wmaraci reklam
lidertakipci

Sağlık sitesi işine girilir mi ?

12 Mesajlar 987 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

yakında sağlık sektörüne giricem ücretli bir temam var. Domain arıyorum fakat sizce girmelimiyim bu işe.

wmaraci
reklam

H Mehmet TATAR H Mehmet TATAR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
çok zor bir sektör ama yıllarca para kazandırır ilk 1 sene 1 kuruş beklemeden düzenli çalışrım diyorsan hiç durma 1 sene sonra
düzenli içeriklerle
adsenseyi izle :)

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Hit getiriyor.Acmani oneririrm.

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
her sektör için söylenebilecek bir söz edeyim.
"farkındalık yaratmalısınız" tbm ve to su yüksek bir sektör, gerekli düzgün reklam yerleşimi ile.

Elimden Geliyor
wmaraci
wmaraci

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
hocam ben destek veririm size. isterseniz ücretsiz yazar olabilirim merakım var böyle portallara bloglara.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)

oguzhan adlı üyeden alıntı

hocam ben destek veririm size. isterseniz ücretsiz yazar olabilirim merakım var böyle portallara bloglara.

Teşekkür ederim... domain buldukdan sonra ücretli yazarlarla çalışıcam

KayipCadde KayipCadde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Çok geniş çaplı olmamakla beraber belli bir konuya odaklı site açarsanız arkadaşın söylediği gibi ilk yıl bekleyip, ikinci yıl sefasını sürebilirsiniz. Sabırlı olmanız gerek ve kaliteli bir içerik oluşturmanız gerek.

Kayıp Cadde Blog | Çok özgün bir blog. | kayipcadde.com

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
sağlıkta İngilizce açarda azda hit sağlarsan tadından yenmez :) en dşük tıka 0,50 kuruş alırsın buda en düşük olanı. Ki bu tık başı 5-10 tl arasıda olur emin ol. Ben 4 günlük açtım deneme aşamasındayım. 7-8 hiti var yarısı arama motoru botları olsa, 4 hit geliyor 5-6 google çeviri ile yazı ekledım. What is Ebola? aramasında görsellerden iki gelmiş. Yani Ebola nedir aramasında. Daha düzgün ingilizce makaleler ve güzel bir tema ile bence ingilizce işi harika sonuçlar verir.
Düşünün site sayısıda belki çok olabilir ama, kanser nedir türkçe aramayı ayda ortalama 30bin kişi yapıyorsa, ingilizcede bu arama 500 bini bile buluyor. sağlık sigortasında türkçede 0,50 yi belki zor alırsınız hadi tık başı 1 tl alın, Aynı kelime ingilizcede 20 tl tık başı verebilir hatta 30-40 tl tık başı alabilirsiniz bu kelimelerde.
Bu yüzden yakın zamanda (Bu sene bitmeden) ABD Kültür derneğinde ücretli ingilizce dersi almayı düşünüyorum. Çok ileri seviye ingilizce yani. Ve kesinlikle ama kesinlikle daha Türkçe siteye bulaşmam. Ortalama tık başı 1 tl alsanız 100 tık 100 tl dir emin olun az çok uğraşınca buda zor değildir bence.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

sağlıkta İngilizce açarda azda hit sağlarsan tadından yenmez :) en dşük tıka 0,50 kuruş alırsın buda en düşük olanı. Ki bu tık başı 5-10 tl arasıda olur emin ol. Ben 4 günlük açtım deneme aşamasındayım. 7-8 hiti var yarısı arama motoru botları olsa, 4 hit geliyor 5-6 google çeviri ile yazı ekledım. What is Ebola? aramasında görsellerden iki gelmiş. Yani Ebola nedir aramasında. Daha düzgün ingilizce makaleler ve güzel bir tema ile bence ingilizce işi harika sonuçlar verir.
Düşünün site sayısıda belki çok olabilir ama, kanser nedir türkçe aramayı ayda ortalama 30bin kişi yapıyorsa, ingilizcede bu arama 500 bini bile buluyor. sağlık sigortasında türkçede 0,50 yi belki zor alırsınız hadi tık başı 1 tl alın, Aynı kelime ingilizcede 20 tl tık başı verebilir hatta 30-40 tl tık başı alabilirsiniz bu kelimelerde.
Bu yüzden yakın zamanda (Bu sene bitmeden) ABD Kültür derneğinde ücretli ingilizce dersi almayı düşünüyorum. Çok ileri seviye ingilizce yani. Ve kesinlikle ama kesinlikle daha Türkçe siteye bulaşmam. Ortalama tık başı 1 tl alsanız 100 tık 100 tl dir emin olun az çok uğraşınca buda zor değildir bence.

doğrudur. fakat ingilizce yazmayı düşünmüyorum. belki 2.dil olarak ingilizce eklerim siteye ücretli bir eklenti ama türkçe ve özgün seo uyumlu makaleler yazmak daha çok tercih edeğim alan olur

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

oguzhan adlı üyeden alıntı

Ustam sağlık sitelerine merakın varsa beraber bişeyler yapabiliriz. Pm mesaj atarsan görüşelim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al