wmaraci reklam
lidertakipci

Sevgiliye yapılacak süprizler

12 Mesajlar 4.302 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tahayelkenci tahayelkenci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Bi durumum var sizden yardım almak istiyorum.
Kız arkadaşım yarın geliyor. Kendi arabamla onu karşılamaya gidecem.
1-2 saatlik mesafemiz var. Onu alıp kahvaltı vs yapıp tekrar geriye dönücez 1-2 saatlik yoldan.

Bu yolda yapılacak süpriz olsun arabada yapılabilecek süpriz olsun kahvaltıdayken yemekteyken falan olsun veya başka bir yerlerde süpriz. Ama arabada daha çok vakit geçireceğimiz kesin :) Neler yapılabilir ?

4-5 saat beraber olacaksak 2-3 kez şaşırtmak istiyorum fakat pek birşey gelmiyor aklıma :)
Yorumlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler şimdiden

teşekkürler.
konu silinebilir

wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Bir hediye kutusu al ama büyük olsun biraz, içine kız arkadaşının sevdiği çikolatalardan koy yada ne biliyim pahalı çikolatalardan koy, jelibonda olabilir haribolara bayılır kızlar ben haribo ile çok kız düşürürdüm :D ve arabanın içindeyken ona ver kutunun en altına da güzel bir cümle yaz.:) / Ben denedim tescillidir, ertesi gün kız arkadaşım yüzük takalım muhabbetine girdi aman o noktalara gelmeyesin.:)

Torpidoya gül koyabilirsin ama etrafında bişiy olmasın tek gül sadece dalından koparılmış biçimde olsun, sonrasında kız arkadaşına torpidoda senin için bişiy var aç bak istersen diyebilirsin.
tahayelkenci

kişi bu mesajı beğendi.

yUsUfAbaLi yUsUfAbaLi Wordpress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 739
  • Beğeniler 123 / 182
  • Ticaret 60, (%100)
Hiç yapma bence ben yaptım bugün 1 seneyi doldurduk diye 1 saat sonra kavga ettik eve döndüm :)

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

Fou adlı üyeden alıntı

Bir hediye kutusu al ama büyük olsun biraz, içine kız arkadaşının sevdiği çikolatalardan koy yada ne biliyim pahalı çikolatalardan koy, jelibonda olabilir haribolara bayılır kızlar ben haribo ile çok kız düşürürdüm :D ve arabanın içindeyken ona ver kutunun en altına da güzel bir cümle yaz.:) / Ben denedim tescillidir, ertesi gün kız arkadaşım yüzük takalım muhabbetine girdi aman o noktalara gelmeyesin.:)

Torpidoya gül koyabilirsin ama etrafında bişiy olmasın tek gül sadece dalından koparılmış biçimde olsun, sonrasında kız arkadaşına torpidoda senin için bişiy var aç bak istersen diyebilirsin.

Hocam siz neymişsiniz be :) Kız tavlamayla ilgili forum açın derim :)
tahayelkenci

kişi bu mesajı beğendi.

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

Hocam siz neymişsiniz be :) Kız tavlamayla ilgili forum açın derim :)

hehe :) vallahi hocam kızları anlamak önemli ne istediğini bilmek önemli körü körüne olmaz hiç bir şey bu hayatta birşeyler vereceksin ki geri alabilesin.

• Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 6, (%100)

Fou adlı üyeden alıntı

Hocam yorumun için teşekkürler.
Şu çikolata şeyini yapmak yapabilirim aslında ama pek kendime uyduramadım onu ama torpidoya bi çiçek yerleştiricem. Teşekkürler :)

yUsUf AbaLI adlı üyeden alıntı

Hiç yapma bence ben yaptım bugün 1 seneyi doldurduk diye 1 saat sonra kavga ettik eve döndüm :)

Yine de gönlünü yapalım 10 saatlik yoldan geliyor :)

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

DemirMaden adlı üyeden alıntı

Hocam yorumun için teşekkürler.
Şu çikolata şeyini yapmak yapabilirim aslında ama pek kendime uyduramadım onu ama torpidoya bi çiçek yerleştiricem. Teşekkürler :)

Yine de gönlünü yapalım 10 saatlik yoldan geliyor :)

Hocam istersen daha güzeli de co-pilot koltuğu düzenlemesi :D

Yengenin oturacağı koltuğu, paspası co-pilot bölümünü komple gül yaprakları ile süsle kapıyı açtığında da bu manzara onu karşılar ve elinde bir gül olabilir gülü uzatırsın, bunu yaparsan ömrü hayatı boyunca seni kesinlikle unutmayacaktır emin ol. :)

• Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 6, (%100)

Fou adlı üyeden alıntı

Hocam istersen daha güzeli de co-pilot koltuğu düzenlemesi :D

Yengenin oturacağı koltuğu, paspası co-pilot bölümünü komple gül yaprakları ile süsle kapıyı açtığında da bu manzara onu karşılar ve elinde bir gül olabilir gülü uzatırsın, bunu yaparsan ömrü hayatı boyunca seni kesinlikle unutmayacaktır emin ol. :)

Öyle dedin de aklıma geldi. co-pilot koltuğunun üstünde ki aynalığa gül koyayım ordan üstüne başına dökülür. Yere gül sermek fazla masraf yahu :)

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

DemirMaden adlı üyeden alıntı

Öyle dedin de aklıma geldi. co-pilot koltuğunun üstünde ki aynalığa gül koyayım ordan üstüne başına dökülür. Yere gül sermek fazla masraf yahu :)

Hocam hayat senin yaşam senin benimki sadece bir öneri, böyle yaparsan daha güzel olur dediğin gibi yaparsanda güzel olur tabiii fakat böyle şeylerde 3-5 in hesabını yapmayacaksın.:)

• Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 6, (%100)

Fou adlı üyeden alıntı

Hocam hayat senin yaşam senin benimki sadece bir öneri, böyle yaparsan daha güzel olur dediğin gibi yaparsanda güzel olur tabiii fakat böyle şeylerde 3-5 in hesabını yapmayacaksın.:)

Doğru diyosun ikisinide yapayım hocam. Teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al