elbistanli adlı üyeden alıntı

merhablar herkesten özür diliyorum aynı burda hiç kazanmayan coluk cocuk tayfası var gibi iletiler atmışsınız ve bazılarınızı biliyorum kazandıgı halde kazanmadıgını ima ediyor yazıktır forumun faydası gayet var inkar edilemez artık bu işi yapıp kazanmayan bu foruma bence hiç girmesin ayda 500tl para deildir emin olun eger 500tl veya altı kazanan kendini avutuyordur ben bunu bilirim
web hayatım eskiye dayalı 8 yıldır 2 yıl ayrı kaldım yeniden webdunyasi.net adında firma actım çok şükür 6 aylık mazim var 27.000 kazancım var 6 ayda oplamda 57 web sitesi kurdum 167 firmaya özel yazılım kodladım editledim modifiye yaptım tek tek listeli halde elimde 17 bayim var düzenli müşterim var SLL Güvenlikli herşeyi en iyisinden yaptıgım bir iş ile ayrıca altinwebpaketleri.net haklarını satın aldım ve ayrıca data ortagı oldum erkolay.com.tr sinan hocamla yolumuza devam ediyoruz ys 3234 tib kayıtlıdır erkolay tüm tecili adımıza lisanslıdır.. ve tescillidir..
BU İŞTE BİLGİNİZ YOKSA bilgi sahibi olun ve bütceniz varsa şirket kurun yoksa bilginizle şirketlere yönelin ben uzman php coder aramaktayım mesela kendim coderim benden iyi codere aylık 3.000 rahat kazandırırım sözümden cıkmadıkca ve çalıştıkca

Helal olsun hocam dobra dobra :) Birde işin grafik yönünü geliştiricek bir grafikerde alsanız fena olmaz tasarımlar biraz geride kalmış sanki hocam :) Yapıcı olarak bir eleştiri yapıyorum umarım yanlış anlamazsınız :)