wmaraci reklam

Uçuş Hikayeleriniz

6 Mesajlar 901 Okunma
wmaraci reklam

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Olumlu ya da olumsuz yaşadığınız uçuşları konu altında veya mesaj olarak iletirseniz blog sayfamda isminizle paylaşmak isterim. :) Bi nevi uçuş hikayeleri başlığı altında yayınlamayı düşündüm. İlgilenen olursa şimdiden teşekkürler.
EmineT

kişi bu mesajı beğendi.

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Uçan kimse yok mu? :)

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Var var...
Geçen ay bir seyahatimde önümüzdeki koltukta bir delikanlı seyahat ediyordu. Bir süre sakindi, ancak bir zaman sonra koltuğu zangır zangır titremeye başladı. Hayatında ilk defa uçağa binmiş delikanlı, 3 lü koltukta tek başına oturuyor. Haliyle heyecan stres had safhada. Yanına gidip "çok sallıyorsun koltuğu, uçağın rotasını bozacaksın... " deyince, biriyle konuşmanın verdiği rahatlıkla uçağın rotasının değişimini engellemiş oldum. 😊

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Uçuş değil de bir ton kara yolculuğum var otobüs muavini olunca bir çok şeylede karşılaştım şuan yapmıyorum ancak :)

wmaraci

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Tarih 18 nisan 2018 uçusum sabiha gökçen havalimaninda memleketim şırnak a gidicem ucus sabah 8 de 6 da orda olmam lazim diye gece den havalimanina gittim.
gece 2 ye kadar oturdum uykum gelmeye başladi mescit aramaya başladım mescidi buldum baya kalabalik suriye pakistan gibi bir sürü millet vardı bende bi yere uzandim ve uyumuşum . Neyse bi kalktim saat 5.45 artik gideyim valizı teslim edeyim dedim valizde disardaydi mescidin önünde kapiya dogru gittim yok yok valiz yerinde :) ama ayakkabi yok :) ayiptir soylemesi 3 gunluk 300 liralik ayakkabiydi saat daraliyor heyecanlanmaya basladim 20 30 ayakkabi var ama benimki yok .
Napim bende alayim dedim birini sonra vazgectim herkese bagirîyorum kalk ayakkabini bul mutlaka alan kisı birakmistir kendi ayakkabisîni ve bi tane kaldi ayakkabıda ayakkabi spor giyinmisım altta 40 cm kundura sivri burunlu topuguda kirilmis civısi cikmis yere basiyom bi saga bi sola kayiyorum neyse bu birinci müsibet .
Check in veznesine geldim ve malesef kapandi alamiyoruz kaldikmi orda annemde beni bekliyo oglum gelcek hazirlik falan dedim bari baska bilet alim ogune yok en yakin mardine aldim mardinden arabayla giderîm dedim bi saat sonra annemi aradim ucak ariza yapmis oglen kalkacak dedim bilet yandi desem gelme dicek. Neyse arkadaslar ariyo naptin indinmi yok ucus ertelendi ariza vs derken saat oldu 1 gittim vezneye tabi o arada geziyodum ayakkabiyi bulurum diye ucaga bindim hareket etti 1 saat ıcinde bi anons ankara esenboga havaalanina mecburî ıniş yapacaz diye :) vay arkadas velhasil kelam aksam 6da kalktik 7 8 gbi vardik ve ogunu otelde gecirdim köye gden servise yetisemedigim icin :)) böyle bi anım olmustu kusura bakmayin mobıl oldugum icin duzgun yazamadim

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
2 gün önce Pegasus ile İzmir'den İstanbul'a uçtum. Uçmadan önce İstanbul'da birkaç kıymetli dostuma sözünü verdiğim bal götürecektim. Havalimanına mail attım ve bal taşınabilir mi dedim? Uçak bagajına verebilirsiniz dediler. Cam kavanoza koydum kitledim iki poşete iki cam koydum. Bagaja verdim. Kalkışta uçağın yan kalkmasından tutunda kalkışta yaşanılan sarsıntıları bırakın uçak inerken piste değişindeki sertlik sayesinde bantla gelen çantama bir baktım parlak gözüküyor. İlk anlayamadım sonra elimi değer değmez bal olduğunu anladım. İçinde notebook mouse elbiseler herşey rezil olmuş ve tek kavanoz bal camdan 2 poşetten çantanın fermarına kadar sızmıştı. Aldım lavaboya götürdüm tek tek çıkarttım neyseki bilgisayara sızmamış harici klavye çöp oldu geri kalan ise berbattı. Bir görevli geldi Pegasus'a PC çalışmıyorsa tutanak tuttur bu senin suçun değil dedi ama PC çalıştığı için uğraşamadım. Böyle bir anı 2 gün önce başımdan geçti.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al