WM Aracı Hakkında Düşüncelerinizi Yazarmısınız

25 Mesajlar 2.364 Okunma
smmexpress

OrganikHitSitesi OrganikHitSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
WM Aracı Hakkında Düşüncelerinizi Yazarmısınız

wmaraci
reklam

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
Destek, sohbet, iş bulma olanağı mevcut bir forum, olumlu düşünüyorum.

FlashDash FlashDash Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci, Seo Stajyeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 11 / 5
  • Ticaret 8, (%88)
SAdece Şunu Söyliyeyim daha demin bir admin mesaj attı ve yaptığım yalnışı belirtti başka bir forumda bunu bulmak mümkünmü Türkiye'nin en iyi webmaster sitesi wmaracıdır.
OrganikHitSitesi

kişi bu mesajı beğendi.

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
Wmaraci kardeşlik, birlik, beraberlik ve iş olanağı sağlayan Webmaster ve Bilgi Paylaşım Platformudur benim gözümde.

Arkadaşlarım ile muhabbet esnasında bile, program ile ilgili web sitesi ile ilgili ne bileyim yeni bir teknolojik bir şey alınacağında " wmaracina bak orada konuşulmuştur" diyorum. Bir kaç tane arkadaşımı böylece platfrom içerisine sokmuş bulunuyorum...

Birisinin yardıma ihtiyacı olduğunda veya aklına bir şey takıldığında, konu açtığında geri çevrilmiyor. Sağolsun Arkadaşlarımız, Dostlarımız ve en son ihtimal yönetimde bulunan abilerimiz bize destekçi oluyor.

İçimizde gerçekten halden durumdan anlayan da var, sadece çıkarcılık için takılan da var... Bu da işin kötü tarafı tabi ki...

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com
wmaraci
wmaraci

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Olumlu taraf:
Yardımsever insan dolu, pratik araçları mevcut bir wm sitesi.

Eksik taraf:
Öncelikle bu sadece WMAracı'na ait bir vâkâ değil,
WMAracı'nın herhangi bir suçu da değil. Fakat;

Türk webmaster siteleri çoğunlukla e-ticaret üzerine kuruludur, WMAracı'da bunlardan biri.

Elbette webmaster alanında başarılı girişimcilerimiz var, ancak dikkat çeken şey,
Dünya çapında meşhur webmaster sitelerine göz attığımda gözle görülür bir fark var;
orada insanlar web sitelerinin fonksiyonlarına yönelik geliştirmeler yapabilmek için birbirleriyle daha çok takım hâlinde çalışıp bu konuda olağanüstü yardımlaşmalar yapıyorlar. Tükiye'de ise wm sistemi böyle değil, ticaret geldik, ticaret gidiyoruz. :)

Bir başka görüşümde, WMAracı moderatörleri sert yapılı. Aramızda kalsın Psycho neredeyse dövecekti [emoji14]
Serhan erkolay brown

kişi bu mesajı beğendi.

fantazik11 fantazik11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 54 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Wmaracını yıllardır takip ediyordum ancak üyelik almamıştım. Yeni üyelik alalı bir kaç ay oluyor. Ve gerçekten güzel bir ortam var. Sitem ile ilgili yardıma ihtiyacım olduğunda konu açıyorum dönüş sağlanıyor. Aynı zamanda benimde anladığım en ufak bir şeyler varsa sitedeki arkadaşlara yardımcı oluyorum. Yararlı bir site olarak düşünüyorum. Daha iyi yerlere de gelir inşallah. Hayırlı geceler.

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

westlife adlı üyeden alıntı

Olumlu taraf:
Yardımsever insan dolu, pratik araçları mevcut bir wm sitesi.

Eksik taraf:
Öncelikle bu sadece WMAracı'na ait bir vâkâ değil,
WMAracı'nın herhangi bir suçu da değil. Fakat;

Türk webmaster siteleri çoğunlukla e-ticaret üzerine kuruludur, WMAracı'da bunlardan biri.

Elbette webmaster alanında başarılı girişimcilerimiz var, ancak dikkat çeken şey,
Dünya çapında meşhur webmaster sitelerine göz attığımda gözle görülür bir fark var;
orada insanlar web sitelerinin fonksiyonlarına yönelik geliştirmeler yapabilmek için birbirleriyle daha çok takım hâlinde çalışıp bu konuda olağanüstü yardımlaşmalar yapıyorlar. Tükiye'de ise wm sistemi böyle değil, ticaret geldik, ticaret gidiyoruz. :)

Bir başka görüşümde, WMAracı moderatörleri sert yapılı. Aramızda kalsın Psycho neredeyse dövecekti [emoji14]

yazdiklarinizin hepsine katiliyorum .

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Wmaracı en sıkı rakibimiz. ;)

Wmaracı, *** ve WS'deki özellikle e-ticaret yoğunluğu nedeni ile Türkiye'de diğer Wm forumlarının büyümesinde çok büyük engel halinde. Bu bir itham değil, Wm forum açmayı düşünenler için acı bir gerçek. Bu alanda ilk olan iyinet bile sürekli zayıflıyor. Webmaster.tc bitik, webkurnaz bitik, fuub zayıflıyor, daha niceleri yok oldu gitti, bizim webmaster.bbs.tr de daha emekliyor. :D

Ne yapalım. Kaderimiz böyleymiş. Ama kendi forumum dışında sadece burada kalıcı oldum. Diğer Wm forumlarına girmiyorum. Rakip olarak görmediğim için :D bilgi arayan arkadaşlara elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Sevdim bir kere...

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)

erkolay adlı üyeden alıntı

Wmaracı en sıkı rakibimiz. ;)

Wmaracı, *** ve WS'deki özellikle e-ticaret yoğunluğu nedeni ile Türkiye'de diğer Wm forumlarının büyümesinde çok büyük engel halinde. Bu bir itham değil, Wm forum açmayı düşünenler için acı bir gerçek. Bu alanda ilk olan iyinet bile sürekli zayıflıyor. Webmaster.tc bitik, webkurnaz bitik, fuub zayıflıyor, daha niceleri yok oldu gitti, bizim webmaster.bbs.tr de daha emekliyor. :D

Ne yapalım. Kaderimiz böyleymiş. Ama kendi forumum dışında sadece burada kalıcı oldum. Diğer Wm forumlarına girmiyorum. Rakip olarak görmediğim için :D bilgi arayan arkadaşlara elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Sevdim bir kere...

Maaşallah reklam üstüne reklam yaptın, 41 kere banı hakettin [emoji14]
erkolay

kişi bu mesajı beğendi.

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)

westlife adlı üyeden alıntı

Maaşallah reklam üstüne reklam yaptın, 41 kere banı hakettin [emoji14]

Ne diyeyim, şeriatın kestiği parmak acımaz...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al