freelance iş ilanları

Wordpress premium tema önerileriniz

45 Mesajlar 5.712 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
3 temayı öneririm.
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

fanofdidier fanofdidier Makale üreticisi Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
İlk ikisini artık warez olarak kullanmayan kalmadı. Bence üçüncüsü daha kaliteli ve hoş duruyor.

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

fanofdidier adlı üyeden alıntı

İlk ikisini artık warez olarak kullanmayan kalmadı. Bence üçüncüsü daha kaliteli ve hoş duruyor.

Yorumunuz için teşekkür ederim.Orada populer item olarak satılan bütün temaların warezi mevcut, benimde en çok hoşuma newspaper gidiyor, hatta warez olarak kendi sitemde de kullanıyorum(3.9.1 versiyonunu) Son versiyonu 4.2 de warez olarak düşmüş internete. Sizi bulmuşken sorayım, themeforestten lisanslı tema almanın bir avantajı yokmu?

• Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim.Orada populer item olarak satılan bütün temaların warezi mevcut, benimde en çok hoşuma newspaper gidiyor, hatta warez olarak kendi sitemde de kullanıyorum(3.9.1 versiyonunu) Son versiyonu 4.2 de warez olarak düşmüş internete. Sizi bulmuşken sorayım, themeforestten lisanslı tema almanın bir avantajı yokmu?

hocam ben bu konulardan çok anlayan biri değilim. :) ama madem sordunuz bir cevap vereyim. Dediğim gibi diğer 2 temayı kullanmayan kalmadı gibi. Fakat themeforesttaki temaların warezlerini kullanan daha az ya da hiç yok. Ayrıca çok profosyonel temalar mevcut. Eğer kimse de olmayan tema sizde olursa bu da size avantaj sağlamış olur.En azından kullanıcı sizin sitenize girdiğinizde sitenin kaliteli olduğunu düşünür.
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

hocam ben bu konulardan çok anlayan biri değilim. :) ama madem sordunuz bir cevap vereyim. Dediğim gibi diğer 2 temayı kullanmayan kalmadı gibi. Fakat themeforesttaki temaların warezlerini kullanan daha az ya da hiç yok. Ayrıca çok profosyonel temalar mevcut. Eğer kimse de olmayan tema sizde olursa bu da size avantaj sağlamış olur.En azından kullanıcı sizin sitenize girdiğinizde sitenin kaliteli olduğunu düşünür.

Teşekkür ederim. Peki önerebileceğiniz bir tema varmı? newspaperi ben warez kullanıyorsam birçoğuda kullanıyordur. Warezi olmayan yada yeni sürümlerinin warezi bulunmayan, şu tema diyebileceğiniz bir tema?

• Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim. Peki önerebileceğiniz bir tema varmı? newspaperi ben warez kullanıyorsam birçoğuda kullanıyordur. Warezi olmayan yada yeni sürümlerinin warezi bulunmayan, şu tema diyebileceğiniz bir tema?

hocam 1 2 ay önce bende Türkiyenin turistik yerlerini tanıtan bir site açmayı planlıyordum. O zaman bi kaç tema baktım. Şuraya sıralayayım kendi favorilerimi.
1
2
3

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

hocam 1 2 ay önce bende Türkiyenin turistik yerlerini tanıtan bir site açmayı planlıyordum. O zaman bi kaç tema baktım. Şuraya sıralayayım kendi favorilerimi.
1
2
3

bu 3 temada tatil, otel, tur teması benimde böyle bir projem var şuan ufak ufak konu giriyorum ingilizce olarak daha sonra 4 dilde bir turkiye tanıtım sitesine dönüştüreceğim domain değeri arttıktan sonra.

travellingturkiye.com degilde turkey olsa çok iyi iş çıkardı bu domainden. Benim domainim holidayturkey.in
fanofdidier

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam haklısınız da o domaini almak için geç kaldık biraz çakması olsun deyip bunu aldık zaten biz de uğraşmıyoruz artık. Yalnız sizin domain de hoşuma hoşuma gitti. bende baktım ona fakat .in ya da farklı uzantıyla almak aklıma gelmedi.
Fakat travellingturkey.co ya da org olarak alınabilir.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Hocam haklısınız da o domaini almak için geç kaldık biraz çakması olsun deyip bunu aldık zaten biz de uğraşmıyoruz artık. Yalnız sizin domain de hoşuma hoşuma gitti. bende baktım ona fakat .in ya da farklı uzantıyla almak aklıma gelmedi.
Fakat travellingturkey.co ya da org olarak alınabilir.

travellingturkey.co yerine orgu almak çok daha mantıklı, .co domainle ilgili bir sürü dedikodu dolaşıyor internette ancak ben şunu çok büyük eminlikle söyleyebilirim (gTLD) domain (ccTLD) domainlerden kat be kat üstündür, bu durum bende domain satıcılarının yaratmış olduğu bir tip spekülasyon hissi uyandırdı . Eğer projeyi devam ettirecekseniz .org olanı yada travelturkey.in (name.com da 5$) şeklinde alabilirsiniz.

Ek Olarak: 4- Valenti)http://themeforest.net/item/valenti-wordpress-hd-review-magazine-news-theme/5888961

5- Ciola)
http://themeforest.net/item/ciola-premium-responsive-wordpress-magazine/4720319?WT.ac=item_more_thumb&WT.z_author=Cubell

2 yeni tema daha seçenekler arasına eklenmiştir. Görüş ve önerilerinizi esirgemeyin lütfen.
fanofdidier

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
Bence sizin sitenize uygun olan tema 3. tema. Valenti de güzel fakat biraz karışık. Fakat araştırırsanız belki daha iyilerini de bulabilirsiniz.
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al