freelance iş ilanları

İsimtescil Eskisi Gibi Değil

30 Mesajlar 4.451 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
isimtescil.net bıraktım guzel.net.tr ile çalışıyorum çok memnunum :)
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Immortal Immortal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 19 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ön yargı değil çoğu arkadaş yaşadıklarını anlatıyor isimtescil hakkında türlü türlü herkesin yaşadığı şeyler var mesela en basiti gün içerisinde hep karşılaşılan isimtescil'in sitesine ulaşılamıyor. Facebook sayfalarında son yapılan yorumlara genelde bakın bir çok insan şikayetçi hala ve hala 10 sunucuları varsa 2 si iyi herhalde o ikiside size denk gelmiş olabilir hocam.

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)

yUsUf AbaLI adlı üyeden alıntı

org domainler mause pad hediyeli diye yazmışlar 20 gün oldu mause pad gelicek büyük bir firmada böyle yalanlar olması iç açıcı değil mause pad için demiyorum bunu ama ortaya birşey koyuyorsanız ufak veya büyük bunu yapmak zorundalar diye düşünüyorum

Yanlışınız var hocam. Geçte olsa gönderiyorlar. Ben 3 adet ORG domain aldım, Mause pad hediyeli olduğunu görmemiştim bile, ayrı ayrı zamanlarda ve hepsini de gönderdiler.

Merak etmeyin, hediyeniz gelecektir.

Ek olarak;

İsimtescil'den hiç host kullanmadım. Fakat, Teknik olarak ve verdikleri hizmetlere bakılınca, 40 tane domainimi orada neden barındırdığımı anlıyorum.

İyi çalışmalar.

Daryl Daryl Full-Stack Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 43 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

org domainler mause pad hediyeli diye yazmışlar 20 gün oldu mause pad gelicek büyük bir firmada böyle yalanlar olması iç açıcı değil mause pad için demiyorum bunu ama ortaya birşey koyuyorsanız ufak veya büyük bunu yapmak zorundalar diye düşünüyorum

kardeşim en erken bir ay sonra gönderirler. :)

PHP • HTML • CSS • JAVASCRIPT • WORDPRESS İşleriniz Yapılır [ Uygun Fiyat + 9 Yıllık Tecrübe ]
wmaraci
wmaraci

SametD SametD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker / Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Önyargılarınızı kırın derim. Bugün yapacağım site ile birlikte 18. sitemi isimtescil üzerinden kurguluyorum. Host + Domain oradan alınma. Host'ların sektiğine pek rastlamadım. Destek konusunda çok hızlılar,optimal düzeyin bir tık üzerinde hizmet veriyorlar. Tavsiye etmişimdir herzaman.

yUsUfAbaLi yUsUfAbaLi Wordpress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 739
  • Beğeniler 123 / 182
  • Ticaret 60, (%100)

KraL41 adlı üyeden alıntı

Yanlışınız var hocam. Geçte olsa gönderiyorlar. Ben 3 adet ORG domain aldım, Mause pad hediyeli olduğunu görmemiştim bile, ayrı ayrı zamanlarda ve hepsini de gönderdiler.

Merak etmeyin, hediyeniz gelecektir.

Ek olarak;

İsimtescil'den hiç host kullanmadım. Fakat, Teknik olarak ve verdikleri hizmetlere bakılınca, 40 tane domainimi orada neden barındırdığımı anlıyorum.

İyi çalışmalar.

Bir kargonun gelmesi En fazla 3 iş günüdür yalandan yere 2 iş gününde kargoya veriyoruz demek büyük bir firmaya yakışmaz benim amacım hediyede değil zaten madem zamanında yollamıycaksınız eklemeyin onu oraya

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)

Bir kargonun gelmesi En fazla 3 iş günüdür yalandan yere 2 iş gününde kargoya veriyoruz demek büyük bir firmaya yakışmaz benim amacım hediyede değil zaten madem zamanında yollamıycaksınız eklemeyin onu oraya

Sizi anlıyorum. Fakat, ben bana geldiğini beyan etmek istedim ;)

Kolay gelsin.

demirr demirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 8 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Boşuna mı büyük medya şirketleri yabancı şirketleri tercih ediyor :)?

sosyaldeyince sosyaldeyince WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
yaklaşık 5 aydır isim tescil firmasında bir sitem var. ilk başlarda doğal bir durummuş gibi başlayan kesintiler sonraları devamlı olmaya başladı. daha fazla para ödeyip sunucu al o zaman düzelir dediler onu da yaptım. belki 30 defa kesinti yaşadım. artık gece gündüz sitemi kontrol edip kesinti var mı yok mu diye kontrol eder oldum. sinir hastası oldum. google arama sonuçlarında sitem alt sıralara düştü, ömrümü yediler ömrümü. bir kere ellerine düştüm ama o ön yargı diyenleri Allah onların eline düşürsün...

https://www.sosyaldeyince.com/

heavenpatrol heavenpatrol Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 99 / 27
  • Ticaret 11, (%91)
Domain için kullanmakta zarar yok hemde hızlılar fakat hostin olunca kaçınılmalı. Belki sizin başınıza pek bişey gelmemiş olabilir ama ben kendi adıma isim tescili çok zorladım. En sonra hatırlıyorumda veri tabanımın silinmesi için açtığım konudan hakaret ile yanıt almak bana ağır gelmişti. Çok uzak bir zamandan bahsetmiyorum. Bir e-ticaret scriptini .Net olarak yazmış birisine Servis sağlayıcada sorun yok profesyonel bir yazılımcıdan destek alınız denirmi ya bende cevap olarak yazılımcıda sorun yoksa profesyonel bir firmadan alt yapı almak lazımmış dedimiştim. o ğünden beri daha kaliteli çalışan 7 24 destek veren ve sorun yaşatmayan bir firma ile çalışıyorum. size de kendinizi kurtarmanızı dilerim. Ayrıca sonra dönüş yaptılar sağ olsunlar sorunu giderdiklerini yedekleri kurtaramakdıklarını benim elimde varsa hemen geri yükleyebileceklerini söylediler bende site adresini göndermiştim onlara.
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al