wmaraci reklam

Bu paketler sitenizi yükseltecek! %100 Seo uyumlu makale paketleri [ İŞ ALIMI AÇIK ]

24 Mesajlar 3.063 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

elifdedimbededim elifdedimbededim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek İngiliz dili ve edebiyatı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

Merhabalar, ben ELİF iki senedir makale hizmeti vermekteyim. Üniversite 1 ingiliz dili
ve edebiyatı bölümünü okuyorum. Okul okurken aynı zamanda makale yazıp
maddi yönden ihtiyaçlarımı karşılıyorum. Hobilerim arasında ise daha çok roman
okumak, bilgisayar başında vakit geçirmek ve sürekli yeni bilgiler öğrenmek var.

ÇALIŞMA ŞEKLİM:

Üzerinde çalıştığım dört adet paket bulunmaktadır. Bu dört adet paket ile bir ay boyunca sizlere günlük pakette olan makale sayısı kadar makale iletiyorum. Buradaki amacım ise sizlere günlük vermiş olduğum makaleler ile sitenizin güncelliğini yükseltmek ve her geçen gün İnternet sitenizi üst sıralara taşımak. Paketlerimiz gayet uygun olmakla birlikte sitenizin yazdığım makaleler ile yükselişe geçeceğine garanti veriyorum. Yazdığım makaleler tamamıyla Seo uyumludur ve birlikte belirleyeceğimiz anahtar kelimelerine uygundur.

MAKALELERİMDE:

Sürekli tekrar eden kelimelere, özgün olmayan sözlere, okuyucuyu sıkan metinlere kesinlikle yer yoktur. Okuyucuların tamamıyla zevk alabileceği makaleler yazmaktayım. Kesinlikle sürekli tekrar eden kelime yapılarına asla yer vermiyorum. Bir yola direk 10 adımda gitmek varken sırf makale kelime sayısı yükselsin diye 100 adımda sizi o yola götürmüyorum. Bu yüzdende okuyucular makalelerimi okurken zevk alıyorlar. Zevk aldıkları içinde aktiflik çoğalıyor.

PAKETLERİM:

PAKET AÇIKLAMASI:

Paketi satın aldığınızda 30 gün boyunca aldığınız paket doğrultusunda sizlere makaleler yazıyorum. Yani düşük paket alan bir kişiye 30 gün boyunca günlük 2 adet makale yazacağım seo uyumlu, 100-150 kelime arası, makale konusuna uygun 2 adet resimli. Düşük paketi alan kişiye hediye olarak 30 güne ek 2 günde ben vermekteyim yani toplamda 32 gün makale yazacağım. Aldığınız paketlerde kelime sayısı farklılık gösterebilir. Bu sizin tarafınızdan bir problem değil aksine aldığınız paket doğrultusunda bazı makaleler paketlerde yazan kelime aralığından çıkabilir bunu'da ben sorun etmiyorum.

ADET MAKALE SATIŞI:

[B][CENTER]Adet olarak makale satışım bulunmaktadır. Adet makale almak isteyenler ise özel mesaj ile iletişime geçerek gerekli konuşmalar sonucu anlaşıldıktan sonra makalelerini teslim alabilirler.

[/CENTER][/B]

Multi Konu Müşteri Yorumları:

BTNbilisim adlı üyeden alıntı

Makale alimi yapildi. Cok basarili duzenli olarak calismak dilegiyle.

MULTİ KONUM İÇİN TIKLAYIN

[CENTER]WMARACİ MÜŞTERİ YORUMLARI

[/CENTER]

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Sağolsun hocam referans olma isteğimi kabul etti. (Not: Konuda referans alımı yapacağını belirttiğinden referans istendi.) Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yoğunluktan dolayı makaleyi biraz geç incelediğim ve yorumu geç yaptığım için özür diliyorum.

Makaleyi çok hızlı bir şekilde teslim etti. Makale de birçok yazarın yaptığı gereksiz cümle veya saçma sapan giriş ve bitiş cümleleri eklememiş. Tam isdeğim gibi sadece içeriğe odaklanmış. Ayrıca resim eklemesi ve anahtar kelimeyi belirtmesi baya güzel olmuş. Seo hakkında profesyonel bilgim yok ama tecrübelerime göre Alt Başlık bir makalenin üst sıralara çıkması için olmazsa olmazlardan. Hocam sağolsun makalede Alt Başlık da kullanmış.

Bugüne kadar birçok yazarla çalıştım. Gerek kalite gerekse uygun fiyatıyla elifdedimbededim hocamla uzun süreli çalışmayı planlıyorum. Kendisi gerçekten işini ehliyle yapan sayılı yazarlardan.

Referans alımı yaptığı ve bana bu kadar güzel makaleyi test etme imkanı verdiği için birde kelime sayısında yaptığı cömertliği için hocama tekrardan teşekkür ederim. Hayırlı kazançlar ve iyi çalışmalar dilerim. :)

SemihGULSOY adlı üyeden alıntı

Elif hanım'ın referansı oldum ve makaleler elime geçti piyasadaki makalelerden çok farklı olduğunu söyleyebilirim kelimelerini özenle seçmiş yazdığı makalelerde kesinlikle ama kesinlikle gönül rahatlığıyla makale yazdırabileceğiniz bir insan kendisi.
desqerado

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SemihGULSOY SemihGULSOY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 24 / 105
  • Ticaret 113, (%100)
Referans olmak isterim :)

• Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)
SemihGULSOY 1 adet referans alımı yapılmıştır geriye ise 4 adet referans alımı kalmıştır. Paket satışlarım devam etmektedir.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhabalar, referans olup makalelerinizi incelemek isterim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)
ASametYildirim iletisime gecilecektir. Referans olarak 3 adet daha alinacaktir. Paket satislarim aktif.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

nettle nettle Gülümse Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Bizde hizmet alıp referans olmak istiyoruz.

Gülümse

• Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)
nettle iletişime geçilecektir.

yenipvp yenipvp Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Referans olmak isterim merak ettim makalelerinizi

• Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)
yenipvp iletişime geçilmiştir.

CtrL CtrL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, referans kaldıysa olmak isterim.

en büyük servet itibardır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al