wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretli Wordpress Sitemde Ince Işçilik Yaptırılacaktır.

20 Mesajlar 2.218 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ceohook Ceohook Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

burhanozdes adlı üyeden alıntı

hocam dün bi ticaretim oldu 40 lira verip seo yaptırdım sözde
Ceohook hocam profesyonelce yaklaşım sağladı.gördü yapılan seoyu ondan dolayı birçok yerden teklif almak istedim ve pazarlık yapmak sünnettir bunda büyütecek bi mevzu yok.

site içerisinde defalarca kez ticaret yaptığım arkadaşlarım oldu. eğer görüyolarsa benim hakkımda yorumlarını yazsınlar.
ticaret üslübümda bi durum yok. benimle pazarlık dahi edilmedi. kaldıki ticaret uslubunda pzarlık etmekte vardır.

arkadaşım ben sana dedimki 20 TL logo yaparım + site içi seo ayarlamarını yaparım 35 TL ye diye

sende başka işlerde var dedin bende sandım ufak tefek işler var listeyi attın gördüm şok oldum

wmaraci
reklam

webeden webeden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

hocam dün bi ticaretim oldu 40 lira verip seo yaptırdım sözde
Ceohook hocam profesyonelce yaklaşım sağladı.gördü yapılan seoyu ondan dolayı birçok yerden teklif almak istedim ve pazarlık yapmak sünnettir bunda büyütecek bi mevzu yok.

site içerisinde defalarca kez ticaret yaptığım arkadaşlarım oldu. eğer görüyolarsa benim hakkımda yorumlarını yazsınlar.
ticaret üslübümda bi durum yok. benimle pazarlık dahi edilmedi. kaldıki ticaret uslubunda pzarlık etmekte vardır.

Sen tam bir **************sın niye benimle anlaşmışken gidip diğer arkadaşla muhatap oluyorsun seni rapor ettim senin gibi **************ların ticaret te gezinmesi Ülkemiz için çok vahim bir durum

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
bildiğin bir tema bulmuş dizayn tasarım yaptırıyor ben olsam 500 filan isterdim bu dediklerine:D bilmiyorum belki daha fazla:D

burhanozdes burhanozdes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
tamam bak ne güzel diyosun 500 lira diye ama aramızda gecen mevzu sadece ben listeyi gönderdim ben bu listeyi 100 liradan aşağı yapmam dedi ve kapattı sonra siteye geldi insanı enayi yerine koyuyo resmen dedi. ben kimseyi enayi yerine koymuyorum. bukadar basit uymadıysa uymadı bu kadar basit gelip karalama yapmaya gerekyok. öyle değil mi

xiaomiturkiye.org
Xiaomi Türkiye Uzmanı
wmaraci
wmaraci

Ceohook Ceohook Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

tamam bak ne güzel diyosun 500 lira diye ama aramızda gecen mevzu sadece ben listeyi gönderdim ben bu listeyi 100 liradan aşağı yapmam dedi ve kapattı sonra siteye geldi insanı enayi yerine koyuyo resmen dedi. ben kimseyi enayi yerine koymuyorum. bukadar basit uymadıysa uymadı bu kadar basit gelip karalama yapmaya gerekyok. öyle değil mi

karalama yapmadım ben senin ticaret ahlakını gösterdim forumda kimseyi karaladığım yok saçma saçma konuşma konu kapansın birde kendini haklı çıkarmaya çalısıyosun.

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

Peki sen niye bana cevap veremiyorsun hadi söyle bakalım seni fırsatçı niye başkası ile anlaşmaya kalktın?

• Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
ben bu konu hakkında yorum yapmıyıcam tesekkür ederim artık yoruldum

xiaomiturkiye.org
Xiaomi Türkiye Uzmanı

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

ben bu konu hakkında yorum yapmıyıcam tesekkür ederim artık yoruldum

İşte ben böyle kapak yaparım seni acemi ************** bahane bulamıyorsun yalanların için değilmi ben senin peşini bırakmayacam

• Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
ya ne **************lığı iş yaptın mı bana yok öbür arkadaş iş yaptı mı o da yok o zaman ne **************lığından bahsediyosun.

xiaomiturkiye.org
Xiaomi Türkiye Uzmanı

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

ya ne **************lığı iş yaptın mı bana yok öbür arkadaş iş yaptı mı o da yok o zaman ne **************lığından bahsediyosun.

O zaman niye benimle anlaşmaya varmışken gidip diğer arkadaşla anlaşmaya çalışıyorsun senin ticaret ahlakın yok mu? Bankadan yatıraram dedin tamam dedim paypalda olur dedim onada bahane buldun sanalpazar dedin gittim üye oldum ilan verdim sana 40 tane mesaj attım cevap vermedin gittin diğer arkadaşla ticaret ahlakına uymayan şekilde anlaşmaya çalıştın bunada **************lık denir.Anladınmı:mad:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al