wmaraci reklam

Yeni Nesil işler

6 Mesajlar 758 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Eskiden yapılan şeylerin sonsuza kadar aynı kuralla ve sistemle devam edip etmemesi insanlara kalmış birşey , insanlar değiştikçe sistemler ve uygulama şekilleri de değişiyor bundan 20 sene önce "Youtuber" diye birşey yoktu insanlar meslek olarak makale yazarlığı yapmıyordu. Gelişen dünya ile birlikte yeni standartlar oluştu , alttan gelen nesil sürekli sistemden rahatsızdı ve değiştirmeye çalıştı daha kolay öğreniyor daha kolay ayak uyduruyordu. Bu tıpkı eskiden bu meslekler yoktu dememiz gibi aslinda eskinin eskisindede bu meslekler yoktu yani bizden sonrada bu meslekler değişiklik gösterecektir demek oluyor.

Konumuza gelecek olursak artık insanlar kendi işini tabiri caizse yaratıyor -buna işini kuruyor demek tam olarak yapılan faaliyeti ifade etmiyor artık- .Düşünün dükkan açmiyorsunuz internet sitesi açıyorsunuz.

Peki sadece bunlarla mı sınırlı yani bunlarda türetilemez mi ?

İşte yine bugüne kadar olduğu gibi birilerinin aklına yeni fikirler gelecek uygulayacak ve para kazanacak sonra peşinden diğerleri gidecek birilerinin öncü olması gerek peki bu neden siz olmayasınız?

Yani demek istediğim şu tamam yakın zamanda denenmiş ve para kazandıran artik meslek olabilecek bir seviyeye gelmiş işlerin aksine kendimize yeni mesleklerde geliştirmeliyiz. Bugün makale satışından para kazananlar var diye sende makale yazarak para kazanmak zorunda değilsin.

Hadi şimdi bu konunun altında yapilabilecek kağıt uzerinde düşündüğünüz birilerinin harekete geçmesini sağlayacak potansiyele sahip fikirlerimizden bahsedelim.
Okanisik Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1380
  • Beğeniler 699 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
Valla ben bu konuda cimriyim, benim iş fikrimle neden bir başkasının yolunu bulmasını isteyeyim enayi miyim ben :)
Şahsen bu konuya yeni iş fikirleri yazılmıyorsa eminim benimle aynı kafada düşündüklerindendir.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Bu konuda değil ama "Geleceğin Teknolojileri" konusunda bir makale yazmıştım. Sürekli güncelliyorum ve bu makaleye birçok yazar katkıda bulundu. Belki yeni iş fikri arayanlara ilham olur :)

https://www.teknotarzi.com/gelecegin-teknolojileri-nelerdir_98/
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Sadece kategori olarak "YAPAY ZEKA". Bakın, gelecek yapay zekada!
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Bence geleceğin mesleği yapay zeka, mekatronik mühendisliği felan.

Web sitem: yazilimsoru.com

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
tamam değerli insanlar ancak konunun amacı köşede "limon sat" gibi günümüze uyarlanmış meslekler türetmekdi :D

Ben başlayalım
-Makale Bulucu
uygun fiyata makale bulunur başlık + konu + görsel bulunur ,icerik size ait 2 tl. (gibi)

-Fikir bulucu
Uygun fiyata proje yaratılır internet sitesi , android uygulama , youtube kanalı vs

Karsilastirma aracı
-Hangi ürünü alacağınız konusunda kararsız mı kaldınız uygun fiyata kararsız kaldığınız ürünler hakkında incelemeler , makaleler , karşılaştırma yazıları ve önerilerle bulunabilirim. (gibi)

gibi gibi gibiii bence turetilip denenebilir :D

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al