wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube Para kazanma ne zaman kabul olur?

17 Mesajlar 2.569 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
komisyon ne kadar alıyor bunlar bide dasboardı varmı bunların

wmaraci
reklam

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

viplcruel adlı üyeden alıntı

[QUOTE=YenerK;1030575]ünlem sıkıntısından tutun eşleşene kadar :) zaten sıkıntı olmasa şuan 2014 filmleri youtube kanallarında dolanıyordu :) partner adsense a göre daha iyi partnerde ünlem sorunu yok

hocam tamamda ben tamamiyle özgün çalışıcam yinede eşleşen vb sıkıntılar vermez sanmıyorum ?[/QUOTE]

eşleşen vermez ama ünlem yine çıkıyor bakınız http://www.ytpara.com/youtube-sorunlari-ve-cozumler/30394-ozgun-videom-unleme-dusuyor.html
http://www.ytpara.com/ozgun-kanal-video-soru-ve-sorunlar/20054-ozgun-videolarima-unlem-geldi.html

Ek Olarak:

Panarogga adlı üyeden alıntı

komisyon ne kadar alıyor bunlar bide dasboardı varmı bunların

dashboard var komisyon %40 alıyor %30 alanda var ama onlar ödemede sıkıntı yapıyorlar

viplcruel viplcruel skype:viplcruel1 Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

tamamdır bu olayı iyice araştırıcam sağolun.birde sizi bulmuşken sorayım en az 10 kanalla özgün çalışcam ama şimdilik bomboş video atılmadı yani partnere başvurmalımıyım ? partnerin normal adsense ile kazançtan farkı ne ? başvurmak ve kabul edilmek daha mı zor ?

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

[QUOTE=YenerK;1030582]

tamamdır bu olayı iyice araştırıcam sağolun.birde sizi bulmuşken sorayım en az 10 kanalla özgün çalışcam ama şimdilik bomboş video atılmadı yani partnere başvurmalımıyım ? partnerin normal adsense ile kazançtan farkı ne ? başvurmak ve kabul edilmek daha mı zor ?

başvurabilirsiniz hocam 10 kanalla çalışmak özgün de olsa spama düşürebilir sizi her kanal değiştirdiğinizde ip değişip çerez silin partnerin farkı şu partnerde %40 komisyon alır partner ama freedomda şu var eğer kanalınız sürekli izlenimi artıyorsa puan verir size onunla komisyon oranını 1 aylık düşürebilirsiniz ayrıca abone ve izlenim arttıkça da düşüyor komisyon kabul edilmek ve başvurmak ve kabul edilmek daha kolay ertesi gün davetiyeniz geliyor partnerden

wmaraci
wmaraci

Sagaris Sagaris WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster, Coder
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Partner olayı ne oluyor? Ben 2 gün önce kanal açtım video ekledim artından kazançları aktif ettim, şimdi de adsense başvurdum... Onaylanmasını bekliyorum. Doğru yolda mıyım?

viplcruel viplcruel skype:viplcruel1 Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

[QUOTE=viplcruel;1030585]

başvurabilirsiniz hocam 10 kanalla çalışmak özgün de olsa spama düşürebilir sizi her kanal değiştirdiğinizde ip değişip çerez silin partnerin farkı şu partnerde %40 komisyon alır partner ama freedomda şu var eğer kanalınız sürekli izlenimi artıyorsa puan verir size onunla komisyon oranını 1 aylık düşürebilirsiniz ayrıca abone ve izlenim arttıkça da düşüyor komisyon kabul edilmek ve başvurmak ve kabul edilmek daha kolay ertesi gün davetiyeniz geliyor partnerden

10 kanalıda aynı youtube hesabı üzerine açtıysam ne olacak ?
google kendi diyor 499 youtube kanalı açabilirsin 1 hesaba diye.yinede spama mı atar beni ?

FurkanAkman FurkanAkman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

kar düşüyor ama hiç alamamaktan iyidir adsense da ünlem yüzünden çalışmak çok zor aynı videoyu 4-5 kez atmanız gerekbiliyor ve bir kanal bir kere ünlem verdi mi çıkmak neredeyse imkansız

Kardeşim ünlem geçmek kadar basit bir şey yok sadece yöntemlerini herkes bilmiyor bu kadar.Ben her videoda ünlemi geçiyorum mesela kolaylıkla bu işlerde herşeyi deneye deneye öğreniyorsun ben hep denedim ve başardım.

10 kanalıda aynı youtube hesabı üzerine açtıysam ne olacak ?
google kendi diyor 499 youtube kanalı açabilirsin 1 hesaba diye.yinede spama mı atar beni ?

Sorun olmaz ama ana hesap banlanırsa diğer kanallar riske girer.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al