wmaraci reklam
lidertakipci

Ne kadar Ücret İstemeliyim ?

10 Mesajlar 790 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Nefes Nefes Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar bazılarınız sıkılmış olabilirsiniz ha bire konu açıp duruyorum maksat forum dolsun :p
Şimdi sipariş geldi ben temayı hazır alıcam fakat eklemeler ve düzenlemeleim de olacak elbet aynı zamanda php ile full dinamik yapıcam kurumsal bir site olacak ne kadar istemeliyim ? :)

wmaraci
reklam

Alpi1s Alpi1s skype: swrnet@outlook.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 6, (%83)
60 tl iste :D

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Herkesin bir fiyatı vardır değil mi ? sen kendi fiyatını belirlemeden bir işe kalkışıyorsan demek ki senin ciddiyetliğin sıfır. Gelip'te burada foruma sormak yani seni komik duruma düşüren bir durum. Yeni başlayan kardeşlerimiz örnek alıp gelse dese ben şu işi yaptım kaç para alsam şunu yaptım ne kadar alayım diye sorsa olur mu olmaz :) ? Madem forumun dolmasını istiyorsunuz Satışını yaptığınız ürünün Canlı görüntüsü veya ekran görüntüsünü uygun bölümde paylaşın ki sizin yararınıza dokunsun hemde yararlı bir konu olsun değil mi ? :) benim yaptığım çalışmaların fiyatı 100 -150'dir. kimisi 10 lira ya yapar ama baştan sağma yapar kimisi 150 200'e yapar ciddi bir şekilde tüm emeğini vererek yapar birisi 50 ye sat gitsin dicek diğeri gelicek başka bir fiyat söyleyecek açık arttırma gibi bir şey olacak :)

• Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Oha hocam nette en az 400 tl diyor :)

wmaraci
wmaraci

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

Nefes adlı üyeden alıntı

Üslubunuza dikkat edin lütfen, ayrıca bence 100 Tl uygun bir fiyattır ama piyasayı biraz daha araştırıp kendi fiyatınızı belirlemeniz daha iyi olacaktır...

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Nefes adlı üyeden alıntı

İstersen 500 iste senin yaptığın ürünün işçi kalitesine ve senin fiyatına bağlı;)

emrtplglu emrtplglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 10 / 14
  • Ticaret 15, (%93)
Hocam benim eskiden çalıştığım bir ofiste 7 kişilik bir ekip 56.000 TL'lik bir E-Ticaret scripti yazdı.

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

emrtplglu adlı üyeden alıntı

Hocam benim eskiden çalıştığım bir ofiste 7 kişilik bir ekip 56.000 TL'lik bir E-Ticaret scripti yazdı.

Çalıştığım ofiste 100 bin euro'luk sistem satılıyor :D piyasada fiyatlar uçuk 100-200-500 TL'lik fiyatlar vasat maalesef. Fiyat konusuna gelince şöyle yapın mesela uğraştığınız 1 günlük çalışmanın fiyatını çıkartın ve örneğin 10x100= 1000 TL gibi bir rakam çıkartabilirsiniz. En azından ben uğraştığım saat ya da gün ile fiyatlandırma yapıyorum.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Herkesin fiyatı ayrı arkadaşların dediği gibi. Senin saatlik ücretin ne kadar mesela? Ona göre hesapla. Ben saati 35 liraya çalışırım. 1 günlük bir işse 350 TL tutar. 10 günlükse 3500 TL. Ama değerlidir yaptıklarım. Her platformda, her tarayıcı versiyonunda test ederim. Wordpress ise Theme Checker eklentisiyle test ederim. Sıfır hata olmasına dikkat ederim. Yaptığım işleri tüm ayrıntılarıyla güvenlik bakımından test ederim. İleride gönül rahatlığıyla ben bunu yaptım diyemeyeceğim hiçbir iş çıkarmam.
Ama sen sırf ticaret olsun. 100 liradan 20 tane satılsa, oh temizinden 2000 lira götürürüm diye düşünüyorsan olmaz. Satarsın ama aldığın parayıda haketmezsin.

• Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Herkesin fiyatı ayrı arkadaşların dediği gibi. Senin saatlik ücretin ne kadar mesela? Ona göre hesapla. Ben saati 35 liraya çalışırım. 1 günlük bir işse 350 TL tutar. 10 günlükse 3500 TL. Ama değerlidir yaptıklarım. Her platformda, her tarayıcı versiyonunda test ederim. Wordpress ise Theme Checker eklentisiyle test ederim. Sıfır hata olmasına dikkat ederim. Yaptığım işleri tüm ayrıntılarıyla güvenlik bakımından test ederim. İleride gönül rahatlığıyla ben bunu yaptım diyemeyeceğim hiçbir iş çıkarmam.
Ama sen sırf ticaret olsun. 100 liradan 20 tane satılsa, oh temizinden 2000 lira götürürüm diye düşünüyorsan olmaz. Satarsın ama aldığın parayıda haketmezsin.

Yok hocam full kodlama yapıyorum zaten bende hatasız teslim etmeyi sevenlerdenim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al