wmaraci reklam

TTNET Sürem Doluyor. Bilgilerinize ihtiyacım var

32 Mesajlar 3.330 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webtegez webtegez İstersen Milyoner Olursun Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektronik Teknikeri - PHP'ci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar;
Biz evde olduk olası ***** kullanıyorduk.

Şuanki sonlanmasına az kalan paketin fiyatı 64 TL. (Yurt içi yurt dışı bellir bir dakikaya kadar evden arama paketi felanda var.)

Bu sonlarına geldikçe aramaya başladılar ve yenilemek istersek yeni fiyatı 70 TL felan olacak dediler.

Bende son zamanlarda *****'ten hiç ama hiç memnun değilim. Bağlantılar kesilip kesilip duruyor.

Şimdi sizden isteğim bana ***** haricinde kullanıpta fiyatı ve paket içeriği uygun-güzel olan arkadaşlar bana bilgi veripte bende incelersem çok iyi olur. Hangi servisi ve paketi önerirsiniz?

Bu arada İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum.

Turknet'e biraz göz gezdirdim paket ve içeriği çok ideal geldi bana ama memnun kalanlarda var şikayetçi olanlarda var. Ne yapsam bir türlü karar veremedim?

Batuhan P. | SoftVore.com
wmaraci
reklam

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
TürkNet düşünüyordum ama müşteri hizmetleri yönünden hiç memnun olmayanları görünce vazgeçmiştim.İnterneti Türk******* alt yapısıyla veriyorlar.Başvuru işlemleri sırasında çok ilgililer ama önemli olan kısım sonrası olduğundan başvuru dosyalarını gönderme aşamasında iptal ettirdim.

Şuan KabloNet kullanıyorum.TV + 50mbit internet kullanıyorum.80 TL gibi bir rakam ödüyorum.2018 ile beraber 50mbit internet tarifelerini kaldırdılar sanırım.Hava şartları aşırı kötü olmadığı sürece internette bir problem olmuyor.Hava şartları kötü olduğunda internet maksimum 25 mbitlere geliyor ve ping başlıyor.Kesilme durumu daha yaşamadım.

Superonline ve Türk******* Fiber bağlantı vermiyor bu arada 16mbit'e kadar destekliyor.Kablonet'te 50mbit duyunca şaşırmıştım.
Speedtest sonuçlarım aşağıda
http://www.speedtest.net/result/7038268103.png

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Bence bir başka firmaya ait internet alt yapısı olmadığı sürece ***** her zaman en ideali olacaktır

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Çoğunlukla sorun yaşamıyorum diyorsan türknet ama müşteri hizmetleri gerçekten eziyet :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 0, (%0)

Coldcraftings adlı üyeden alıntı

TürkNet düşünüyordum ama müşteri hizmetleri yönünden hiç memnun olmayanları görünce vazgeçmiştim.İnterneti Türk******* alt yapısıyla veriyorlar.Başvuru işlemleri sırasında çok ilgililer ama önemli olan kısım sonrası olduğundan başvuru dosyalarını gönderme aşamasında iptal ettirdim.

Şuan KabloNet kullanıyorum.TV + 50mbit internet kullanıyorum.80 TL gibi bir rakam ödüyorum.2018 ile beraber 50mbit internet tarifelerini kaldırdılar sanırım.Hava şartları aşırı kötü olmadığı sürece internette bir problem olmuyor.Hava şartları kötü olduğunda internet maksimum 25 mbitlere geliyor ve ping başlıyor.Kesilme durumu daha yaşamadım.

Superonline ve Türk******* Fiber bağlantı vermiyor bu arada 16mbit'e kadar destekliyor.Kablonet'te 50mbit duyunca şaşırmıştım.
Speedtest sonuçlarım aşağıda
http://www.speedtest.net/result/7038268103.png

KabloNet'ide bana hatırlatarak iyice kafamın bulanmasına sebep oldun hocam :D :D Onunda içerikleri iyi gibi. İyice inceleyeceğim.

Weyso adlı üyeden alıntı

Bence bir başka firmaya ait internet alt yapısı olmadığı sürece ***** her zaman en ideali olacaktır

Hocam haklısınızda eskiden ay başı geldiğinde internet gene az çok sıfırlanıp hızlanıyordu. Şimdi iyice tam tersi oldu. İnternet ikide bir kesiliyor geri gelmesini bekliyorum felan. Sıktı beni zaten iyice. Napıcam bilemedim valla.

MesuT adlı üyeden alıntı

Çoğunlukla sorun yaşamıyorum diyorsan türknet ama müşteri hizmetleri gerçekten eziyet :D

"Sorun yaşamıyorum" diye nasıl diyeyim daha kullanmadan hocam :) Türknet benimde ciddi şekilde aklıma girdi ama hep geri atıyorum şikayetleri olduğu için.

Türknet'i eğer kesin bir şekilde elersem bunlar arasında bir seçim yapmam gerekecek gibi gözüküyor.

http://www.turksatuydunet.com/uydunet-tarife

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/superonline-ev-interneti/isik-hizinda-fiber-internet-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

https://bireysel.turk*******.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/hizlanan-internet-kampanyasi.aspx

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
mahallende alt yapı varsa superonline fiber

telegram: saydekofficial

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Altyapı varsa Turkcell Superonline öneririm. 70 küsür lira ödüyorum AKN’siz ve 25mbit
Biraz önceki hız testim

http://www.speedtest.net/my-result/i/2486207446

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Aşağıda gördüğünüz internet Kablonet olup 65 TL para ödemekteyim. AKN ve Kota yok(eski aboneyim diye ufak bir jest), çevrenizde varsa geçin

ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 0, (%0)

saydek adlı üyeden alıntı

mahallende alt yapı varsa superonline fiber

Doruk adlı üyeden alıntı

Altyapı varsa Turkcell Superonline öneririm. 70 küsür lira ödüyorum AKN’siz ve 25mbit
Biraz önceki hız testim

http://www.speedtest.net/my-result/i/2486207446

mahallemde alt yapı var. turkcell biraz tuzlu paketleri var ama pişman olmayacaksam neden olmasınki.

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Aşağıda gördüğünüz internet Kablonet olup 65 TL para ödemekteyim. AKN ve Kota yok(eski aboneyim diye ufak bir jest), çevrenizde varsa geçin

hocam gösterdiğiniz değerler gerçekten müthiş! ben kablo netin sitesinde bu fiyata bu özellik bulamadım. Bulsaydım önceliğim bu olurdu kesin.

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
webtegez AKN kaldırıldı olayından önceki aboneliklerde daha güzel kampanyalar vardı.Yeni abonelere özel kampanyalar kampanya kısmında mevcut sadece :(
Ben AKN'li kullanıyorum 50 Mbit 150 GB AKN var.22-25 gün arasında gidiyor. İnternet + TV olarak kullanıyorum.75 lira ödüyorum.Ayda 2 kere 100Mbit'e yükseltiyorum aşırı dosya indireceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al