wmaraci reklam

SGK Soygun | Dikkatli Olun !

8 Mesajlar 1.152 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
1 ay önce eczaneye gittim eşimin ilaçlarını alacaktım 100 ₺ tuttu çok fazla değil mi dediğimde 90 ₺ si muayene katılım ücreti olduğunu söylediler ilaç alırken zaten 20-30 ₺ verdiğim için bu kadar ücret çıkmaması lazım dedim. Bunun bir dökümünü çıkarabilir misiniz diye rica ettim kağıda baktım 2018 yılından muayeneler gözüküyor sanırım bunlar arada kaynamış onun borcu diye düşündüm sonra kağıtta gitmediğimiz hastanelerin de olduğunu fark ettim. Benim gittiğim hastanenin yakınında ki hastanelerde yazıyordu ama biz hiç gitmedik o hastaneye Alo 170 aradım SGK müdürlüğüne gelin şikayet edin dediler. SGK il müdürlüğüne gittiğimde de Alo 170 arayın biz bir şey yapamıyoruz dediler. Aldıkları parayı tekrar alıyorlar büyük ihtimalle bir çok insanda uğraşmaz en azından 20 ₺ falan koysalar fark edilmeseydi ! Cimere yazdım 1 aydan fazla süre geçti cevap vermediler.. Hem paramın üstüne yattılar hemde beni uğraştırdılar, bunu benim gibi kaç milyon insana yapıp haksız kazanç elde ediyorlar acaba ? :(
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Seocalismasi Seocalismasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 4 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
https://www.turkiye.gov.tr/muayene-katilim-payi-sorgulama

buradan sorgulayın hocam
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

100 Adet Backlink 39 TL - Da ve Pa min.15 | Max.95'dir.

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Gidipte unutmuş olamaz mısınız? Eğer eminseniz takip etmenizi öneririm ama yanlışınız olabilir. Eğer öyle bir şey var ise bilmeyenlere yazık valla. Geçen kontrol etme şansım oldu sıkıntı çıkmadı hepsi doğruydu.

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
adamlar aldigin havanin vergisini aliyor sen sgk diyosun hocam 😀
kafalar youtube kanalinin bir skeci var Alış kızım alış diye izleyin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
bu muayeneden ücret alınmaya başlandığı zaman sağlık ocağına gitmiştim oradaki görevliye bu parayı size mi veriyorum dediğimde yok hayır ilaç aldığından sana ödetirler demişti. Tabi o zaman 3 tl idi şimdi ise zam gelmiş galiba 6 tl olmuş. Bir ilaca 65 tl verdim zoruma gitti, ilaç 8 tl gerisi vergi. İçimden oh şükür biz olmasak devletimiz nasıl ayaklanacak diye içimden ah geçirdim (!).

Hatta 4 ay önce tekrardan doktora gittiğimde ve doktora soru sorduğumda; mhrs den aldığımız randevulara gitmesek bile para veriyor muyuz dediğimde evet dedi. Orası bir muamma ama siz kesinlikle gidecekseniz randevu alın.

theharunuysal
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
sterk Maalesef hem sigorta ödüyoruz ayrıca katılım payı altında para ödüyoruz oda yetmiyor iki kere alıyorlar kendi zararlarını çıkarmak için (zarar derken çaldıkları paradan bahsediyorum). Hastaneye gittiğimde randevu alsam bile örnek saat:10:00 randevu alıyorum doktor bakıyor ultrason ve kan ver gel diyor 1 saat sonuç sırası almak için sıra bekliyorum ve 15 gün sonra ya da sıra veriyorlar bitmedi çekinmek için geldiğinizde de sıra bekliyorsunuz hemen gireyim diye bir şey yok. Tartışarak da olsa doktora gösterebiliyorsunuz, sonra hmm hastalığınız biraz azalmış gibi görünüyor bu ilacı yazdım 3 ay sonra yine gelin ve sürekli böyle devam.. Benim gibi arabası olmayan ve küçük çocuğu olanlar için çok zor oluyor sürekli git gel ve bu kadar beklemek rezillik.. :( Ayrıca bu ülkeden kurtulamıyorsunuz..

@[SeoÇalışması](userid:22137) oradan sorguladım hocam ama o tarihlerde muayene olduğumuzda hep ilaç aldık ve 20-30 ₺ aralığında ödedik genelde 7 ₺ muayene ücreti oluyor 20-30 ₺ olduğunda bende belki 2-3 tane kalmıştır diyorum ama sürekli böyle. Tekrar incelemelerini rica ettim ama 1 - 1.5 aydır cevap vermiyorlar, ben 1 - 1.5 ay sigortamı geciktirdiğimde faiz işliyor.

pierrecassi pierrecassi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek erkek giyim
  • Konum -
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 10 / 39
  • Ticaret 17, (%100)
her ilaçta 20 30 giydiriyorlar.. yaşasın SGK varol sen olmasan kim bize giydirecek

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Acaba randevu alıp gitmemiş olabilir misiniz? Çünkü randevu alıp iptal edilmezse muayene ücreti otomatik işliyor diye biliyorum

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al