wmaraci reklam

Zippyshare Türk düşmanı mı?

35 Mesajlar 4.081 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Dünya üzerinde Türkiyeyi seven 3 5 ülke var zaten ülkeyi herkesten soguttuk gayet normal bir durum. Tepki göstermek istiyorsaniz da hizmetlerini kullanmayın hocam. Steamde de birçok oyuna Türkçe dil gelmiyor mesela belki de en çok oynayanlardan top 3te 2. 3. sırada Türkiye vardır ama gelmiyor. Kayda değer olarak görülmüyoruz. Korece bile geliyor Türkçe gelmiyor. Her ne kadar Almanya bizi kıskanıyor naraları atılsa da dünyanın bizi hiçbir şeye taktıgı yok.

Bu sorun ne ile aşılır diye soracak olursanız da bilime egitime önem verip dünyada sözü geçen bir ülke olunca aşılır. Gereksiz bir sitem olmuş yani adamlar size istemiyorsan kullanma dese yeridir. Ek olarak Türkçe dile çevrilmiyor bende. Türkçeye tıklayınca translate e yönlendiriyor. Diğer dillerde hemen çevriliyor. Belki sebebi budur hazırlık aşamasındadır.

Herkesi Türk düşmanı etmeye ne meraklısınız dünyanın umrunda değiliz. Yapmayın oraya bayrak koymayarak ellerine ne geçecek kullanıcı kaybetmek isterler mi?
SenolK darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi Zippyshare'mı hazırlık aşamasında? Yapmayın hocam :)
Öyle bile olsa ticket'ı neden direkt silsinler? Diğer sözlerinize katılıyorum.
Ancak bu kadarı fazla, bizim bir bayrağımız var. Bu ırkçılık.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

westlife adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi Zippyshare'mı hazırlık aşamasında? Yapmayın hocam :)
Öyle bile olsa ticket'ı neden direkt silsinler? Diğer sözlerinize katılıyorum.
Ancak bu kadarı fazla, bizim bir bayrağımız var. Bu ırkçılık.

Zippyshare hazırlık aşamasında değil çeviri kısmı hazırlık aşamasındadır dedim herhangi bir problem olusmustur vs.. adamların kasti yaparak elde edecekleri tek bir şey yok. Saçma bir argüman bu hocam. Elle tutulur inandırıcı hiçbir yanı yok. Ticket ı silmelerinin de bir sebebi vardır :) eğer Türk düşmanı olsalar sizi direkt engellerlerdi ya da Türkiyeye erişimi kapatırlardı

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi Bende onu diyorum zaten, ha çeviri yapım aşamasında ha Zippyshare :)
Yani yılların upload sitesi ve TR dilinin yeni eklenmediğini biliyorum.
Herhangi bir ırka düşman olmanın birçok yolu vardır.
İlla Türkiye'yi engellemeleri gerekmez, bu yöntem
algı operasyonudur ve daha etkilidir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Backlinkcigeldi Bende onu diyorum zaten, ha çeviri yapım aşamasında ha Zippyshare :)
Yani yılların upload sitesi ve TR dilinin yeni eklenmediğini biliyorum.
Herhangi bir ırka düşman olmanın birçok yolu vardır.
İlla Türkiye'yi engellemeleri gerekmez, bu yöntem
algı operasyonudur ve daha etkilidir.

Dünyanın en ırkçı milletlerinden biri Türklerdir. Önce eleştiriyi kendi milletimize yapalım dediğim gibi sizi rahatsız ediyorsa kullanmayabilirsiniz. Buna alınmayın bence şuna alının herhangi bir ülkede biriyle tanışıp medenice sohbeti ilerletince size hiç Türke benzemiyorsun diyorlar(iltifat olarak) bu asıl problemdir. Avrupada çogu kişi Türkiyeyi bile bilmiyor. Anlayacağınız gereksiz mevzular bunlar. Paypalın yasak oldugu bir ülkeye hizmet veriyorlar önyargıları vs.. olabilir. Ekipten biri Türk sevmiyor olabilir kasti olarak da yapmış olabilir yani dünyada bir ırkçı bizim millet mi? herkesin ırkçısı var.

Hayır buradan çıkarılacak sonuç ne protesto mu edelim? Kullandıgımız her şey yabancı mal adamları bu mallarla protesto mu edeceğiz :) apple telefonunu çıkardı ve abdye protesto tweetleri attı bu mevzu da bu örneğe benziyor.

samwinchester samwinchester Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 33 / 85
  • Ticaret 26, (%100)
"Upload Tools" sekmesine girince bayrak gözüküyor. Ama zaten tıklasanız da Türkçe çeviri yapmıyor bende.
Eksik olduğu için eklememiş olabilirler

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi

"Dünya'nın en ırkçı milletlerinden biri Türklerdir." Siz Dünya tarihine hiç bakmamışsınız sanırım.
Kim kime nerede ne zaman ırkçılık yapmış, kim kimi sömürmüş. Neden bilmem sürekli Türkiye
ve Türk milleti hakkında küçük düşürücü yorumlar yazıyorsunuz, sebebi nedir?

