lostyazilim

WM Aracı Hakkında Düşüncelerinizi Yazarmısınız

25 Mesajlar 2.586 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Wmaracı aile özelliğinin sert bastığı ve ticaretinde orta düzey işlediği bir webmaster forumudur. Şuan gözümdeki en iyi forumdur açıkçası.

Eksi yönleri: Gördüğüm kadarıyla büyük torpiller dönüyor. 2 Kere isim değiştirme isteği bulunup reddedildik fakat görüyorum ki bazı kişilerin isimleri seri bir şekilde problem çıkartmadan değiştiriliyor.

wmaraci
reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Bi sorun var *** mesela **************lık hususunda kanıtlar doğrultusunda 2 taraftan birine ceza veriyor. Bu konular gözüküyor aynısı wm aracı içinde olmalı. En azından üyeliği varsa **************nın banlanmasi lazım. Çünkü *** da adam tokatlayan banlanıyor burada devam ediyor dolandırmaya. Ve yönetimin net bir ilgisi yok.
Zaten wm aracı ile ilgili olumsuz yorumların neredeyse hepsi modlarla ilgili.
MuratAltun

kişi bu mesajı beğendi.

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)
Benim gözümde genel webmaster forumu olarak ikinci sırada olsada temiz kalmayı başarabilen nadir forumlardan. Üyelik serbest olduğu için herkes üye olup gezebiliyor,**************lık daha kolay gözüküyor göze.Üyeliklerin belirli bir noktadan sonra davetiye ile olması gerektiğini düşünüyorum.Ancak öyle insanlar çekingen davranır.

Ayrıca Türklerin hepsi seocu,WMAraci'na girdiğiniz anda E-Ticaret bölümü SEO yazılarıyla doluyor.Site satışları ve diğer E-Ticaret konuları ezik kalıyor SEO bölümünün yanında.

İlk paragrafta söylediğim gibi herkes üye olabildiği için yüksek meblağlarda ticaret yapılamıyor.Yaşına karışmam ama daha satış konumu okumadan saçma sapan sorular soran,öğrenmeden bişeyler başarmaya çalışan insan çok.Bunlardan arındırılması lazım forumun. Ben sitemin aylık 450 liraya kadar çıkan kazancı var diyorum,adam bana bu site nasıl tutar,bu siteden para kazanman mucize,bu site tuttuysa daha ne diyim vs. vs. diye mesaj atıyor. Satış konumu öne çıkarabilmek için vip üyelik aldım.36 Saatte bir öne çıkarmak yeter düşüncesiyle,sadece 10 dakika üstte kalabiliyor.Sebep yine E-Ticaret bölümünün seo konularıyla dolup taşması. Böyle durumlar sık sık oluyor,haliyle sinirim de bozuluyor.

OrganikHitSitesi OrganikHitSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Fiber-Türkiye adlı üyeden alıntı

Bi sorun var *** mesela **************lık hususunda kanıtlar doğrultusunda 2 taraftan birine ceza veriyor. Bu konular gözüküyor aynısı wm aracı içinde olmalı. En azından üyeliği varsa **************nın banlanmasi lazım. Çünkü *** da adam tokatlayan banlanıyor burada devam ediyor dolandırmaya. Ve yönetimin net bir ilgisi yok.

wm aracında **************lık konusunda iyidir aslında ama bazı modlar tarafından kaynaklanan tatsızlıklar olabiliyor

Ek Olarak:

Ripped adlı üyeden alıntı

Benim gözümde genel webmaster forumu olarak ikinci sırada olsada temiz kalmayı başarabilen nadir forumlardan. Üyelik serbest olduğu için herkes üye olup gezebiliyor,**************lık daha kolay gözüküyor göze.Üyeliklerin belirli bir noktadan sonra davetiye ile olması gerektiğini düşünüyorum.Ancak öyle insanlar çekingen davranır.

Ayrıca Türklerin hepsi seocu,WMAraci'na girdiğiniz anda E-Ticaret bölümü SEO yazılarıyla doluyor.Site satışları ve diğer E-Ticaret konuları ezik kalıyor SEO bölümünün yanında.

İlk paragrafta söylediğim gibi herkes üye olabildiği için yüksek meblağlarda ticaret yapılamıyor.Yaşına karışmam ama daha satış konumu okumadan saçma sapan sorular soran,öğrenmeden bişeyler başarmaya çalışan insan çok.Bunlardan arındırılması lazım forumun. Ben sitemin aylık 450 liraya kadar çıkan kazancı var diyorum,adam bana bu site nasıl tutar,bu siteden para kazanman mucize,bu site tuttuysa daha ne diyim vs. vs. diye mesaj atıyor. Satış konumu öne çıkarabilmek için vip üyelik aldım.36 Saatte bir öne çıkarmak yeter düşüncesiyle,sadece 10 dakika üstte kalabiliyor.Sebep yine E-Ticaret bölümünün seo konularıyla dolup taşması. Böyle durumlar sık sık oluyor,haliyle sinirim de bozuluyor.

çok fazla ticaret amaclı kullanılıyor forum

sanki forum değilde ticaret sitesine gelmişiz gibi oluyor bazen

Ek Olarak:

KingStar adlı üyeden alıntı

Wmaracı aile özelliğinin sert bastığı ve ticaretinde orta düzey işlediği bir webmaster forumudur. Şuan gözümdeki en iyi forumdur açıkçası.

Eksi yönleri: Gördüğüm kadarıyla büyük torpiller dönüyor. 2 Kere isim değiştirme isteği bulunup reddedildik fakat görüyorum ki bazı kişilerin isimleri seri bir şekilde problem çıkartmadan değiştiriliyor.

öyle şeyleri senden duyuyorum ilk defa kaliteli bir forum olarak biliyorum bu tür şeyler çizer forumu üzüldüm doğrusu

Ek Olarak:

Fiber-Türkiye adlı üyeden alıntı

aynen biraz adalet olsa çok güzel olur çok fazla üzerinde durulmuyor aslında çok önemli bir yere değindin

wmaraci
wmaraci

MehmetCetinn MehmetCetinn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)
Kullanabilene güzel bir ticaret forumu..
Forum benim gözümde daha çok soru sorma amaçlı fakat en çok rağbetin olduğu bölümde SEO bölümü.
Bana verdiği kazanç iyi *** kadar olmasa da :)

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al