wmaraci reklam

Sponsorluklar Durduruldu.

7 Mesajlar 1.392 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Bugüne kadar kaç kişiye sponsor olduğumu varın siz hesaplayın :)

* Toplamda gelen teşekkür sayısı (3) (Burada beklentim teşekkür değil yanlış anlaşılmasın ama aşağıdaki madde olunca bu aralar fazlasıyla zoruma gitmiş durumda)

* Birkaç çekilişte elimde olmayan nedenlerden dolayı gecikmeler oldu, bi küfür işitmediğim kaldı :)

Bu ve benzeri nedenlerden dolayı kimseye sponsor olmuyorum artık. P.m'lere cevapları atıyorum ama p.m göndermeyin lütfen.
ArtemisTr Ryuzaki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)
Sefa abim yani şu ana kadar tanıdığım en cömert insansın . Sana msn'den de teşekkür ettim ama senin yerin bende ayrı abi . :)
Seomple

kişi bu mesajı beğendi.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Gerçekten büyük terbiyesizlik olmuş. Hem ücretsiz hizmet ver hem azar işit. Vay be.

Sabutay Sabutay @Wikilakes Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Ghost adlı üyeden alıntı

Gerçekten büyük terbiyesizlik olmuş. Hem ücretsiz hizmet ver hem azar işit. Vay be.

Ücretsiz mi? :) O sponsorlukları babasının hayrına mı yapıyor arkadaşımız?

Tamam güzel bişey yapıyor tarafların 3üde kazanıyor, fakat alınganlık yapacak bişey yok. Sonuçta 100 liralık sponsorluk karşılığında belkide 300-500 liralık backlink sağlıyor... Yani aslında zaten almak istediğini(karşılığını) alıyor. Dolayısıyla ekstradan bir "teşekkür" talep etmesi yada etmiyorlar diye alınganlık yapması doğru değil.

Saygılar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bcakir bcakir http://bcakir.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Uygulama Geliştiricisi
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 21 / 13
  • Ticaret 4, (%100)

Sabutay adlı üyeden alıntı

Ücretsiz mi? :) O sponsorlukları babasının hayrına mı yapıyor arkadaşımız?

Tamam güzel bişey yapıyor tarafların 3üde kazanıyor, fakat alınganlık yapacak bişey yok. Sonuçta 100 liralık sponsorluk karşılığında belkide 300-500 liralık backlink sağlıyor... Yani aslında zaten almak istediğini(karşılığını) alıyor. Dolayısıyla ekstradan bir "teşekkür" talep etmesi yada etmiyorlar diye alınganlık yapması doğru değil.

Saygılar.

katılmıyorum, 300 liralık backlinke en az 1000 link satın alırsın. 50-100 tane backlinkin fiyatı ne zamandan beri 200-300 lira oldu?

Sabutay Sabutay @Wikilakes Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

bcakir adlı üyeden alıntı

katılmıyorum, 300 liralık backlinke en az 1000 link satın alırsın. 50-100 tane backlinkin fiyatı ne zamandan beri 200-300 lira oldu?

Çekilişlere katılan siteler/bloglar sürekli güncel ve asıl fayda sağlayacağı sitelerdir.

Yani o 100-500 tane wiki tanıtımdan aldığın linkler ile güncel temiz kısacası değerli sitelerden aldığı linklerin fiyatı aynı mıdır?

Ayrıca o örnek olarak verdiğim 100tl ile bu tür kaliteli sitelerden taş çatlasa 7-10 tanesinden tanıtım yazısı satın alabilir. Ama bu sponsorluklarla onlarca tanıtım yazısı ve link satın almış oluyor.

Son olarak; seomple kardeşim ne demek istediğimi anlar zaten. Ayrıca katbekat fayda sağlamasaydı böyle sponsorluklara kalkışmazdı. (Bunu kötü anlamda söylemiyorum. Sonuçta ticari zeka ve önemli birer seo çalışması bu yaptığı...)

Saygılar.
CyberLORD KhanJitsu

kişi bu mesajı beğendi.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

Sabutay adlı üyeden alıntı

Çekilişlere katılan siteler/bloglar sürekli güncel ve asıl fayda sağlayacağı sitelerdir.

Yani o 100-500 tane wiki tanıtımdan aldığın linkler ile güncel temiz kısacası değerli sitelerden aldığı linklerin fiyatı aynı mıdır?

Ayrıca o örnek olarak verdiğim 100tl ile bu tür kaliteli sitelerden taş çatlasa 7-10 tanesinden tanıtım yazısı satın alabilir. Ama bu sponsorluklarla onlarca tanıtım yazısı ve link satın almış oluyor.

Son olarak; seomple kardeşim ne demek istediğimi anlar zaten. Ayrıca katbekat fayda sağlamasaydı böyle sponsorluklara kalkışmazdı. (Bunu kötü anlamda söylemiyorum. Sonuçta ticari zeka ve önemli birer seo çalışması bu yaptığı...)

Saygılar.

Anladım ne demeye çalıştığını hocam :) Şöyle açıklayayım durumu.

1. konu kimsenin kimseye hayır sağlama düşüncesi yok, katılanların bloglarının %90'ı paravan ve işe yaramaz bloglarlardan oluşuyor :) [Burda blogları kötülemiyorum, benim bi domainim var mesela, subdomain açıyorum tanıtım die, veya bi genel blogum var bi tumblr, ben blogumla değil tumblr ile katılıyorum :)

2.konu kendim zaten backlink işi ile uğraşıyorum, backlinki dert etseydim millete liste yapıp hayrıma vermezdim :) Benim tek listem bugüne kadar yapmış olduğum çekilişlere bedeldir ;)

3.konu ise ben yarar bekleseydim en son Onur'un çekilişindeki gibi hediyeleri arttırır katılım fazla olsun derdim, ama dikkat ettiyseniz sadece kitap dağıttım ;) Bugn kitap okuyan olur ise yine büyüklerimin hayrına veririm :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al