wmaraci reklam
lidertakipci

Siz Hangi Antivirüs Yazılımını Tercih Ediyorsunuz

27 Mesajlar 2.084 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba atkadaşlar ben microsoft’un sunmuş olduğu ücretsiz antivirüs yazılımını tercih ediyordum ancak bugün nedense kafama çok yetersiz kalıyor gibi bir soru takıldı durduk yere. Önerebileceğiniz güvenilir ve sistemi yormayan bir antivirüs yazılımı var mı?

wmaraci
reklam

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
Merhaba
Masaüstü bilgisayarım güçlü olduğu için tercih ettiğim antivirüs programı Kaspersky, ama gerçekten güçlü bir bilgisayarınız varsa kullanmanızı tavsiye ederim.
Bunun haricinde ESET oldukça kullanışlı ve sistem yormayan bir antivirüs.

Handikap01 Handikap01 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek W*rez, Ad*lt, Film Hosting
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 206 / 89
  • Ticaret 14, (%100)
TTnetin beleşe verdiği Lisansli McAfee yı kullanıyorum, ESET, Karspersky, Norton iyidir

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Yıllardır Avast kullanıyorum, çok memnunum.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Mad Mad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad V** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 234 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Ben Eset,kaspersky ve norton un deneme sürümlerini indirdim.Bence norton daha iyi.Diğerlerinin görmediği virüsleri hemen buldu.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Kardeşim internette indirdiklerine dikkat edersen hiçbirşey olmaz bak ben bilgisayarcıyım zamanında 7 güvenlik duvarı 3 antivirüs kullandigim oldu pc den virüs eksik olmuyordu su an hiçbirşey kullanmiyorum pc ye 3 yil format atmadım ve okadar program indirip kaldırıyorum mesleğimden dolayi.tamamen kendi kurdukları düzende takılıyorlar zaten uzman biri virüs yazmışsa kaçarın yok onu incdleteceklerde veri tabanına işlenecekte sen antiviruse guncelleme yapacaksinda ölme eşeğim ölme senin antivirüs onu bulana kadar adam dosyalarını çeker windows 10 kullanıyorsan kesinlikle yükleme bisi hic gerek yok dahili defender var gayette başarılı he diyosan yok ben kullanacam kaspersky vs hikaye boşuna pc ni yorma bitdefender kardeşim aç bak 2016 dan beri 1. Seçildi.Ben2009 dan beri kullanırım orjinal lisansı 20 tl pc ne format at geri kur lisansı sen girmeden algılar okadar kıyak. onun dışında aylık tarama yapman daha güzel olur onun için sana hitman pro öneririm bütün antivirüslerin veri tabaninda tarar dosyaları çoooooooooook başarılı herkez bilmez kurulumu bile yok çok küçük boyutu ama yaptığı isleri bilseniz keske :)
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Eset kullanma kendini koruyamıyor virüs bulastigi an virüs kapatır eseti sonra bakarsin bu neden kapanmiş diye :) mc cafe 5 para etmez etse beleş dagitilmazdi emin ol norton eşşek gibi yorar bilgisayarını norton biteli 6 sene oldu kullananı dövüyolar

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)

ErçinÇağlar adlı üyeden alıntı

Merhaba
Masaüstü bilgisayarım güçlü olduğu için tercih ettiğim antivirüs programı Kaspersky, ama gerçekten güçlü bir bilgisayarınız varsa kullanmanızı tavsiye ederim.
Bunun haricinde ESET oldukça kullanışlı ve sistem yormayan bir antivirüs.

Laptopu çok yorar hocam o zaten ahım şahım bir bilgisayarım yok. :)

Handikap01 adlı üyeden alıntı

TTnetin beleşe verdiği Lisansli McAfee yı kullanıyorum, ESET, Karspersky, Norton iyidir

Eset çok işe yaramıyor sanki çok kullanıcısını görmedim ama diğerlwri denenebilir

admin adlı üyeden alıntı

Yıllardır Avast kullanıyorum, çok memnunum.

Mad adlı üyeden alıntı

Ben Eset,kaspersky ve norton un deneme sürümlerini indirdim.Bence norton daha iyi.Diğerlerinin görmediği virüsleri hemen buldu.

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Kardeşim internette indirdiklerine dikkat edersen hiçbirşey olmaz bak ben bilgisayarcıyım zamanında 7 güvenlik duvarı 3 antivirüs kullandigim oldu pc den virüs eksik olmuyordu su an hiçbirşey kullanmiyorum pc ye 3 yil format atmadım ve okadar program indirip kaldırıyorum mesleğimden dolayi.tamamen kendi kurdukları düzende takılıyorlar zaten uzman biri virüs yazmışsa kaçarın yok onu incdleteceklerde veri tabanına işlenecekte sen antiviruse guncelleme yapacaksinda ölme eşeğim ölme senin antivirüs onu bulana kadar adam dosyalarını çeker windows 10 kullanıyorsan kesinlikle yükleme bisi hic gerek yok dahili defender var gayette başarılı he diyosan yok ben kullanacam kaspersky vs hikaye boşuna pc ni yorma bitdefender kardeşim aç bak 2016 dan beri 1. Seçildi.Ben2009 dan beri kullanırım orjinal lisansı 20 tl pc ne format at geri kur lisansı sen girmeden algılar okadar kıyak. onun dışında aylık tarama yapman daha güzel olur onun için sana hitman pro öneririm bütün antivirüslerin veri tabaninda tarar dosyaları çoooooooooook başarılı herkez bilmez kurulumu bile yok çok küçük boyutu ama yaptığı isleri bilseniz keske :)

Birkaç sitede bitdefender demiş sıralamada ilk 3’te diğerleri sistemi yorduğu için pek tercih edilmiyor sanırım. Olmazsa bende Bitdefender deneyim onun haricinde zaten crackli ya da warez olan birşey kullanmıyorum. Ama en azından kafam rahat olsun diye düşünüyorum.

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Eset kullanma kendini koruyamıyor virüs bulastigi an virüs kapatır eseti sonra bakarsin bu neden kapanmiş diye :) mc cafe 5 para etmez etse beleş dagitilmazdi emin ol norton eşşek gibi yorar bilgisayarını norton biteli 6 sene oldu kullananı dövüyolar

😂😂 sesli güldüm

ahmetozer ahmetozer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sunucu Yönetimi &amp; Geliştirici
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 12 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç bir antivirüs programını kullanmıyorum. Tecrübe yeterli oluyor. Zaten legal olmayan işlere bulaşmadıkça bilindik kaynaklar kullanıldıkça sorun yok. Usb den dosya aktarımı yapmıyorum .Sadece yazıkımsal değil dandik usbler cihaza donanımsal olarak zarar veriyor. Dosya alışverişi cloud üzerinden yapıyorum(googledrive ve kendi sistemlerimiz) ve dosya gönderen kişi de güvenilir olmasına dikkat ediyorum. Senelerdir virüs bulaşmadı. Virüs zaten kullanıcı hatası ile bulaşır.
Barun

kişi bu mesajı beğendi.

Linux Server,Network(ipv4+ipv6) https://ahmetozer.org https://github.com/ahmetozer

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
McAfee den uzak durunda. bildiğin bilgisayarın ömrünü yiyor lanet program
Barun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al