lostyazilim

Program Tanıtım Sitesi

4 Mesajlar 1.516 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Sehzade Sehzade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar uzun zamandır ne yapsam diye düşünüyorum bi türlü bişey bulamadım bugün aklıma program tanıtım ve download sitesi gibi biseyler yapmak geldi tamindir gibi gezginler gibi düşünebilirsiniz tek fark gelirimi reklam+turbobit letitbit gibi para veren sitelerden elde etmeye calısmam olucak.Yazılı ve görsel olarak programları anlatıcam ve altına turbobit hitfile vs gibi indirme başı para veren sitelerin linklerini koyup ordan indirmelerini sağlıcam.

Simdi sorularım sunlar acaba bu işte bi yasal problem yaşarmıyım yani program sahiplerinden biri kalkıp sen ne hakla benim programımı turbobite yüklersin ülen bide sitene koymussun gibi bisey diyebilirmi crack felan koymucam siteye sonuçta.

İkinci bir soruma gelirsek ben bu hosting mosting anlamıyorum benim ihtiyacım olan seyler ne sanırım bir www.falanfeşmekan.com gibi bi site adı ve bu sitenin ekmeğini suyunu karşılıcak bi hosting firmasımı ?

Peki benim nasıl bir paket almam lazım ve kaç tl para harcarım bu hosting vs işine ?

Her şeyi bildiğini sanma! Gerçekte çok bilgili olsan da kendine cahilim diyebilecek cesaretin olmalı
wmaraci
reklam

hewsel hewsel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 29 / 60
  • Ticaret 0, (%0)
hevesini kursağında bırakmak gibi olmasın ama elinde patlar bu tür paylaşımları yapan siteleri bir incele onlar turbobit vs para kazanmıyor referans alarak para kazanmaya çalışıyorlar ayrıca bu konuda dediğin şey bir okyanus onlarla baş edemezsin bkz.dl4all.com vs

Madem ki antivirüssün yakaladığın virüsü ne yapayım diye ne bana soruyon ?

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

hewsel adlı üyeden alıntı

hevesini kursağında bırakmak gibi olmasın ama elinde patlar bu tür paylaşımları yapan siteleri bir incele onlar turbobit vs para kazanmıyor referans alarak para kazanmaya çalışıyorlar ayrıca bu konuda dediğin şey bir okyanus onlarla baş edemezsin bkz.dl4all.com vs

Referanstan para kazanmak ?

Benim bi gezginler olma hedefim yok hocam bana aylık 100 lira bıraksa ben okeyim

Her şeyi bildiğini sanma! Gerçekte çok bilgili olsan da kendine cahilim diyebilecek cesaretin olmalı

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar tutup tutmayacağından çok bu işi kurmak bana kaç tl ye patlayacak o konu hakkında bilgi verin lütfen hosting domain felan kaç tl lik almam lazım ne kadar trafik felan o konularda bilgi verirseniz çok teşekkür edecem

Ve yasal sıkıntılar yaşarmıyım yani bi online oyunun yükleme dosyalarını her site gibi bende kendi siteme koysam sıkıntı olurmu onlar izin alarakmı koyuyolar dosyaları sonucta online oyunları indirmek ücretsiz crack li felan değil

Natro ile görüştüm dosya download sitesi açıcaksanız sunucu kiralıcaksınız diyo benim kafadamı var bunların kafadamı var ben dosyalarımı natronun sunucularında değil turbobitte barındırıcam ne ayak bunlar ?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al