wmaraci reklam

Bionluk’tan makale aldım. Sizce Makaleler özgünmü?

4 Mesajlar 548 Okunma
wmaraci reklam

fevzi83 fevzi83 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öüğren
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Değerli WM üyeleri. Bionluk sitesinden 10 tane makale aldım. 100 lira değerinde. Sizce Makale’ler özgünmü? Makale yazarı 700 + üzerinde satış yapmış. Ancak ne de olsa güven problemi yaşıyorum.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

moonty moonty Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 11.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek WEB tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 10, (%100)
makale özgünlük kontrol sitelerinden kontrolünü yapabilirsin. hiç olmadı "...." işareti arasına 2-3 cümlesini yaz ve google da arat.

onurak onurak Köfteci Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 25 / 73
  • Ticaret 2, (%100)
makaleler özgün gibi duruyor

Adalet dediğin havalı bir sözcük sanki.

snnzbs snnzbs Metin Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba Fevzi Bey,

Bionluk üzerinden satın aldığınız makalelerin kalitesi, yazarlara göre değişiklik gösterecektir. 2018 yılından beridir Bionluk üzerinde yazı işleri konusunda hizmet vermekteyim. Yaklaşık olarak 200 makale yazdım bu güne kadar. Hatta şu an aktif olarak çalıştığım alıcılar da mevcut. Biraz reklam gibi oldu ancak size naçizane tavsiyelerde bulunmak istiyorum. :)

Sipariş vermeden önce alıcıyla detayları net olarak konuşmanız gerekir. Ek olarak alıcıdan kopya kontrol raporu da isteyebilirsiniz. Eğer işini iyi yapan ve uzun süredir piyasada olan bir yazar ise, mutlaka bu sitelerde hesapları bulunacaktır. Eğer "kaliteli" bir intial inceleme sitesinden rapor alırsanız güvenebilirsiniz. Diğer türlü yazıların kopya mı yoksa özgün mü olup olmadığını bilemeyiz.

Kendi başınıza ücretsiz olarak kontrol etmenin yolları da vardır. Yazının belirli kısımlarını (5-10 kelime) alarak " (tırnak işareti) içerisinde Google gibi arama motorları üzerinden araştırabilirsiniz. Bu sayede birebir benzer sonuç çıkarsa "kopya" olarak değerlendirebilir ve site üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. Yardımcı olacaktır. İyi forumlar. :)
cmcfilm fevzi83

kişi bu mesajı beğendi.

Sinan ÖZBAŞ - Gokbilimi.Net - Her alanda makale, web sitesi içeriği ve editörlük hizmeti.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al