wmaraci reklam

Bu paketler sitenizi yükseltecek! %100 Seo uyumlu makale paketleri [ İŞ ALIMI AÇIK ]

24 Mesajlar 3.068 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

elifdedimbededim elifdedimbededim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek İngiliz dili ve edebiyatı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

Agatha adlı üyeden alıntı

Merhaba, referans kaldıysa olmak isterim.

Konuyu düzenleyecektim bende. Malesef referans alımı kalmadı. Satışlarım aktif. Referans alımı açıldığı zaman konu üzerinden yayınlanacaktır.
CtrL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Sağolsun hocam referans olma isteğimi kabul etti. (Not: Konuda referans alımı yapacağını belirttiğinden referans istendi.) Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yoğunluktan dolayı makaleyi biraz geç incelediğim ve yorumu geç yaptığım için özür diliyorum.

Makaleyi çok hızlı bir şekilde teslim etti. Makale de birçok yazarın yaptığı gereksiz cümle veya saçma sapan giriş ve bitiş cümleleri eklememiş. Tam isdeğim gibi sadece içeriğe odaklanmış. Ayrıca resim eklemesi ve anahtar kelimeyi belirtmesi baya güzel olmuş. Seo hakkında profesyonel bilgim yok ama tecrübelerime göre Alt Başlık bir makalenin üst sıralara çıkması için olmazsa olmazlardan. Hocam sağolsun makalede Alt Başlık da kullanmış.

Bugüne kadar birçok yazarla çalıştım. Gerek kalite gerekse uygun fiyatıyla elifdedimbededim hocamla uzun süreli çalışmayı planlıyorum. Kendisi gerçekten işini ehliyle yapan sayılı yazarlardan.

Referans alımı yaptığı ve bana bu kadar güzel makaleyi test etme imkanı verdiği için birde kelime sayısında yaptığı cömertliği için hocama tekrardan teşekkür ederim. Hayırlı kazançlar ve iyi çalışmalar dilerim. :)

• Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Sağolsun hocam referans olma isteğimi kabul etti. (Not: Konuda referans alımı yapacağını belirttiğinden referans istendi.) Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yoğunluktan dolayı makaleyi biraz geç incelediğim ve yorumu geç yaptığım için özür diliyorum.

Makaleyi çok hızlı bir şekilde teslim etti. Makale de birçok yazarın yaptığı gereksiz cümle veya saçma sapan giriş ve bitiş cümleleri eklememiş. Tam isdeğim gibi sadece içeriğe odaklanmış. Ayrıca resim eklemesi ve anahtar kelimeyi belirtmesi baya güzel olmuş. Seo hakkında profesyonel bilgim yok ama tecrübelerime göre Alt Başlık bir makalenin üst sıralara çıkması için olmazsa olmazlardan. Hocam sağolsun makalede Alt Başlık da kullanmış.

Bugüne kadar birçok yazarla çalıştım. Gerek kalite gerekse uygun fiyatıyla elifdedimbededim hocamla uzun süreli çalışmayı planlıyorum. Kendisi gerçekten işini ehliyle yapan sayılı yazarlardan.

Referans alımı yaptığı ve bana bu kadar güzel makaleyi test etme imkanı verdiği için birde kelime sayısında yaptığı cömertliği için hocama tekrardan teşekkür ederim. Hayırlı kazançlar ve iyi çalışmalar dilerim. :)

O güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum. En kısa sürede çalışmak dileğiyle esenle kalın.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

DanqerLine DanqerLine eryamanotokiralama.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek rent a car
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba iletişime geçelim

https://www.elvankentplaystation.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

DanqerLine adlı üyeden alıntı

merhaba iletişime geçelim

İletişime geçilmiştir.

SemihGULSOY SemihGULSOY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 24 / 105
  • Ticaret 113, (%100)
Elif hanım'ın referansı oldum ve makaleler elime geçti piyasadaki makalelerden çok farklı olduğunu söyleyebilirim kelimelerini özenle seçmiş yazdığı makalelerde kesinlikle ama kesinlikle gönül rahatlığıyla makale yazdırabileceğiniz bir insan kendisi.

• Üyelik 08.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

SemihGULSOY adlı üyeden alıntı

Elif hanım'ın referansı oldum ve makaleler elime geçti piyasadaki makalelerden çok farklı olduğunu söyleyebilirim kelimelerini özenle seçmiş yazdığı makalelerde kesinlikle ama kesinlikle gönül rahatlığıyla makale yazdırabileceğiniz bir insan kendisi.
Teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için esenle kalın.

scurtel scurtel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek çevirici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
pm atabilir misiniz?

At his best, man is the noblest of allbeings; separated from law and justice he is the worst.

tiMeOut tiMeOut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
pm gönderildi.

desqerado desqerado & www.istanbullu.net & Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 57, (%98)
skype adresiniz varsa pm lütfen, paket alacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al