wmaraci reklam

Trump Tweeti attı, Dolar şaha mı kalkıyor?

22 Mesajlar 2.733 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Kaliteli muhabbetiniz için teşekkür ederim. Söylediğim gibi Türkçüyüm. Tabi malum parti ile alakası yok. Bilinen altı ok tan yana tavrım. Tabi Irkçı olduğum için orada da baya uğraş veriyorum.

Türk tarihi için yirmi yıldır öğreniyorum. Gazi paşa dan başka Başkomutanım yoktur.

Yani Irkçılığım için şöyle dersem anlarsınız.

Tengri biz menen.

Irkım Türk, kültürüm Türk, olması gereken inancım da Türk İnancıdır.

Sonradan milliyetçi olduğunu iddia edenlerle aynı kefede ve tarafta değilim. Kaliteli mubbetiniz için tekrardan teşekkürler

Ben de teşekkür ederim hocam. Sorgulayan boyun eğmeyen, tabuların ve dogmaların ardına gizlenmeyen herkesin görüşü benim için değerlidir. Benim de köküm Orta Asya Türklerine dayanıyor. Bahsettiğiniz Türkçülük Orta Asya Türkçülüğü aslında. Benim sözüm bugün milliyetçiyim vs.. diye geçinen Arap Türkçülerineydi :)
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Yıl 1969 yer Ankara, malum Parti'nin kongresi Var.

Bir tarafta Turan imparatorluğu nu savunan Nihal Atsız, sevenleri ve Aleviler var. Diğer tarafta Tanrı dağı kadar Türk, Hira dağı kadar Müslüman diyen Alparslan Türkeş ve sevenleri.
Kongreyi Alparslan Türkeş kazandı ve Nihal Atsız ile sevenleri partiden ayrıldı. O yıllarda "davadan dönemi vurun" diyen Alparslan Türkeş'in kışkırtmasıyla 1973 yılında Ali Balseven adlı Alevi bir partiliyi partiden ayrıldığı için öldürdüler.

İşte malum Parti'nin milliyetçilik ile alakası olmayan kısa bir özeti. Şimdi Parti'nin başındaki dönmedi mi?
Orta Asya'dan göç ettik konusuna katılmıyorum. Orta Asya'dan gelenler oğuz Türkleriydi. Biz her zaman buradaydık. İnsanlık tarihi kadar eski zamanlardan bu yana....

Kafkas ve Mezopotamya Türk Tarihini incelemenizi tavsiye ederim. Özellikle Feridun Ağasıolu'nun yazdığı etrüks türk bağı adlı kitabı var.

Bunun yanında likyalıları ve truvalıları öneririm.
Yani Asya'dan Avrupa'ya zaten hep vardık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al