Şimdi şöyle bir durum da var. Eğer sen x konusunda uzmansan x konulu kitapları almak yada başlangıç orta seviye x kitapları almak senin işine yaramaz. O yüzden arkadaşa direk alma demek yanlış olur. İki kitapta bende var. İkisinde de emin ol iyi bilgiler var. Zaten bu forumda Kaan Bey'i küçümseyen yada yaptığı işi küçümseyen kişilerde var. Kendisiyle çalışma fırsatım da oldu, çokta iyi birisidir, işinde de iyidir. Zamanında bir araç yazdım. O araç için çok iyi bir matematiksel analiz bile yapmıştı, şaşırmıştım. Çünkü diğer çoğu araçlar git Google, Facebook sayfalarına, veri sorgula getir şeklinde. Ne bir analiz var ne de başka birşey. Sırf rekabet için de burada karalama peşinde olanlar var ne yazık ki. Burada kaç arkadaş var acaba Kaan Bey gibi aynı sektördeki kişilere yardım eden. Herkes ben kazanayım diğerleri kazanmasın derdinde. Bazı şeyler öğretilebilmek için kitap yazılmış. Bu kitap yada kitapları da karalamak mantıksız.

Tavsiyemi soracaksan al. Yararını görürsün. Öyle Wikipedia'dan bilmem ne blog yada forumda alınmış kopyala yapıştır içerikler yok içerisinde emin ol.