vBTBilisim adlı üyeden alıntı

Biz de mi arayıp fırça atsak :D

Vallahi şansınızı deneyin, direk fırça atmak yerine üsluplu şekilde sorunu dile getirin. :)

Gerilim adlı üyeden alıntı

***** Online işlem merkezine giriş yaparak paketinizi kontrol edebilirsiniz. 16 mbitlik tarifeye geçirmiş olabilirler. 8Mbit 67 TL, 16mbit 69tl

kontrol edeceğim hemen, bakalım paketim normal mi :)

izleogren adlı üyeden alıntı

eski bir ************* personeli olarak doğal bir olay genelde paketine bakmazlar bazıları zorlasada şu pakete geç diye, biz bu şekilde çoğu insanın hızını artırırdık fakat kullanıcı bilmez farkına varmazdı. Genellikle hattınızın kaldırdığı hızı verirler...

Anladım, daha önce de bu tarz sorun yaşadığımda ilk olarak ******* aradılar. 5 dakika sonra *******dan yetkili kontrol etmemi istemişti. Hızım tekrar max 950 olmuştu.

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

İşyerinde 2,5 MB/s'ı görüyorum aynı fiyatı ödüyorum evde de aynı fiyatı ödüyorum 600 KB/s'dan yukarı çıkamıyorum. Bu da *****'in saçmalığı işte.

Katılıyorum Ferdi hocam, benim memleket Sivas. Sivas'tayım şuan. Verdiğim miktar aynı. İnternet hızımı biliyorsunuz. Tokat'da da ***** kullanıyorum. İndirme hızım minimum 2,800 kbs/sn. Bazen çok saçma şeyler görebiliyoruz.