freelance iş ilanları

Botla Film Çekmek Ne Kadar Mantıklı?

19 Mesajlar 2.338 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bylejyoner bylejyoner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)
ben şahsen dikkat ediyorum film deki tanıtılan adrese geçiş yapıyorum. çünk a sitesi emek harcamıs up/down ve alt yazı ekleme işlemi yapmış diğeri b sitesi de a sitesinin videolarını çekmiş ben olsam a dan b ye geçerim

wmaraci
reklam

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

bylejyoner adlı üyeden alıntı

ben şahsen dikkat ediyorum film deki tanıtılan adrese geçiş yapıyorum. çünk a sitesi emek harcamıs up/down ve alt yazı ekleme işlemi yapmış diğeri b sitesi de a sitesinin videolarını çekmiş ben olsam a dan b ye geçerim

Teşekkür ederim.

Ek Olarak:

CrimsonKinq adlı üyeden alıntı

Bazı filmlerde emeğe saygı yerinden izleyin yazar.İzleyicinin dediği ise "Emeğe Saygım Olsa Sinemadan İzlerim" :)

Güldüm. :)

http://link.tl/hIAv

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam film sitesi son zamanlarda DMCA sıkıntısıyla karşı karşıya kalmakta. Bende bundan bir kaç ay önce film sitesi açtım hatta tüm filmleri manuel ekledim ve ne yazık ki açıklamaları bile özgün olduğu halde telif cezası yüzünden sıralamadan kaldırıldı site. Demem o ki; siz botla film çekersiniz ama adam kalkıp Türk filmlerinden birisini eklerse ve sizde bilinçsiz şekilde sitede yayınlarsanız DMCA takılmanız kaçınılmaz olur.

Bu yüzden film sitemi kapattım ve onca emek boşa gitti. Sİzde film sitesi yerine daha farklı bir çalışma yapın. Yinede karar sizindir.

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Özgünlük tamam ama filmlerde başka sitelerin adreslerinin çıkması ne gibi olumsuz etkiler yaratabilir kullanımda ve satışta?

Satışta bir sıkıntı yaratmaz fakat gelen parada ve sizin gözünüzdeki değerde küçülme yaratır, şöyle ki sıfırdan sizin yüklemeleriniz ve reklamınız ile oluşturulmuş bir film arşivi ile başka sitelerin reklamlarının olduğu arşivin olduğu site değeri farklı olacaktır ki zaten kendiniz yükleme yapacak ve emek verecekseniz satma gibi bir düşünceniz yerine en iyi olma amacınız olsun. Satışta alıcı gösterime ve gelen aylık gelire bakar, takılmayın bunlara.

wmaraci
wmaraci

bylejyoner bylejyoner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

ART adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim.

bide şöyle hocam radyonuz var sanırım. şöyle düşünün siz radyonuzda yayın yapıyorsunuz arasıra X FM diye reklam çıkıyor radyonuzda. Sizce sizi dinleyenler ne düşünür :)

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

AlfaOis adlı üyeden alıntı

Satışta bir sıkıntı yaratmaz fakat gelen parada ve sizin gözünüzdeki değerde küçülme yaratır, şöyle ki sıfırdan sizin yüklemeleriniz ve reklamınız ile oluşturulmuş bir film arşivi ile başka sitelerin reklamlarının olduğu arşivin olduğu site değeri farklı olacaktır ki zaten kendiniz yükleme yapacak ve emek verecekseniz satma gibi bir düşünceniz yerine en iyi olma amacınız olsun. Satışta alıcı gösterime ve gelen aylık gelire bakar, takılmayın bunlara.

Uzun vadede ilgilenerek gerçekten güzel bir para bırakacağı zaman satma düşüncem var.

Şu konu için fikirlerinizi bekliyorum.
http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/oo-fikir-mi-alirim-dal-169581.html

bylejyoner adlı üyeden alıntı

bide şöyle hocam radyonuz var sanırım. şöyle düşünün siz radyonuzda yayın yapıyorsunuz arasıra X FM diye reklam çıkıyor radyonuzda. Sizce sizi dinleyenler ne düşünür :)

Mantıklı bir bakış açısı tabi.

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Uzun vadede ilgilenerek gerçekten güzel bir para bırakacağı zaman satma düşüncem var.

Şu konu için fikirlerinizi bekliyorum.
http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/oo-fikir-mi-alirim-dal-169581.html

Mantıklı bir bakış açısı tabi.

Konunuzu inceledim tavsiyem legal site olan gazete yada haber konulu siteyi açmanızdan yana olacaktır yok ben illegalde takılırım para kazansam yeter diyorsanız film işine de girebilirsiniz fakat her zaman için kişi sevdiği ve bildiği işi en iyi şekilde yapacaktır buda sizin için haber konulu site gibi gözüküyor keza ekibinizde varsa bu alanda devam edin aksi halde film sitesine yönelin kafanıza takılan bir şeyler olursa mesaj atmanız yeterli.
ART

kişi bu mesajı beğendi.

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Film sitesi geleceği yok hocam her geçen gün telif haklarıyla ilgili yeni çalışmalar yapılıyor. Bence daha farklı bir projeye yönelin.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

Film sitesi geleceği yok hocam her geçen gün telif haklarıyla ilgili yeni çalışmalar yapılıyor. Bence daha farklı bir projeye yönelin.

Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al