WebDost adlı üyeden alıntı

bu tür projeler söylendi ama gerçekleşmedi haydi bakalım

Skala adlı üyeden alıntı

beklemedeyiz bakalım :)

Elimdeki birkaç işi bitirince, derhal bu projeye başlayacağım :)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Site ücretsiz bir site olucak ama zannedersem içeriğinde ki temaların çoğu ücretli olucak . Bir bakıma ücretsiz üyelik ücretli alışveriş:)

Hayır, temaların çoğu ücretsiz olacak. Eğer site üzerinde tema satışı yapmak isteyenler olursa temalarını ekleyebilecekler.

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Ne kadar tutar bilemiyorum ama çağın gerisinde kalmış o rahmetlik temalar olacaksa girişmeyin detim boyle bir site kuracaksaniz en azından ücretli tatinda ücretsiz bir kaç tema olması bence şart bide ücretli temalara domain lisansı ekleyebilirsiniz bence

Ama dediğim gibi o ölü temalar olacaksa girişmeyin derim wordpress gelişti şu temalar gelişmedi hanı biraz çizim yapıyorum kdlatamiyorum kullanamıyoruz piyasada ki temalarda sorunlu güzel bir proje bekliyorum sizden themeforest gibi ayda 1 hafta bedava dağitabilirsiniz

Genel olarak yeni temalara ağırlık vereceğim ancak hala eski tarz temalar seven kişiler olduğu için onlara da özel birkaç tema paylaşımı olacak elbette. Ücretli tema dağıtma gibi bir projem var elbette, çekiliş vs. gibi.

TheIce adlı üyeden alıntı

"X sitesi gibi..." ile başlayan projeler bence orijinallikten uzak çalışmalar.

Ben sadece kafanızda fikir oluşması açısından söyledim, kendi projem gayet orjinal olacaktır. Zaten themeforest içerisinde ki tema satışlarından komisyon alan bir site ancak bizde komisyon vs. gibi olaylar olmayacak, daha çok ücretsiz temalar yer alacak zaten

brown adlı üyeden alıntı

Vardı bir ara bir tane, hatta 1-2 tane. Hepsi kapandı kurudu gitti. Kontdraweb isimli bir arkadaş vardı, o sitelerden birinde görmüştüm ilk olarak, sonra forumlar da takibe aldım. Çok kaliteli işler yapıyordu. Ücretlerde hakkını istiyordu. Ama sadece çok güzel diye yorumlar geliyordu. Alıcı çıktığına pek rastlamadım. Arkadaşı şimdi göremiyorum, muhtemelen bezmiştir. Bu tarz insanlar için büyü fırsat bu projeler, ama alıcı olmadıktan sonra..

Bir şekilde alıcı çekmeye bakacağız artık ücretli temalar için :)