wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Kur'an'ı Kerim Kampanyası ve Destekleriniz

23 Mesajlar 7.696 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TRAtlantis TRAtlantis Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster :D
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Esselamun Aleyküm ve Rahmetullah Değerli Kardeşlerim;

Allah'ın izni ile Ücretsiz Kur'an'ı Kerim Kampanyası başlatmış bulunmaktayız.

Din'in en büyük emirlerinden biri olan "tebliğ"i ve Kur'an'ın yaygınlaştırmasını amaçlayarak ve bu konuda gerçekten bir ilk ve bir çığır olma düşüncesiyle yola çıkmış bulunmaktayız.

Öncelikle kampanya hakkında bilgi vererek sizden bir takım konularda yardım isteyeceğim:

Şimdi arkadaşlar, çevremizden bağış toplayarak Kur'anı Kerim aldık ve bunları gerek internet, gerek reel'den gelen istekler üzerine tek tek dağıtıyoruz. Bu Kur'an'ları elimizdeki imkanlar değerinde küçük bir kitap da olsa, yanında ufak bir hediye ile birlikte kargo ücreti de bizden olmak üzere ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Arkadaşlar, biz Elhamdülillah inançlı insanlarız ve biz inanıyoruz ki Allah bize yardım edecektir.

Şimdi sizden talebim, gelin hep beraber Allah'ın rızası için çalışalım.

Bu forumdaki her Müslüman kardeşimiz kampanyamızda bir şekilde rol alabilir. Örneğin;

[*]Grafik Tasarımcı kardeşlerimiz, Web sitemizin tanıtımı için gerekli grafikleri hazırlayabilirler.
    [*]Web sitesi olan kardeşlerimiz, web sitelerinde sitemizin dünyevi karşılık beklemeden reklamını / tanıtımın yapabilirler.
    [*]Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardaki veya reeldeki arkadaşlarınızla kampanyamızı paylaşabilirsiniz.
    [*]Vee en önemlisi Kur'an'ı Kerim temini konusunda bize, varsa elinizde bize gönderebilirsiniz; temin için nakdi bağış yapabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için KuranKampanyasi.comu ziyaret edebilirsiniz ve bana (paylaşmak yasak mı bilmiyorum) 0507 492 72 41 telefon numarasından mesai saatleri dışında ulaşabilirsiniz.

Hakkınızı helal edin.

Selametle kalın inşaALLAH..
Anarschi Bariswp ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

acemiphoto acemiphoto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 41 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Kargo Ücreti de yokmuş.Vay be

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Bunun menfaat için olmaması gerçekten güzel.
Fakat aklıma takılan bir soru var.Tamam sponsorlardan Kur'an buldunuz ücretsiz olarak.Peki yanındaki kitabı ve kargo ücretni nasıl ayarlayacaksınız ? Çoğu insan kampanya diye böyle yapıyor ve maillerimizi telefonlarımızı falan satabiliyor.Açıklık getirebilirmisiniz bu konuya?

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)
Öncelikle böyle bi kampanya yapmanız çok hoş olmuş hocam.Bizde daha yeni aktif ettiğimiz Dini Sitemizi'de birçok kampanya yapabiliriz.Nakit bağışı ve anladığım bir çok konuda sizlere ve dinini kardeşlerimize yardımcı olmaktan gurur duyarım.
SemihT viiper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)
Tebrik ediyorum çok güzel bir kampanya. Benim az buz katkım olsun istedim.
quup.com - twitter.com

• Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

acemiphoto adlı üyeden alıntı

Kargo Ücreti de yokmuş.Vay be

:)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Bunun menfaat için olmaması gerçekten güzel.
Fakat aklıma takılan bir soru var.Tamam sponsorlardan Kur'an buldunuz ücretsiz olarak.Peki yanındaki kitabı ve kargo ücretni nasıl ayarlayacaksınız ? Çoğu insan kampanya diye böyle yapıyor ve maillerimizi telefonlarımızı falan satabiliyor.Açıklık getirebilirmisiniz bu konuya?

