BlackStone adlı üyeden alıntı

Hocam yazdığımı bile anlamamışsın senin yolun çok uzun. Başarılar...

Herkes her okuduğunu anlayacak diye bir kural yok hocam. Her okuduğunu anlamayan birçok insan hangi konumlara geliyor hatta yolda yürümesini bilmeyenler :) Size de iyi çalışmalar.

Ek Olarak:

cudjex adlı üyeden alıntı

yayıncının parasını ödeyecekseniz, ay sonu sebepsiz yere yüzlerce lira birikmiş hesabı kapatmayacaksınız elbette tutar.

Banlamak mantık işi değil bana göre. Ben birşey yapmadan zaten yayıncı kendi gelecekki iş yürüsün. Ben zaten kazanıyor olacağım reklam veren ve yayıncı bu işte en önemli unsur. Adsensenin ağı dünya çağında olduğundan böyle ilgisiz ve havalı.

SamimiBlog adlı üyeden alıntı

Yani dilenci yerine konulmayacaksak kullanılır.

Düşük ücret değil reklam maliyetine göre kriterler uyarsa yüksek oranlar.

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Hocam çok ciddi bir iştir bu İlk önce reklam verecek firmalar bul sonra biz yayıncıların oluruz :)

Reklam verecek firma bulunur hocam zaten böyle bir sistem olsa ben binlerce yayıncı almam ki:) reklam verene göre ayarlanır o.

26es222 adlı üyeden alıntı

İyi kazandıracaksa ve sitenin hızına etki etmeyecekse kullanırım

Kısacası sistemin işleyişi, güvenlik vs kafama takılan birazda maliyetler. Maliyetleri aşsak bile güvenlik, reklam vereni beni ve yayıncıyı üzmeyecek düzgün sayacak bir yazılım en önemlisi. Öyle birşey olsa ödemeleri kesin aylık 20-30 tl taban fiyatından tutar yapardım. O para benden nasıl olsa çıkacak.