Sverdlov adlı üyeden alıntı

Benim düşüncem yok hocam sadece bilgilendirme, bu sektöre girmeyi düşünen bu forumda olmasa bile Türkiye üzerinde emin olun yüzlerce insan var zira hepsi düşük bütçeler ile giriş yapıp 1 bilemedin 2 ay sonra çöküyor bu yüzden biraz bilgilendirme ve beyin fırtınası yapmak amaçlı bir konu açtım.

İlk olarak kendinize soracaksınız, neden *** , fuub, wmaraci v.s. varken , insanlar benim siteme gelsin ? Bunun cevabını verebiliyor ve bu cevaptan siz ve çevrenizdekiler tatmin olabiliyorsanız ,doğru yoldasınız demektir.Popüler wm forumlarına gelince ; ***'un köklü geçmişi var , wmaraci seo araçları , fuub ise tamamen seohocasi.com ve bir çok kampanya sayesinde (bir ara scooter bile vermişlerdi yanlış hatırlamıyorsam) popülerleşti.Bundan sonra yapılacak girişimlerde öyle bir şey olmalı ki saydığım siteler gibi farklılık yaratmalı.Yoksa istediğiniz kadar SEO yapın , Adwords basın hatta TV reklamı verin.Farklılık olmazsa , inovasyon olmazsa tüm paranız boşa gider.Zaten tutacak bir fikir bulursanız , sermayeyi sorun etmeyin , elbet destek çıkan olur.Fakat amaç para kazanmak ise bu sektörden uzak durulması tavsiyemdir.İnsanlar alışkanlıklarından kolay vazgeçmemektedir.

Saygılar.