wmaraci reklam

Bumerang Anında Platin Üyelik ve 20 TL Bonus

21 Mesajlar 1.861 Okunma
smmexpress

ismailaksoy ismailaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)
Geçenlerde bumerang üye oldum ve platin üye olarak başladım.Bugün dolaşırken ikili kazan sistemi diye birşey gördüm.Bi kullanıcıya referans oluyorsunuz hem o hemde kendiniz 20tl bonus alıyor ve platin üye olarak başlıyor.İsteyen varsa özel mesaj ile katılmak istediği mail adresini atsın.İyi forumlar

wmaraci
reklam

haberinsuyu haberinsuyu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek çiftçi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Bumerangın çok sağlıklı bir sistem olduğuna inanmıyorum. Ben de başvurdum ve üye oldum. Hemen platin üye yaptılar. ve 20 tl bonus verdiler. Aradan iki ay geçti. Bir sürü yazdım. Twitter takipçisi 28.000 e çıktı. Site baya tanındı. Alexa değeri 13.000.000. lardan 1.048.000 lere geldi. Ki türkiye sıralaması 12.000 lerde ancak sen tut benim platin üyeliği altın hesaba düşür. :confused:Bu perhiz bu ne lahana.:) Siz gelin görün. 20 tl bonus da silindi. Takdir sizin. www.haberinsuyu.com

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Herkese direk platin üyelik vermiyorlar referans olsanız dahi. Sitenizin durumuna göre platin üyelik veriyorlar. Gerçi çok da doğru olduğu söylenemez. Boş sitelerin çoğuna da platin üyelik verdikleri oluyor.

Teamtofas.com

• Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

haberinsuyu adlı üyeden alıntı

Bumerangın çok sağlıklı bir sistem olduğuna inanmıyorum. Ben de başvurdum ve üye oldum. Hemen platin üye yaptılar. ve 20 tl bonus verdiler. Aradan iki ay geçti. Bir sürü yazdım. Twitter takipçisi 28.000 e çıktı. Site baya tanındı. Alexa değeri 13.000.000. lardan 1.048.000 lere geldi. Ki türkiye sıralaması 12.000 lerde ancak sen tut benim platin üyeliği altın hesaba düşür. :confused:Bu perhiz bu ne lahana.:) Siz gelin görün. 20 tl bonus da silindi. Takdir sizin. www.haberinsuyu.com

En azından baya bi faydasını görmüşsünüz.Yazarkafeye içerik ekliyerek kendi sitesine iyi hit çekenler var.Benim görüşümde size yakın sistemlerini pek anlamış değilim.Reklam verenide az olduğu için reklam yayınlanmıyor zaten şuanda

Ek Olarak:

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Herkese direk platin üyelik vermiyorlar referans olsanız dahi. Sitenizin durumuna göre platin üyelik veriyorlar. Gerçi çok da doğru olduğu söylenemez. Boş sitelerin çoğuna da platin üyelik verdikleri oluyor.

Olabilir hocam bende bumerang'ın yalancısıyım.20 tl bonus ve platin üyelik yazıyordu

wmaraci
wmaraci

4trestt 4trestt Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Paylaşım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Şuanda reklam kampanyaları yok ki.

• Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

4trestt adlı üyeden alıntı

Şuanda reklam kampanyaları yok ki.

Evet reklam kampanyaları geçici olarak durduruldu.Ama platin üyelik sadece reklam için değil.Platin üyeler yazarkafeye yazı ekliyebiliyor

4trestt 4trestt Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Paylaşım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

ShadowOfGod adlı üyeden alıntı

Evet reklam kampanyaları geçici olarak durduruldu.Ama platin üyelik sadece reklam için değil.Platin üyeler yazarkafeye yazı ekliyebiliyor

Ben kayıt oldum, direk altın verdiler.

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Platin üyeliği ref ile vermiyorlar.Bumerang'ın sitesinde de öyle bir şey yazmıyor.Siz uydurmuşsunuz. Üyelik derecelerini sitenizin durumuna göre veriyorlar.

• Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

4trestt adlı üyeden alıntı

Ben kayıt oldum, direk altın verdiler.

Gold üyeler yazarkafeye içerik gönderemezler.Platin üyeler ekliyebiliyor

Ek Olarak:

Batarya adlı üyeden alıntı

Platin üyeliği ref ile vermiyorlar.Bumerang'ın sitesinde de öyle bir şey yazmıyor.Siz uydurmuşsunuz. Üyelik derecelerini sitenizin durumuna göre veriyorlar.

Uydurmuşsunuz falan hocam amacınız sadece konuları kötülemek mi ? http://bumhaber.hurriyet.com.tr/2012/08/bumerangdan-100-tl-kazan/ Girin yorumları okuyun

haberinsuyu haberinsuyu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek çiftçi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

Peki kafalarına taş mı düştü platin verdiklerini altın a düşürüyorlar. Sitede yaptığım espriler hoşuna gitmedi galiba. Ya da zaytung.com dan tehdit aldılar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al