Benim yaz aylarında Ramazan zamanı hitimde çok düşüş olduğunda nazarca sitemden 2500-3000 k ile günde 18-23 arası kazanıyordum. Öncelikle şunu söylemeliyim tbm değeri o aralar 10-14 arası değişiyordu.
Kazancım çok düştüğü o günler şunu fark ettim Mobil görünüm için kullandığım wp-touch eklentisi sürekli Süper cache ile uyumsuzluk yaşıyor site devamlı kendi kendine Masaüstü görünüme geçiyordu. Kullandığım tema Modaportal teması buradan wmaracından satın aldım Responsive bir Tema fakat ben Tema ile biraz fazla oynayınca Mobil görünümünü bozmuştum ve sitenin single yazı bölümünde Mobil girişlerde resimler yarım görünüyordu. Ne yaptımsa düzeltemedim ve en sonunda vaz geçtim. Nede olsa kaç kişi Mobil girişi yapıyor ki diye düşünmüştüm. Daha sonra Wp-Mobile Plugin eklentisini denemeye karar verdim eklentinin kodlarından reklamları koyarak siteyi hem mobile uygun hem Mobil görünümde reklamları gösteriyor hale geldi. Şimdi 3 gündür Mobil girişlerin tbm değeri 22-24 arasında değişiyor ve Masaüstü girenlerden daha çok Mobil girşlerden kazanmaya başladım. Kazancımda ve hitimde gözle görülür yaklaşık günde 15 tl kazanç artışı oldu. Şimdi saçlarımı yoluyorum ben neden bunu daha önce umursamadım? neden düşünemedim diye.Arkadaşlar sitelerinizi mutlaka Mobil ve Tablet cihazlara uyumlu yapın aradaki kazanç farkını görünce emin olun bana dua edeceksiniz. Hepinize bereketli ve bol kazançlar.