wmaraci reklam

Spor Hakkında İlk Makalem Fikirleriniz önemli

2 Mesajlar 429 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

0x3a 0x3a Editörlük Yapılır Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editörlük Hizmeti
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 7 / 41
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben Azerbeycanlıyım. Özgün makale yazmakta zorlandığım için hiç uğraşmadım futbol haberlerini alıp özgünleştirici programlarla özgünleştirip sitemde yayınlıyordum fakat bugün kendi sitemde ilk makalemi yazdım. Özgün olarak yazdığım ilk makalemdir. fikirlerinizi almak istiyorum sizce nasıl? eksileri artıları birlikte söylerseniz sevinirim :)

UEFA -nın Deniz Aytekin Kararı Haberi:

Geçtiğimiz Günlerde Barselona – PSG (Paris Saint-Germain) maçında Türkiyeli hakem Deniz Aytekin`in Fransız takımının Futbolcularına küfür ettiği haberi medyada dolanıyordu.

UEFA Şampiyonlar Liginin 1/8 aşamasında Barselona – PSG (Paris Saint-Germain) maçının Almanya Futbol Birliğinin üyesi olan baş hakem Deniz Aytekini cezalandırmayacak.
Fifaci.com ekibi olarak Deniz Aytekin hakkında araştırma yaparak ceza alıp almadığını araştırdık ve kesinlikle hiçbir şekilde ceza almamış.
Bu konuda UEFA -nın kendi kaynağı bildirmiştir. Deniz Aytekin için hiç bir ceza söz konusu değildir ve bundan sonraki maçları yönetmeye devam edecektir.
Bundan önce UEFA’nın Deniz Aytekinin yönettiği maçlardan memnun, AFİ-nin ise aksine memnun olmadığı iddia ediliyordu
UEFA her maçtan sonra maçı inceleyip hakemlerin kararlarını inceliyib analiz ederler. Bundan sonra onların maçlarda yaptığı hatalardan ötrü hakemleri cezalandıra bilirler.
Deniz Aytekinin cezalandırılması ile ilgili de tartışmaların sonucundaki karar olumsuz oldu. Bu demek oluyorki Deniz Aytekin ” Barselona – PSG (Paris Saint-Germain) maçını tarafsız şekilde yönetmiştir”
Uefanın Resmi Sitesindeki kaynaklara göre ise şöyle yazıyor : “Barselona – PSG (Paris Saint-Germain) oyunundaki yöneticilik final düdüğü ile de sonuçlandı, başka hiçbir neden söz konusu değildir ”
Gündemdeki haberlerden sonra UEFA`nın bu açıklaması her kesi susturdu.

Not edelim ki, PSG Deniz Aytekinin yönettiği maçtaki kararlarının haksız olduğunu dile getirdi. Hatta maçın yeniden yapılması için artık 95 bin imza toplanmıştır.

Kaynak

Copy Paste, Ürün Ekleme, Film ve Dizi Ekleme İşleriniz yapılır
wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Hocam - yerine ' kullanmak daha iyi olabilir ve makale özgünleştirici yerine siz yazarsanız daha iyi olur bence. Eş anlamlı kelimelerde olsa değiştirilen yinede anlamda kayma oluyor.
Son olarak Türkiye Türkçesi olacaksa site bence biraz daha çaba gösterin bazı bölümlerde Azerbeycan Türkçesi belli oluyor :)
Son olarak2 spor haberleri yerine fifa haberleri ve videoları daha iyi olur bence :)
Son olarak3 tema rengini kırmızı yerine yeşil yapın bence daha çok sporla ilgili durur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al