xFeyz adlı üyeden alıntı

MyBB sisteminde e posta onayı beklemeden anında aktif üye olma özelliği var ve sitede bunu aktif ettim. Eğer bunu veya mail ayarlamalarını yapamadıysanız bu sizin sorununuz, bu yüzden sistem bozduysanız yanlış kodlarla fazla uğraşmışsınız demek ki.

Sen şu yorumunla;

Reklamın alasını yapmıyor musun o zaman ?

Çıkış yapar çünkü ekip arkadaşım.
Çıkış yapar çünkü MyBB halkı *KAZIKLANMAKTAN* bıktı.
Çıkış yapar çünkü bizim sitemizde dahi ücretli tema istek konularında açılan konulara yorum yazarak veya özel mesaj atarak haklayıp insanlar dolandırılıyor.
Çıkış yapar çünkü müşterinin isteği haricinde olsa da w@rez temaları düzenleyip en az 50 TL gibi bir rakama satıyorlar.
Çıkış yapar çünkü tema başına 300 500 TL fiyat biçiliyor ve temalarda basit h1 h2 taglarını bile göremiyorum.

Çıkış yapar, çünkü artık bilinçlenilmesi lazım.

Aynı zamanda, bahsedilen kişilerin shell vb. yükledikleri hakkında duyumlar da var, doğru mu bilemem. Emin olmadan yanlış bir söz de söylemek istemem.

Hayırlı işler. İki bayram arası, biter MCTR'nin devre arası..

isimtescil.net kaynaklıdır sorun hostinglerinde güvenlik sisteminden kaynaklanıyor ayrıca bu sorun sadece üye olurken değil şifre sıfırlama gönderirkende oluyor.

Bir düşünce paylaşımı yaptım ve üstüne oynuyorsunuz. Amacınızı anlayamadım. Ama kesinlikle çok boş cümleler. Şuan üzüldüm, keşke yorum yapmasaydım.