lostyazilim

Bugün Burası Amacına Ulaşmıştır, Teşekkür Ederim

3 Mesajlar 671 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

Bugün teşekkür ediyorum, burayı kuran adama teşekkür ediyorum, bu başlığı okuyan adama teşekkür ediyorum, bu yazıyı okuyan adama, bu işe gönül verenlere ve gönlünden bir parçasını da başkasına verenlere teşekkür etmek istiyorum.

Bugün bir arkadaşımla tanışmanın onurunu yaşıyorum, bu onuru hissediyorum kendisi kardeşim Tural Abiyev'dir öğlenden beri gönlünden bir parçasını da bana veriyor, bütün işlerime destek verdi saat 00:26 hala uğraşıyor, uğraşıyor, uğraşıyor bugün burada bu site amacına ulaşmıştır, sayın kullanıcı arkadaşlarım, sayın ziyaretçiler, sayın yönetim bunu böyle bilesiniz, bugün burası amacına ulaşmıştır başta hepinize sonra kişisel olarak Tural Abiyev'e çok teşekkür ederim.

Paylaşınız ki sizinle de paylaşsınlar...

İşte bütün amaç budur, bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır hatta daha da fazladır.

Saygılarımla...

Ekleme;

Ülkemde nice girişimler olmasını diliyorumlar sonra bu girişimlere destek veren başka adamların olmasını da istiyorum.

Shrikeen faruk mylife

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Hocam sizin gibi yüzlerce kişinin işleri yapılıyor bu platformda :) Yani pazar yeri diyebiliriz. İşinizin hal olması sevindirici.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Ozi adlı üyeden alıntı

Hocam sizin gibi yüzlerce kişinin işleri yapılıyor bu platformda :) Yani pazar yeri diyebiliriz. İşinizin hal olması sevindirici.

Bende ondandır ya herkese teşekkür ediyorum, biri çıkıp da teşekkür etmeliydi artık. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al