freelance iş ilanları

Youtube'un bu önerisi hiç hoşuma gitmedi

11 Mesajlar 1.574 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

wmaraci
reklam

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)
Gerçekten hiç hoş değil. Nerden çıkarttı onu

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Bukadarda olmaz ama..Bende anlamadım nereden çıkarttı onu youtube.

Myflyhosting Myflyhosting WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
daha bu neki bağzı programlarda dil fln şeçiyorsunuzya bağzılarında türkçe yok ama kurdish diye dil seçeneği mevcut enson rastladığım program yanılmıyorsam utorent dı oda baya bi önce denk gelmişti sanırım hala vardır.

MyFlyHosting Internet & It Services
E-Posta & Msn : sales@myflyhosting.com
wmaraci
wmaraci

AchiLLeus AchiLLeus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Atatürk ve Kürdistan neden bu kadar insanları rahatsız ediyor anlamış değilim şahsen. Kürdistan bölge olarak bilinirdi ve Bediüzzamanın kitaplarında doğu bölgesi hep kürdistan diye geçer.Osmanlı zamanında da kürdistan deniliyordu dallandırıp uzatmanın manası yok. Kürtçe de bir dil bunu dünya kabulleniyor Türk insanımız kabullenemiyor. Oturup şapkamızı önümüze koymamız gerekiyor bence.

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

Myflyhosting adlı üyeden alıntı

daha bu neki bağzı programlarda dil fln şeçiyorsunuzya bağzılarında türkçe yok ama kurdish diye dil seçeneği mevcut enson rastladığım program yanılmıyorsam utorent dı oda baya bi önce denk gelmişti sanırım hala vardır.

Hergün ziyaret ettiğin facebookun dil tercihlerinde bile var. Hayır ben karşı değilim olmalı da zaten, çünkü bu dil var ve konuşuluyor. Fakat kürdistan nedir Allah aşkına böyle bir yer mi var !

Ek Olarak:

AchiLLeus adlı üyeden alıntı

Atatürk ve Kürdistan neden bu kadar insanları rahatsız ediyor anlamış değilim şahsen. Kürdistan bölge olarak bilinirdi ve Bediüzzamanın kitaplarında doğu bölgesi hep kürdistan diye geçer.Osmanlı zamanında da kürdistan deniliyordu dallandırıp uzatmanın manası yok. Kürtçe de bir dil bunu dünya kabulleniyor Türk insanımız kabullenemiyor. Oturup şapkamızı önümüze koymamız gerekiyor bence.

http://www.youtube.com/watch?v=lAlgfLmPC4A 1:30

• Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
wallaha dostum facede takılan biri olmadığım için biemiyorum var ol bilir belki. hocam ben karşıyım herkezin görüşü farklıdır. ben var olmayan bi yerin dilini kabul etmem öle biyer olsa hadi tmm dersin de olmayan biyeri dilinin önemsenmesi çok saçma yani yeni geliyor tr yok abuk subuk diller saçma şeyler ya devleti olamyan biri kıçındna dil uyduruyor al sana dilimiz bu öle gidiyor

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

wallaha dostum facede takılan biri olmadığım için biemiyorum var ol bilir belki. hocam ben karşıyım herkezin görüşü farklıdır. ben var olmayan bi yerin dilini kabul etmem öle biyer olsa hadi tmm dersin de olmayan biyeri dilinin önemsenmesi çok saçma yani yeni geliyor tr yok abuk subuk diller saçma şeyler ya devleti olamyan biri kıçındna dil uyduruyor al sana dilimiz bu öle gidiyor

Yanlış düşünüyorsun şimdi türkiyeyi birileri ele geçirse ve artık türkiye değilde ismi farklı bişey olsa türkçe yokmu olucak? osmanlıca yokmu? yada bunun gibi binlerce dil her dilin bir ülkesi olucak diye bişey yok ayrıca coğrafya bilgin olursa dicle ile fırat arasında kalan bölgenin adı mezepotamya dır kürdistan denmesinin sebebide kürtlerin yaşadığı bölge olarak kabul görmesidir.Yıllardır insanları inkar ederek elnize ne geçti binlerce ölü insan bugün kuzey kıbrısı türkiyedn başka kimse kabul etmiyor diye diğer ülkelere düşmanlık besliyorsunuz neden kabul etmiyorlar diye bunuda böyle düşünün tabi sizde empati diye bir bişey varsa yoksa bilemem.

Bu dünya ne benim ne senin nede bir başkasının malı değil 3 5 yıl sonra hepimiz göçüp gidicez ama kinimiz nefretimiz yaptıklarımız düşündüklerimiz bizimle gelicek ne toprak ne para ne mülk ne dil ne ırk hiçbiri seni kurtarmaz seni kurtarıcak olan Ahlakın hoşgorün.

Peygamber efendimize müşrikler o kadar eziyet etmesine rağmen hiç bir zaman onlara karşı düşmanlık kin nefret beslemedi siz neden bu kadar bir millete karşı nefret dolusunuz.Unutmayın bugün kürtlerin başına gelen yarın türklerinde başına gelebilir dünya fani kimin ne olacağı hiç belli olmaz.

Dilerimki Allah gözü gören fakat kalbi kör insanlara Akıl Fikir sağ Duyu ihsan etsin yoksa Türkiye hiç bir zaman bir yere gelemez.

• Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Gençlihe hitabeyi okursan türkiyeyi kimse ele geçiremez öle kolaydeğil :)

önce şunu söleyim ben kürt düşmanı değilim kardeşim dediğim insanlar kürt dür.
dediğim gibi herkezin görüşü farklıdır ben kürtlere düşmanım demedim dile düşmanım sevmiyorum illa sevcem diye bişide yok sağdan soldan tutulan dili bir araya getirip bi dil çıakrınca bu dil oluyrsa bende çıkram bende yeni bir dil başlatam. her ülkenin bir dili vardır arkdaşım kendi dili yerine ingilizce falan gibi farklı dil kullanan ülkelerde mevcuttur. kürdistanı türkiye topraklarında kabul asla etmem türkie sınırları asla bölünemez 3-5 kişi çıkıp şurdan şurayı ayırıyoruz burası mezepotamya dedi diye orası öle değil arkdaşım burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ toprağı ve olay bitmiştir asla bişey denemez başka yerin adı verilemez bu konuyu tartışmaay gerek yok boşuna. kürt kökenlilerin yaşadığı yere kürdistan ee lazların yaşadığı yerede lazozistanmı diycez yok arkdaşım ne saçmalık ya bu. ve insanları inakr etmedik eğer inkar ediyor olsaydık şuanda kürt kökenli kimse kalamzdı heryerde birileri sallanıyor olurdu iç savaş çıkmış olurdu şuanı geçtim zamanında hepsi asılır kesilirdi öle olsaydı. o yüzdne yanlış düşünüyorsun 10 parmağın 10 nuda bir değildir. boşa tartışmaya gerek yok kürdistan diye türkiyede biyer yok çok istiyoalrsa kurmayı gitsinler ırakda naparlarsa yapsınlar. benim ülkeme türkçe biliyorsa türkçe konussun arkdaş adma bilmiyorsa bildiği dili onussun ona lafım yok ama türkiyede isen türkçe konuşacaksın hele gule hele gule nedir buya yarı tükce yarı farsca yarı bilmeem ne saçmalık neyse bşa tartışıp bir birimizi kırmaya gerek yok senin görüşün farklı benim görüşüm farklı görüşler değimiycene göre anca bir birimizi kırarız.

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

Gençlihe hitabeyi okursan türkiyeyi kimse ele geçiremez öle kolaydeğil :)

önce şunu söleyim ben kürt düşmanı değilim kardeşim dediğim insanlar kürt dür.
dediğim gibi herkezin görüşü farklıdır ben kürtlere düşmanım demedim dile düşmanım sevmiyorum illa sevcem diye bişide yok sağdan soldan tutulan dili bir araya getirip bi dil çıakrınca bu dil oluyrsa bende çıkram bende yeni bir dil başlatam. her ülkenin bir dili vardır arkdaşım kendi dili yerine ingilizce falan gibi farklı dil kullanan ülkelerde mevcuttur. kürdistanı türkiye topraklarında kabul asla etmem türkie sınırları asla bölünemez 3-5 kişi çıkıp şurdan şurayı ayırıyoruz burası mezepotamya dedi diye orası öle değil arkdaşım burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ toprağı ve olay bitmiştir asla bişey denemez başka yerin adı verilemez bu konuyu tartışmaay gerek yok boşuna. kürt kökenlilerin yaşadığı yere kürdistan ee lazların yaşadığı yerede lazozistanmı diycez yok arkdaşım ne saçmalık ya bu. ve insanları inakr etmedik eğer inkar ediyor olsaydık şuanda kürt kökenli kimse kalamzdı heryerde birileri sallanıyor olurdu iç savaş çıkmış olurdu şuanı geçtim zamanında hepsi asılır kesilirdi öle olsaydı. o yüzdne yanlış düşünüyorsun 10 parmağın 10 nuda bir değildir. boşa tartışmaya gerek yok kürdistan diye türkiyede biyer yok çok istiyoalrsa kurmayı gitsinler ırakda naparlarsa yapsınlar. benim ülkeme türkçe biliyorsa türkçe konussun arkdaş adma bilmiyorsa bildiği dili onussun ona lafım yok ama türkiyede isen türkçe konuşacaksın hele gule hele gule nedir buya yarı tükce yarı farsca yarı bilmeem ne saçmalık neyse bşa tartışıp bir birimizi kırmaya gerek yok senin görüşün farklı benim görüşüm farklı görüşler değimiycene göre anca bir birimizi kırarız.

Öncelikle tarih bilgin yok bunu anlamış oldum Kürtlerin Tarihi 5.000 Yıl öncesine perslere kadar dayanır.ordan burdan toğlanmış dediğin dil hakkında ne kadar bilgin var? Türkçede kullandığın sözcüklerin %50 60 ı latince ingilizce fransızca gibi dillerden köken almakda ama bu türkçenin var olmadığını ispatlarmı tabiki hayır.Burda tarih tartışmasına girecek değilim fakat senin kabul edip etmemen birşeyi değiştirmez sen orta asya rusların elindeyken türkmen bölgesi diyebiliyordun neden? çünkü orada yaşayan çoğunluk türkmen olduğu için.Ayrıca en sevdiğim kardeşlerim kürt hikayesinide bırakın artık eskidi artık bu hikayeler kendinizi kandırıyorsunuz sadece.Burası bir webmaster forumu olduğu için gereksiz tartışmalara pek girmek istemiyorum.

Bir insana anlatmak istediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır. İyi Forumlar dilerim geceniz güzel geçsin...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al