lostyazilim

Wmaracı SEO yarışması istiyoruz

25 Mesajlar 3.479 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Umarım böyle bir yarışma düzenlenir ve kim gerçekten işini biliyor bizde öğrenmiş oluruz. Ancak katılımın yüksek olması için ödüllerin yüksek olması gerekiyor. Mesela birinciye 5.000 TL verilebilir :) Veya katılan herkese premium üyeliklerden biri :D :D :D

wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

burakisci adlı üyeden alıntı

Umarım böyle bir yarışma düzenlenir ve kim gerçekten işini biliyor bizde öğrenmiş oluruz. Ancak katılımın yüksek olması için ödüllerin yüksek olması gerekiyor. Mesela birinciye 5.000 TL verilebilir :) Veya katılan herkese premium üyeliklerden biri :D :D :D

Bence de öyle olması gerekiyor. Bazı kişiler 1 aylık yarışma için 200 TL veriyorlardı. İnşallah yarışmayla birlikte güzel ödüller de olur :)
burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Bence de olsun bazı arkadaşların foyası ortaya çıkar :)
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Murat Altunel adlı üyeden alıntı

Bence de olsun bazı arkadaşların foyası ortaya çıkar :)

Hocam hizmet verdiğim kişi sonrada SEO uzmanı olup forumda konu açtı. Artık kişilerin gerçek yüzünün ortaya çıkması gerekiyor bu yüzdende güzel bir deneyim olur :)
BertugErdem AltunelSeo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Hocam hizmet verdiğim kişi sonrada SEO uzmanı olup forumda konu açtı. Artık kişilerin gerçek yüzünün ortaya çıkması gerekiyor bu yüzdende güzel bir deneyim olur :)

Nasıl hizmet verdiğinden eminseniz bence lafınızı atın, yoksa işini yapıyor hakkıyla parasını kazanıyor olmasın? Haliyle de yanılıyor olmayasınız?

Şahsen şunu söyleyeyim 100 hitli blogumu geliştirirken seoyu öğrendim az çok ve işimi yapıyorum paramı alıyorum, o hitli blogu geliştirirken harcadığım saatler haftalar bu hizmeti verebilmemi sağladı. Daha çok hitlisine çalışıyorum bakalım seo hizmetimde ne gibi şeyler olacak :)

Aynı olay senin hizmet verdiğin kişide de olabilir. Adamın gözü aydınlanmıştır, nasıl hizmet verileceği veya verilmeyeceğiyle ilgili. Alıp başını gitmiş olabilir, olmaya da bilir. Sadece bir varsayım. Saygılar.

oktayakbal oktayakbal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
peki bu yarışmalar benim bildiğim kadarıyla kısa süreli oluyor. mesela 1 ayda blackhat seo yöntemleri uygulanarak cok rahat üst sıralara cıkılabilir kalıcı olmaz o ayrı ama yarışmada rahatlıkla derece yapılabilir.

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)
Hepimiz seocuyuz :) Böyle bir yarışma kesinlikle belirleyici olmaz , gerçekten seodan anlayan arkadaş bilirki hacklink spam kısa sürelerde çok hızlı üst sıralara atıyor, böyle bir ortamda nasıl sağlıklı birinciyi belirleyebiliriz? Fakat çok ama çok güzel bir aktivasyon olur bu seo yapan arkadaşlar adına.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

Axe Grafik Axe Grafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 69 / 45
  • Ticaret 7, (%100)
Haydi Bre Pehlivan bende katılırım :)

RuLeT RuLeT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO işleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu fikiri ben daha önce özel mesaj yolu ile @Nonloser 'e iletmiştim.

15 Nisan 2014, 14:27 @Nonloser
Merhaba,

Su an icin bu tarz konularinizi ilan panosu kategorisine açabilirsiniz. Daha sonra bu tarz yarismalar artar ise ozel bir kategori açabiliriz.

Iyi forumlar

Filmkorku adlı üyeden alıntı

Hepimiz seocuyuz :) Böyle bir yarışma kesinlikle belirleyici olmaz , gerçekten seodan anlayan arkadaş bilirki hacklink spam kısa sürelerde çok hızlı üst sıralara atıyor, böyle bir ortamda nasıl sağlıklı birinciyi belirleyebiliriz? Fakat çok ama çok güzel bir aktivasyon olur bu seo yapan arkadaşlar adına.

Daha önce x forumda katılım göstermiş olduğum 7 8 adet seo yarışmasına katıldım. Kimisine arkadaş ısrarı, kimisine rekabet heyecanı, kimisine antreman diyelim katılma sebebi olarak.

Bunu belirtme sebebim bu esnada seo yarışmaları içerisinde almış olduğum tecrübeleri, olacakları olmayacakları bildirmek isterim. Elbetteki hacklink kasan kişiler olmuştur. Çözümler üretmek gerekmektedir.

Öncelikle yarışmayı wmaraci ve cesur net sponsorluğunda yapıldığını varsayalım. Burada dikkat edilmesi gereken durumları sıralayim;

1. Yarışma konusunu en az 1,5 2 hafta önceden duyurmak gerekmektedir. ( Başlangıç tarihi - Son katılım tarihi )

2. Yarışmaya katılan kişi x kişi ile katılım sayısı belirtmelidir. Yarışmaya katılan kişilerde seo geçmişi ile refaranslarını istemeleri kontrol etmeleri gereklidir.

3. Yarışmaya yarışmayı düzenleyen firma vs. katılım gösteren kişiye/kişilere tarafınca alan adı tahsil edeceğini veya kendine ait olan uygun site yada paravan blog ile katılması gerektiğini şart koşması gerekmektedir.

4. Yarışmaya katılım gösteren kişilerin yarışmaya katılmış olduğu domain adresini güncel olarak takip etmelidir. Bunları backlink analiz sitelerinden takip edilebilir. Örnek: ahrefs, seomoz vb.

Kısa bir özet ile umarım ifade edebildim. Yarışmayı düzenleyen kişi/firma neyse kendine göre kurallarıda olacaktır tabiki. Oralara girmedim. Şu kadarını belirteyim seo yarışması düzenleme nedeni olarak en iyi verimi almak adına yapmaktadır. Bence bunun için, yukarıda belirttiklerimden olsun yarışmaya katılan kişilere haksızlık olmasın diye göz önünde bulundurulması gerektiğini düşünüyorum. iyi forumlar.

Keer Keer Technology Business ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 108 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Bence de olsun bu yarışıma diğer forumlardan neyimiz eksik bizim :)

http://www.teknowebs.net Teknoloji Ve internet
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al