wmaraci reklam

Makale Yazan Ekip Arkadaşı Arıyoruz

4 Mesajlar 658 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

itinanakliyat itinanakliyat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarim,Makale ,Seo
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 18 / 22
  • Ticaret 5, (%80)
MERHABA ARKADAŞLAR HER ALANDA YAZABİLEN MAKALE YAZARI ARANIYOR ŞU ANDA 2 KİŞİYİZ SİPARİŞLER ÇOK OLMASINDAN DOLAYI YETİŞMİYOR KENDİNE GÜVENEN MAKALE YAZARI ARANIYOR.NOT HER ALANDA YAZAN DİYORUM BURAYI İYİ ANLAYIN TÜM SEKTÖRE MAKALE YAZABİLEN
Whatsap:+393288991829

wmaraci
reklam

enrythink enrythink Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 32 / 56
  • Ticaret 39, (%92)
DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUS: Makale işi veriyor ve yazdığım makaleler özgünlük testinde %100 özgün çıkıyor. Ancak kendisi yazdığım makaleleri özgünlük testinden geçirmeksizin direkt olarak Google arama motoruna makaleyi kopyalayıp yapıştırarak özgün olmadığını iddaa etti. Yazdığım makalelerin %100 özgün olduğuna dair elimde kanıtlarda bulunmaktadır. İş yapmadan önce 2 defa düşünmenizi tavsiye ediyorum.

itinanakliyat itinanakliyat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarim,Makale ,Seo
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 18 / 22
  • Ticaret 5, (%80)

enrythink adlı üyeden alıntı

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUS: Makale işi veriyor ve yazdığım makaleler özgünlük testinde %100 özgün çıkıyor. Ancak kendisi yazdığım makaleleri özgünlük testinden geçirmeksizin direkt olarak Google arama motoruna makaleyi kopyalayıp yapıştırarak özgün olmadığını iddaa etti. Yazdığım makalelerin %100 özgün olduğuna dair elimde kanıtlarda bulunmaktadır. İş yapmadan önce 2 defa düşünmenizi tavsiye ediyorum.

benim kafam iyi olmadan yazamam diyen arkadaş yazdıgın makalenin içindeki bir çok kelime googlede çıkıyor site sahibi bunu böyle kontrol ediyor sen önce spingleme makale yapmadan yazmaya başla kardesim *** SORUN YAŞADIĞIN KİŞİLERİ UNUTMA SENİ MAHKMEYE VERECEKLERDİ BUNUDA UNUTMA HER ZAMAN BİR BAHANEN VAR AİLEVİ SORUNLARIM VAR ŞU SORUNUM VAR HERKESE AYI BAHANELER ÜRETİYORSUN KARDEŞİM ŞİMDİ GELMİŞ BANA BURADA KARALAMA YAPIYORSUN MAKALE İSTEYEN MÜŞTERİ GOOGLEDE ÇIKAN KELİMELİ MAKALEYİ NE YAPSIN İSTERSEN SANA MAKALE YAZAM BAK GÖR ÇIKIYORMU GOOGLE DE KARDEŞİM İŞİNE BAK SORUN YAŞADIĞIN İNSANLARI BİLİYORUM ***NEDEN İŞ ALAMIYORSUN ONUDA YAZSSANA BURAYA BARİ HOCAM.
1. BANA TİCARET PUANI VERMEYE HAKKIN YOK YÖNETİCİLERİ BURAYA DAVET EDİYORUM BEN SENİNLE WMARACINDA İŞ YAPMADIM O YÜZDEN BANA HAKKSIZ TİCARET PUANI VERME

enrythink enrythink Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 32 / 56
  • Ticaret 39, (%92)

itinanakliyat adlı üyeden alıntı

benim kafam iyi olmadan yazamam diyen arkadaş yazdıgın makalenin içindeki bir çok kelime googlede çıkıyor site sahibi bunu böyle kontrol ediyor sen önce spingleme makale yapmadan yazmaya başla kardesim *** SORUN YAŞADIĞIN KİŞİLERİ UNUTMA SENİ MAHKMEYE VERECEKLERDİ BUNUDA UNUTMA HER ZAMAN BİR BAHANEN VAR AİLEVİ SORUNLARIM VAR ŞU SORUNUM VAR HERKESE AYI BAHANELER ÜRETİYORSUN KARDEŞİM ŞİMDİ GELMİŞ BANA BURADA KARALAMA YAPIYORSUN MAKALE İSTEYEN MÜŞTERİ GOOGLEDE ÇIKAN KELİMELİ MAKALEYİ NE YAPSIN İSTERSEN SANA MAKALE YAZAM BAK GÖR ÇIKIYORMU GOOGLE DE KARDEŞİM İŞİNE BAK SORUN YAŞADIĞIN İNSANLARI BİLİYORUM ***NEDEN İŞ ALAMIYORSUN ONUDA YAZSSANA BURAYA BARİ HOCAM.
1. BANA TİCARET PUANI VERMEYE HAKKIN YOK YÖNETİCİLERİ BURAYA DAVET EDİYORUM BEN SENİNLE WMARACINDA İŞ YAPMADIM O YÜZDEN BANA HAKKSIZ TİCARET PUANI VERME

Birincisi, Burası *** değil, Wmaracı!
İkincisi, ***'da yaşamış olduğum problem çözüme kavuştu ve o sorun yalnızca şahsımı alakadar eder!
Üçüncüsü, Bizim kendi aramızda yaptığımız ticaret ile ***'da üzerinden 1 ay geçen olayın ne ilgisi var?
Dördüncüsü, Daha önce telefonda bana ettiğiniz küfürleri unutmayın!
Beşincisi, https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/itinanakliyat-adli-uyeden-sikayetciyim-667345.html#post3659563

NOT1: Önce "makale özgünlük testi aracı" nedir?, ne demektir? ve ne işe yarıyor? onu araştırın, daha sonra kendinize yazar arayışına girin. Basit bir biçimde Google arama motorundan yazdığım makaleleri aratarak "bu özgün değil" diyemezsiniz, kaldı ki böyle bir şeyde yok. Siz işi tabiri yerinde ise "bedavaya" getirme derdindesiniz. Neyse ben konuyu şikayet bölümünden moderatöre bildirdim.
NOT2: Wmaracında ticaret yapmadınız mı? Peki konunuza eklediğin Skype adresi size ait değil mi? Size ait, yani bunun kanıtı da var elimde. Açtığım şikayet konusuna kanıtını ekledim. Sizinle olan tartışmam bitmiştir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al