Ali kardeşim, şu anda, daha önceden elimde bir miktar bulunan "İnsan-ı Kamil - TAKVA" isimli bir kitap gönderiyorum. Bunlar bittiğinde temin edebilirsem ücretsiz olarak benzerlerini temin edeceğim veya farklı bir hediye göndereceğim.
En son maddede belirtmemişim, nakit bağış yapıldığı zaman bunu hem Kur'anı Kerim almak hem de kargolamak için kullanıyoruz.

Herhangi bir gizlimiz yok, şöyle belirteyim; Başlangıç için yaklaşık 500 TL topladık, ve bunun 300 TL'si ile 75 adet Kur'an'ı Kerim aldık, geri kalanıyla ise bunları taşıma, kargolama bedeli olarak kullandık. Şu anda elimizdeki para çok az kalmış durumda ve aynı ilk gün olduğu gibi bağış için çevremiz ile görüşmekteyiz.

Diğer hususa gelirsek kardeşim, mail adresini satmak konusunda, bulunduğumuz forumda binlerce üye var, onlar da satabilirler. Tabi bu benim savunmam olmasa da, herhangi bir şekilde bunu size kanıtlayamayacağım için bu yeterli olacaktır. Bundan sonrası sizin güveninize ve kanaatinize kalmış bir durumdur. Maalesef Yaradan'a güvenmekten başka şansınız / şansımız yok.

Hizmet adlı üyeden alıntı

Öncelikle böyle bi kampanya yapmanız çok hoş olmuş hocam.Bizde daha yeni aktif ettiğimiz Dini Sitemizi'de birçok kampanya yapabiliriz.Nakit bağışı ve anladığım bir çok konuda sizlere ve dinini kardeşlerimize yardımcı olmaktan gurur duyarım.

Allah razı olsun kardeşim, yapacağınız çalışmalarda elimden gelen desteği sunmaktan çekinmem. Yardımlarınızı bekliyorum. İletişim bilgilerim konuda var.

Semih adlı üyeden alıntı

Tebrik ediyorum çok güzel bir kampanya. Benim az buz katkım olsun istedim.
quup.com - twitter.com

Allah razı olsun kardeşim, teşekkür ederim.
SemihT supheli

kişi bu mesajı beğendi.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Çok yakın zamanda sitemde bir yazı yazmayı düşünüyorum.Allah niyetinizi salih eylesin.

• Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

supheli adlı üyeden alıntı

Çok yakın zamanda sitemde bir yazı yazmayı düşünüyorum.Allah niyetinizi salih eylesin.

Allah razı olsun kardeşim, teşekkür ederim. Yazıda şu taslaktan yararlanabilirsiniz;

Esselamun Aleyküm Ve Rahmetullah.

"Sizin en hayırlınız Kur'an'ı okuyan ve öğreteninizdir."
"Allah katında tek Hak din İslam'dır"

İslam'ı ana kaynağından öğrenmek isteyenler, gönderilen 128 000 peygamberin sonuncusu Hz. Muhammed Mustafa ile gönderilen mesajı alabilmek için başlatılan "Ücretsiz Kur'an'ı Kerim" kampanyasıyla her evde Kur'an'ı Kerim ve O'nun Yüce Meali bulundurulması amaçlanmıştır. Siz değerli ziyaretçilerimizin de kampanyadan yararlanması için bu bildirimi yayınlamış bulunuyoruz.

Siz de hemen şimdi KuranKampanyasi.com'a girerek talebinizi iletebilir veya maddi-manevi anlamda kampanyayı destekleyebilirsiniz.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Ben annem ve anneannem için 2 adet ısmarlamak istiyorum bir adrese uygun düşer mi?
Ayrıca tanıtım yazısı : http://www.aliihsansaran.com/ucretsiz-kurani-kerim-kampanyasi/

• Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Ben annem ve anneannem için 2 adet ısmarlamak istiyorum bir adrese uygun düşer mi?
[/url]

Kardeşim site üzerinden iste, ek yorumlar bölümüne talebini açıkla sana zahmet.

Teşekkür ederim..

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al