genchakan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar güzel tespitlerde bulunmuşlar.ben kendim de böyle bir girişimde bulundum.guzellikleri çok ama çoğu güzellik gibi zorluğu da çok.kaliteli olmazsan hitin söylediğinden yukarı çıkmaz.ben de böyle düşünüyorum.

doğrudur. Zaten bu deneme aşamasıydı. Ve izlenim iyi. Önceki okuduklarımda bu yönde. Abd kültür derneği mi ne var dil okulları daha doğrusu. Orayı aradım durumu anlattım ne için öğrenmek istediğimi vs detaylıca anlattım. Fiyatlar ne kadar dedim. Fiyat telde veremiyorz dedi. Ancak 5 bin lira istediğiniz seviyeye gelmek için çok dedi. Sanırım 2-3 bin arası birşey. Kesinlikle öğrenecem. Kaynak bulmak daha kolay olur her konuda. İllaki ing site olması gerekmiyor ancak sitelerim için kaynak ve bilgi bulmak daha kolay olacak

Ek Olarak:

genchakan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar güzel tespitlerde bulunmuşlar.ben kendim de böyle bir girişimde bulundum.guzellikleri çok ama çoğu güzellik gibi zorluğu da çok.kaliteli olmazsan hitin söylediğinden yukarı çıkmaz.ben de böyle düşünüyorum.

Merak eden arkadaşlar için 8 günlük site. İçerisinde google çeviri ile yazılmış 10 kadar yazı varç