Bende yardım isteyen arkadaşların konu açma şeklini anlamıyorum.
Sorunlarını detaylı açıklamıyorlar site adı vermekten kaçan var. Yani biz senin site adını alıp kaçmayacağız ya.
Konu açılıyor detaylı anlatır mısınız diyorum. Pm konuyu açan kişiden geliyor haliyle ordan devam etmek zorunda kalıyoruz. Elimden geldiğince konuya cevabı kod olarak yazmaya çalışıyorum yada lojik olarak anlatmaya çalışıyorum.
Bazen de öyle bir kod isteniyor ki buraya yazamıyorsunuz ya da yazsanız da anlamı kalmıyor.
Mesela: 2 divin bir tanesi aşağı kayıyor diyor şimdi bu sorun her projede aynı olmaz çözümler farklı olduğu için kişiye özel çözüm üretiyoruz.
Mesajlarımın çoğunluğu yardım konuları oluyor genelde ama böyle sorunu kısa yazıp bide bilgileri konuya yazmaktan çekinin insanlar oldukça artık içimden yardım edesim gelmiyor.

Bence yardım konusu açılırken sabit bir şablon ve ya detaylı bir açıklama olmalı.
Tabi herkes kendine göre haklı :)
Aklımda bu yardım meseleleri için bir düşünce var ama yakında bir konu açarım beyin fırtınası yaparız.
Not: Pm kısıtlaması olması şuan için iyi durmuyor. Premium derseniz de bu sefer her şey paraya dönüşmüş olacak.