlerinde yüzü gözükmüyor. Hatta daha önce gördüm ben o resimleri ama yüzü gözükmüyor diye o olduğunu anlamadım. Şimdi savcılığa gidersek ailesi vs haberleri olacak kız zor duruma düşecek. Ergenliğimde yaptığım tek hata diyor. Eğer ciddi ise sadece o çocukla çıkmış başkası da yokmuş. Buna inanırım çünkü 6-7 yıllık samimi arkadaşlarını buldum sordum yok dediler.

Tek hatasıda şansa bak bana denk geldi. Şu kısa çıktığımız sürede bile onu o kadar tanıdım her şeyi düşünürdüm onu düşünmezdim. Ama tanıdığım süre boyunca kesinlikle en özel insan o. Çünkü hiç bir zaman ailesini bile karşısına alacak kadar seven birini tanımadım.

Ne yapmak uygun sizce?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al