wmaraci reklam

TeknoLock Mükemmel Tasarımıyla Yayında

23 Mesajlar 3.024 Okunma
smmexpress

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Smyrna35 adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Bu küçümsemeniz yanlıştır.
Bu tasarım Mctr ekibimizden Feyz tarafından yapılmıştır.
Kesinlikle ön yargılarımızı kendimize saklamalıyız.
İyi günler, anlayışınız için teşekkürler.

hahahaha iyi güldürdün. Niye öyle çıkış yaptın? Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Yada reklam yapıyorsun bilmiyorum ama cevap vermek zorunda değilsin.

wmaraci
reklam

Feyyaz Feyyaz MescidiHaram.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%100)
Çok cırtlak renklere sahip flat açıdan güzel ama bazı yerlerde fazla abartılmış özellikle postbit i beğenmedim birde bulanıklaştırma kodlarını kaldırmalısınız kör oldum sandım :D

Ek Olarak: Pembe yerine headerdeki mavi kullanırsa çook daha güzel olur :)
xFeyz

kişi bu mesajı beğendi.

HAKİKİ KARAKOVAN SÜZME BALIMIZ MEVCUDDUR. KONU LİNKİ İSTEYİNİZ.

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

hahahaha iyi güldürdün. Niye öyle çıkış yaptın? Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Yada reklam yapıyorsun bilmiyorum ama cevap vermek zorunda değilsin.

Her hangi bir çıkış söz konusu değil. Haklısınız cevap vermek zorunda değilim. Sadece olayın yanlış anlaşılmasını istemem. Çünkü yorumunuzda başka biri yapabilemez demeniz bizlere hakaret eden bir yorum olmaktadır. Reklam yapacak bir halim yok ki reklam olmasın diye mctr olarak kısaltmasını geçtim reklam olmasını isteseydim site adresinide yazabilirdim.
Ama genede fikirleriniz için teşekkür ederim.
Saygılarımla, Smyrna35.
xFeyz

kişi bu mesajı beğendi.

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Tasarım ilk görüşte hoş görünüyor fakat konu içi profil kısımları çok göz yoruyor, yazıyı okurken kullanıcının yazıya odaklanmasını sağlamanız gerekmektedir, yazıyı okurken gözüm genelde profil kısmının renginde oluyor.

Başarılar dilerim. :)

wmaraci
wmaraci

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Gerçekten farklı birşeyler görmek farklı tasarımlarla karşılaşmak ne güzel :D
xFeyz

kişi bu mesajı beğendi.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

Felix Felix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Feyz de iyi iş yapıyor :)
xFeyz

kişi bu mesajı beğendi.

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)

üye oldum, artık aktif kullanıcınım :) ama aktivasyon maili gelmedi? bu sorun sendede var sanırım bunun yüzünden ben mybb forumu bozmuştum. hosting ile alakalı belkide sorun değil bilmiyorum ama :D

MyBB sisteminde e posta onayı beklemeden anında aktif üye olma özelliği var ve sitede bunu aktif ettim. Eğer bunu veya mail ayarlamalarını yapamadıysanız bu sizin sorununuz, bu yüzden sistem bozduysanız yanlış kodlarla fazla uğraşmışsınız demek ki.

Sen şu yorumunla;

mybb nin nadir tasarımları mybb.biz tasarımcısının kesinlikle :) başka biri yapabilemez :D

Reklamın alasını yapmıyor musun o zaman ?

Çıkış yapar çünkü ekip arkadaşım.
Çıkış yapar çünkü MyBB halkı *KAZIKLANMAKTAN* bıktı.
Çıkış yapar çünkü bizim sitemizde dahi ücretli tema istek konularında açılan konulara yorum yazarak veya özel mesaj atarak haklayıp insanlar dolandırılıyor.
Çıkış yapar çünkü müşterinin isteği haricinde olsa da w@rez temaları düzenleyip en az 50 TL gibi bir rakama satıyorlar.
Çıkış yapar çünkü tema başına 300 500 TL fiyat biçiliyor ve temalarda basit h1 h2 taglarını bile göremiyorum.

Çıkış yapar, çünkü artık bilinçlenilmesi lazım.

Aynı zamanda, bahsedilen kişilerin shell vb. yükledikleri hakkında duyumlar da var, doğru mu bilemem. Emin olmadan yanlış bir söz de söylemek istemem.

Hayırlı işler. İki bayram arası, biter MCTR'nin devre arası..
Machine Vizzy Smyrna35

kişi bu mesajı beğendi.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

mybb nin nadir tasarımları mybb.biz tasarımcısının kesinlikle :) başka biri yapabilemez :D

yanılmışsınız bir tema 500 tl olursa burada çok az nadir görürüz :D xfeyz ve mctr(Byburakta vardı bazı G*ri zekalılar yorumlarıyla tema yapmayı bıraktırdı) bu konuda gerçekten iyi mybb gibi ücretsiz yazılımda ücretli destek bölümü yok en azından şuan xf kullanıyorum mybb kullansam kesinlikle mybb.com.tr yi seçerim serkan bey ve S.G de desteğini esirgemezler (amacım tartışma çıkarma değil )
mybb.com.tr

Ek Olarak:

xFeyz adlı üyeden alıntı

MyBB sisteminde e posta onayı beklemeden anında aktif üye olma özelliği var ve sitede bunu aktif ettim. Eğer bunu veya mail ayarlamalarını yapamadıysanız bu sizin sorununuz, bu yüzden sistem bozduysanız yanlış kodlarla fazla uğraşmışsınız demek ki.

Sen şu yorumunla;

Çıkış yapar çünkü bizim sitemizde dahi ücretli tema istek konularında açılan konulara yorum yazarak veya özel mesaj atarak haklayıp insanlar dolandırılıyor.
Çıkış yapar çünkü müşterinin isteği haricinde olsa da w@rez temaları düzenleyip en az 50 TL gibi bir rakama satıyorlar.
Çıkış yapar çünkü tema başına 300 500 TL fiyat biçiliyor ve temalarda basit h1 h2 taglarını bile göremiyorum.

Aynı zamanda, bahsedilen kişilerin shell vb. yükledikleri hakkında duyumlar da var, doğru mu bilemem. Emin olmadan yanlış bir söz de söylemek istemem.

Sonuna kadar katılıyorum kodları lisanslı sanki benzeri yapılamıyacak
Smyrna35

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

xFeyz adlı üyeden alıntı

Sen şu yorumunla;

isimtescil.net kaynaklıdır sorun hostinglerinde güvenlik sisteminden kaynaklanıyor ayrıca bu sorun sadece üye olurken değil şifre sıfırlama gönderirkende oluyor.

Bir düşünce paylaşımı yaptım ve üstüne oynuyorsunuz. Amacınızı anlayamadım. Ama kesinlikle çok boş cümleler. Şuan üzüldüm, keşke yorum yapmasaydım.

Fikiriscisi Fikiriscisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Bir düşünce paylaşımı yaptım ve üstüne oynuyorsunuz. Amacınızı anlayamadım. Ama kesinlikle çok boş cümleler. Şuan üzüldüm, keşke yorum yapmasaydım.

Sanırım, başka bir olayın patlaması sizi vurdu, yazdığınız farklı bir noktaya değindiğinden herkes farklı bir tepki verdi. Olur böyle durumlar deyip es geçelim hep beraber. Olayı biraz daha toparlayalım.

Teknolock hayırlı olsun öncelikle, zaman içerisinde umarım ki çok daha iyi yerlere gelecektir. Başarılar ^-^
Smyrna35

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al