wmaraci reklam

Gececiler Topiği [WMAracı Gece'de Güzel Diyenler]

911 Mesajlar 130.385 Okunma
smmexpress

cokbaska cokbaska WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
gunaydın :)

geceler soguk artık gunduzcuyuz.

wmaraci
reklam

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Hopss ayılın gececiler. Kalabalığız bugün :p Yada bazılarımız için hala erken ? :)

agumrah, Aktifblogum, alicin12, alimurat, alparslan, Anarko, androidsistem, aorhan, arsinli, asma, Berkay, bidüşün, birdamla, Biyorum, BlackCat, bluecaplan, bonafide, Buğra, Burak, Burak Turalı, burakisci, ByHawK, Bym, Çağlar KESKİN, candanblog, cmltskrn, corpixx, css, cudjex, dalga266, depresionist, drsnn, emirhan, emregokcan, Eneess, erbilen, ErenKeskin, errapps, esocials, ExAct, extrabilisim, Fatih Toprak, filmizle, FocuS, FriedeKind, Furkan TURAN, furkandelta, Fuuy, genckasif, grafikçi, Gscimbom, haber, halilarici, havananyx, Hit Adam, holyturk, hseyin temizyurek, ilker, incehosting, isByTiti, isoNehir, Jiber, Kalashnikov, Kamil Kahraman, karababa, Karyotip, kasirga098, kayipman, kceptel, kekillici, kenan, Kinqwolf, koligentr, Komser, kulpsuzfincan, kuruoglu, LadyArch3r, ledtabela, LegendCoder, Lovestory, Mackenzie, Makif, MakiLee, melankolia, mertsaluvan, Meyus, Mrtbtl, ms54, MsKcR, mtlrcp, Murat, myenes, necoss44, Nevadia, NoNe, Nonloser, nuManaGa, Oceanicy, Ogunsakiz, Okan SAĞLAM, Okantiryaki, Olcayy, Onur07, orions, ozantepe, OzKn07, Palmyra, Pitekantropus, poyraz1034, prisoner, quarizma, radyohosting, rapublik, reDaResKSK, Reis, ResulCoskun, Rick35, Ruzgar, RuZzGaR, saidyavuz, SanalKullanıcı, seckin, SeçkinYılmaz, Semih, senininternetin, SERHAT, Shakedown, shateiel, simal25, Sinan, SmayLee, Sogi, sonses10, sosyalhit, Spacely, Spaksu, spina bifida, SysteM, Takipci, Tcpturk, TechnicMan, tolgahanuzun, troll, TUĞBERK, Tunahan, ultimaniac, ultrahako, videolarim, Webmasteriz, wplike, yedmutim, zego, ÖmerFan

-

Neler yapıyorsunuz, kim neyle uğraşıyor hangi blogları okuyorsunuz? Aklınızdan ne geçiyor? :)

Ben başlayayım,
Her zaman takip ettiğim otekisinema.com'un bağlantılarından korkusitesi.com'u buldum anladım ki tam bana göre kurucuları Devilboy ve dexter'ı buradan tebrik ederek ekibe selam gönderiyorum. Son 5 ayda gördüğüm en konulu en güzel blog kardeşim :) (no ads)

Her neyse birde filmifullizle den çok tavsiyesini okuduğum Anneler Günü adlı filmi izlemeye başladım. Sonrası malum Gece Boyu WmAraci''

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)

tif adlı üyeden alıntı

Hopss ayılın gececiler. Kalabalığız bugün :p Yada bazılarımız için hala erken ? :)

-

Neler yapıyorsunuz, kim neyle uğraşıyor hangi blogları okuyorsunuz? Aklınızdan ne geçiyor? :)

Ben başlayayım,
Her zaman takip ettiğim otekisinema.com'un bağlantılarından korkusitesi.com'u buldum anladım ki tam bana göre kurucuları Devilboy ve dexter'ı buradan tebrik ederek ekibe selam gönderiyorum. Son 5 ayda gördüğüm en konulu en güzel blog kardeşim :) (no ads)

Her neyse birde filmifullizle den çok tavsiyesini okuduğum Anneler Günü adlı filmi izlemeye başladım. Sonrası malum Gece Boyu WmAraci''

Buralardayız, gece hoplatalım buraları... Ücretli yazar arıyorum gece gece :D

Belki birine rastlarım sarhoş eder gece gece onu alırım... Tabi yazar olarak...

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

isoNehir adlı üyeden alıntı

Buralardayız, gece hoplatalım buraları... Ücretli yazar arıyorum gece gece :D

Belki birine rastlarım sarhoş eder gece gece onu alırım... Tabi yazar olarak...

Yazar mı ? :D Bu saatlerde Gececiler Topiğinden iyi ilan yeri olmaz birazdan çıkar bir yazar :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)

tif adlı üyeden alıntı

Yazar mı ? :D Bu saatlerde Gececiler Topiğinden iyi ilan yeri olmaz birazdan çıkar bir yazar :)

Yalnız bu bölümü üyeler açtı, ilan için ücret talep etmesinler. İlana para verir isem yazara kalmayacak!

Neyse ben ilanımı yapayım...

Müzik
Oyun
Video
Girişimcilik
Teknoloji
Mobil
Script
Seo
Tasarım
Wordpress Eklenti

Yukarıdaki her bir kategoriye 10 yazı (Toplam 100 yazı) girişi yapılacak. İster bir kişi ister on kişi, farketmez... Yazı başına 1 TL verilecektir. Fiyat konusunda ayrıntılar konuşulurken daha yüksek bir miktar söz konusu olabilir...

Oldu mu ilan...?

• Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
geceler soguk geç saate kalmiyım desemde site işiyle ugraşırken zaman su gibi geçiyor
birde üye nerden bulucağım , eski dbleri kullansam mı gibi dertlerim var offff :(

Hatırlı geceler....

• Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)

cokbaska adlı üyeden alıntı

geceler soguk geç saate kalmiyım desemde site işiyle ugraşırken zaman su gibi geçiyor
birde üye nerden bulucağım , eski dbleri kullansam mı gibi dertlerim var offff :(

Hatırlı geceler....

Çok başka şeyler düşün, yeni...

Artık piyasada üye değil ücretli yazar bile bulmak güç... 100 yazı için min. 100 TL'yi gözden çıkardım ama yok... Bu adamları toplayan bir site yok mu?

BlackCat BlackCat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 30 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
Geceler çabuk geçmese keşke... :D

• Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)

BlackCat adlı üyeden alıntı

Geceler çabuk geçmese keşke... :D

Bütün gün çalışıp geceyi bekliyorum, artık gecelerin adamıyım... Forum gece bekçisiyim...

• Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)

isoNehir adlı üyeden alıntı

Çok başka şeyler düşün, yeni...

Artık piyasada üye değil ücretli yazar bile bulmak güç... 100 yazı için min. 100 TL'yi gözden çıkardım ama yok... Bu adamları toplayan bir site yok mu?

Düşünemiyorum :(
bu yüzden 1 yıldır siteyi açamadım. :(:(

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al