wmaraci reklam

WMaracı'da PM kısıtlaması olmalı mı?

21 Mesajlar 2.370 Okunma
wmaraci reklam

bilsez bilsez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 66 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar.
Açılan konularda ziyaretçilerin de bilgi sahibi olması için PM kısıtlaması olmalı mı?

Özellikle sorunlar için açılan başlıkların çözümleri olsa da bu pm yüzünden sonucu öğrenemiyoruz. Aynı sorunlar ve çözümler ne kadar işlense de foruma tam yansımadıgı için havada kalıyor ve aynı sorunlar için bir sürü başlık açılmasına sebep oluyor.
Forumda bulunmuş çözümler iki kişi arasında kalmamalı, herkes yararlanmalı.
Ayrıca bu sorunun forumun cazibesini yitirdigini düşünüyorum.
Umarım bu konuyu yöneticiler ciddiye alır. Saygılarımla.

wmaraci
reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Bir de işin sunucu kısmı var, sonuçta burada milyonlarca üye var. Atıyorum 400 mesaj limiti koyalım, sunucu fazla dayanmaz, sadece para veren üyelerinki var. WMAracı para kazanamazsa bu çark dönemez hocam.

bilsez

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
o zaman meslek sırrı diye birşey kalmaz :) herşeyi ulu orta yaparlar. Ben şahsen yazmam kaç para aldığımı bırak ne yaptığımı bile yazmam. bu yzden ticaret puanı almıyorum. Ticaret puanı ile iş yürütmem asla.

bilsez bilsez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 66 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi isterseniz şöyle düşünelim, şimdiki gibi bu başlık altında görüşlerinizi belirttiniz,
bu görüşler pm ile oldugunda diğer ziyaretçiler sizin görüşlerinizden mahrum kalıyor ve fikir sahibi olamıyor.
Elbette insanlara pm atma diyemeyiz ve hakkımızda yok, ancak benim önerim daha ziyade fikir ve çözümlerini herkes ile paylaşmak isteyenlerin pm atmamaya özen göstermeleridir.
Bunu bir rica olarak da düşünebilirsiniz.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Ne dediğinin anlamak zor. O zaman konuyu 100 sayfa yapalım. Uzatmanın alemi yok. Yönetim ne derse odur. Okito beybilo.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Myiso agg1401 siz olayı yanlış anlamışsınız arkadaş bi konuda haklı ücretsiz php kodlamada css isteğinde ücretsiz scriptlerde bile özelden işlem yapılıyor bi yönden böyle olmalı ama çözümün ne olduğuda belirtilmeli
bilsez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Kategorisine uygun tema bakabilir, buna benzerini bulamasa bile daha iyisini bulacağından şüphemiz yoktur.

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)
Yorum yapanlar arkadaşı hiç anlamamış gördüğüm kadarıyla :) Bence bilsez haklı. Bi konu açılıyor. Tüm yorumlar pm lütfen pm lüften oluyor. Tamam gizli bilgileri fiyat,site adı vs pm ile veriniz de çözümü göremedikten sonra ne kıymeti var. Misal olarak css menüsü yapılışını sordum ben. Bu tepeye çalışan menülerden. Birisi pm ile anlattı diyelim. Ben öğrendim ama o konuya öğrenmek için gelenler boş sayfa görecek. O yüzden çözümlerin yazılması bence de iyi olur.
3525 HidrolikAdam bilsez

kişi bu mesajı beğendi.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Ömer Günay şimdi iyi dedin, bir çok konuda "pm lütfen" olayı var. Bende ona çok kızgınım.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Bende yardım isteyen arkadaşların konu açma şeklini anlamıyorum.
Sorunlarını detaylı açıklamıyorlar site adı vermekten kaçan var. Yani biz senin site adını alıp kaçmayacağız ya.
Konu açılıyor detaylı anlatır mısınız diyorum. Pm konuyu açan kişiden geliyor haliyle ordan devam etmek zorunda kalıyoruz. Elimden geldiğince konuya cevabı kod olarak yazmaya çalışıyorum yada lojik olarak anlatmaya çalışıyorum.
Bazen de öyle bir kod isteniyor ki buraya yazamıyorsunuz ya da yazsanız da anlamı kalmıyor.
Mesela: 2 divin bir tanesi aşağı kayıyor diyor şimdi bu sorun her projede aynı olmaz çözümler farklı olduğu için kişiye özel çözüm üretiyoruz.
Mesajlarımın çoğunluğu yardım konuları oluyor genelde ama böyle sorunu kısa yazıp bide bilgileri konuya yazmaktan çekinin insanlar oldukça artık içimden yardım edesim gelmiyor.

Bence yardım konusu açılırken sabit bir şablon ve ya detaylı bir açıklama olmalı.
Tabi herkes kendine göre haklı :)
Aklımda bu yardım meseleleri için bir düşünce var ama yakında bir konu açarım beyin fırtınası yaparız.
Not: Pm kısıtlaması olması şuan için iyi durmuyor. Premium derseniz de bu sefer her şey paraya dönüşmüş olacak.
3525 bilsez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al