wmaraci reklam

Skandal Görüntüler - Öğretmeni İtip Kakıyor

35 Mesajlar 3.252 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Aykut Hahah 20 yıl önce Youtube'dan video izleyen çocuklar mı vardı? Kendi anlamak istediğiniz gibi anlıyor, çocuk gibi herşeyi başkasına suç atıyorsunuz. Böyle devam edin.

wmaraci
reklam

Shydox Shydox www.majerweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 903
  • Beğeniler 89 / 267
  • Ticaret 7, (%100)
Olayı yine devlet'e bağladılar zaten. Aykut evet bütün sorun ailede. Allah aşkına yani şimdi burda parti ismi versem ban yiyeceğim. Ben parti tutmuyorum. Ama bundan %100 eminim ki eğer (siz) iktidar'da olsaydınız benim dediklerimi siz söyleyecektiniz. "Devlet ile ne alakası var." ben bunu tarafsız olarak söylüyorum. Siyaset dediğimiz olay partilerin bir birini gömmeye çalışması mı demektir ? O onun atletine laf eder, diğeri bilmem hangi adada araştırma yapar. A Partisi B Partisi değiliz devletiz. Tecavüz vs. saymışsınız bunlar aileye bağlı şeyler değil mi ? Bu kadarını düşünemiyor musunuz cidden ?
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Shydox Sen devlet olarak gerekli düzeni sağlamazsan, milletini refaha ve huzura kavuşturmazsan, o ülkedeki insanlardan her şey olur. Kanada, Yeni Zelanda ve bunlar gibi birçok ülkeyi araştırın. Neden bizdeki pislikler yok? Çocuk istismarı, İmam hatiplerde ve Kur'an kurslarında bile ortaya çıkan taciz olayları, şort giyen kızlarımıza yapılan saldırılar, tamamen şuan ki devletin sorumluluğundadır. Siz bunları görmezden gelmeye devam edin asıl gençler...

Shydox Shydox www.majerweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 903
  • Beğeniler 89 / 267
  • Ticaret 7, (%100)
Aykut tamamen haklısınız diyeyim bitsin. Daha bir şey anlatmaya çalışmaya gerek yok.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
12 yildir öğrenciyim neyin ne olmadığını öğretmenlerden daha iyi biliyorum.
Buradaki anne babalara sesleniyorum çocuğunuzu boşuna okula gönderiyorsunuz %99 okumak için gitmiyor.Gidende hiçbirşey öğrenemiyor öğrene bile atanamiyor
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

asinan asinan ... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 14 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
1. Elini kolunu sallayan okulu geçemesin. Geçemiyorsa kalsın. Bir kaç kez kalırsa belki okuldan uzaklaştırılabilir ya da zeka geriliği için olan özel okullara gönderilebilir.

2. Disiplin denen şey dikkate alınsın ve uygulansın. Disipline giden öğrenciler için aynı okulda değil de her şehirde merkezi olarak kurulacak olan disiplin mahkemelerinde durumu görülsün.

3. Sınıflara kamera sistemi getirilsin ve canlı olarak yayınlansın ki bu tip durumlarda kanıt niteliğinde delil oluşturulabilinsin.

Benim fikirlerim bunlar. Her şeyi de devlete bulmayalım. Bu çocuklar ailede yetişiyor tarlada değil. Bizim kültürümüzde saygı denen bir şey var. Veletin yaptığını şeyin suçlusu kendisidir, bilmiyorsa da öğretilmelidir.

Eğer önünüzde böyle bir nesil var ise siz de (bana göre) ona göre sistemi kuracaksınız(Eğitim sisteminden bahsetmiyorum, disiplin sisteminden bahsediyorum).

adem15 adem15 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ögg
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Devlete kızan arkadaşlar haklı o öğretmeni araştırın kesin sözleşmelidir ve öğrenciye ekmek parası için laf edemiyordur devlet memuruna yap bakayım bu hareketleri adama ne yapıyorlar.

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
adem15 ben devlet memuruyum bizde hiçbir şey yapamıyoruz. Öğretmenin elinde hiçbir yetkisi yok, O kameralardaki öğretmen o çocugun ensesini okşasa veli gelir öğretmeni rezil eder üstüne şikayet eder o öğrenci için birde soruşturma yersin bunun canlı örneklerini bir çok defa şahit oldum.

Meslek lisesindeki öğrencinin velisi öğrenciyi tanımazmış gibi bide korumak için öğretmene bin türlü laf eder

https://discord.gg/S6mByw8

adem15 adem15 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ögg
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
zeytin8899 eğitim siteminde bir çok değişime gidildi başta sınav sistemi olmak üzere peki devletin eğitim sistemi üzerinde yaptığı hangi değişikliği destekliyorsunuz? Biz bu yaşlardayken uyuşturucu madde olarak sadece extazy(yanlış yazmış olabilirim) vardı bir de ot . Şimdi elini sallasan torbacı çeşit çeşit de sayıyor. Heryere okul dikiliyor ama eğitim verilmiyor eğitim ortamını devlet kuramıyor aksine atama yapmak yerine sözleşmeli öğretmeni tercih ederek öğretmenleri asgari ücrete mecbur bırakıyor. Geleceğimizi inşa edecek öğretmenlerde aha böyle elleri kolları bağlı kalıyor. eğitim sisteminde yapılan değişimlerde hiç doğru bir kritik alamadılar ve yanlışların sonucu ortada.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Bu şekilde tüm dersler boş! kimse istediği yere gidemiyor sağlık meslekeğe giden arkadaşlarıma soruyorum aile zoru ile gidiyorum diyor burdan tüm M.E.B'e sesleniyorum alt yapıyı değiştirme zamanı geldi kim hangi bölümü istiyorsa ona gitsin!

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al