Şunu kabul ediyorum ki Avrupa ve Dünya'nın geri kalanında kötü bir izlenimimiz var.
Kötü tanınıyor olmamız doğru fakat bu söyledikleriniz fazla. Dediğim gibi bizler en ırkçı
milletlerden değiliz. İktidarı sevmiyorsanız (ki bende sevmiyorum) bu sizin politik görüşünüz,
ve saygı duyarım. Ama millete ırkçı derseniz bu işe hepimizi dahil edersiniz ve bu haddinize değil.
Burada dünyaca ünlü bir storage sitesinden bahsediyoruz ve siz ekipten biri Türkleri sevmiyor olabilir diyorsunuz.

Neyse...
WebMakale Muhammed Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Backlinkcigeldi

"Dünya'nın en ırkçı milletlerinden biri Türklerdir." Siz Dünya tarihine hiç bakmamışsınız sanırım.
Kim kime nerede ne zaman ırkçılık yapmış, kim kimi sömürmüş. Neden bilmem sürekli Türkiye
ve Türk milleti hakkında küçük düşürücü yorumlar yazıyorsunuz, sebebi nedir?

Şunu kabul ediyorum ki Avrupa ve Dünya'nın geri kalanında kötü bir izlenimimiz var.
Kötü tanınıyor olmamız doğru fakat bu söyledikleriniz fazla. Dediğim gibi bizler en ırkçı
milletlerden değiliz. İktidarı sevmiyorsanız (ki bende sevmiyorum) bu sizin politik görüşünüz,
Ve saygı duyarım. Ama millete ırkçı derseniz bu işe hepimizi dahil edersiniz ve bu haddinize değil.
Burada dünyaca ünlü bir storage sitesinden bahsediyoruz ve siz ekipten biri Türkleri sevmiyor olabilir diyorsunuz.

Neyse...

tamam siz dünyaya kendi pencerenizden bakmaya devam edin

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Sürekli yurtdışından sunucu/hosting hizmetlerine dair kalite açısından test amaçlı hesaplar açarım bir kaç yıldır. Cpanel de kullanılan eklentiler, Nginx modülleri, Litespeed Cpu oranları vs. için son derece iyi oluyor, kaynaklardan okumak yerine bizzat deneyerek öğrenmiş oluyorum.

Ama öncesinde bir şey ilave etmek isterim; bir Fransız firmasından 2 yıl önce harika bir hosting hizmeti almıştım. Adamlar ayrı vdsler üzerine farklı kapasitelerde hosting olarak hizmet veriyorlardı. Mesela Woocommerce fazla sayıda ürün olduğunda pek verimli değildir. Ama bu adamların sunucusunda hiç kasmadan çalışıyordu. Yüksek sorgu tüketen Opencart siteleri de aynı şekilde son derece hızlı idi. Fiyatlarda son derece uygundu zaten.

Doğal olarak bir kaç kişiye tavsiye ettim, özellikle kimselere söylememelerini rica ederek! Tavsiye ettiğim kişiler gayet memnun kullanıyorlardı. Aradan bir süre geçti ve Ovh gibi bir yerden sunucu kiralamak gibi bir gaflette bulunduk, dolayısı ile o firmayı bıraktık.

4-5 ay önce bir arkadaşımız için hesap açmak istedim ancak başarılı olamadım ve mail attım. Maile cevap verdiler; ilk Türk müşterileri olduğumu, benimle çalışmaktan son derece memnun kaldıklarını, zamanla Türk müşterilerinin arttığını ancak bazı müşterilerin yaptığı uygunsuz girişim vs nedeni ile artık sunucularını TR tamamen kapattıklarını ve üzgün olduklarını belirtmişler. Kibarca kovulduk yani :)

Gelelim İngiltere 'ye. Maalesef son bir kaç aydır bazı yerlerde hesap açmak istediğimde TR yer almıyor ve onay verilmiyor. Ben de mail attım bir kaç yere. Cevap hemen hemen aynı. Üstelik adamlar sterlin üzerinden tahsilat yapıyorlar, bize göre oldukça pahalı yani.

Ovh mesela, günler sürer hesabı onaylamaları.

Arkadaşlar, ırkçılık başka bir durum. Yabancılar genelde ticaretine bakarlar. Bizler maalesef gittiğimiz yerlerden kovulmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Diyelim ki ırkçı bir site var ortada. Kullanmazsınız olur biter.
Arestr EmrahDD Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

knet knet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad L** Y**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Soruyu sorma şekliniz çok kaba ve itici maalesef. Muhatap olmak yerine destek talebini silmeyi tercih etmişler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al