wmaraci reklam

3k Hite 1.5 TL Bir Yanlışlık Olmalı

16 Mesajlar 1.808 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Karakurt Karakurt www.cemkarakurt.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 694
  • Beğeniler 45 / 109
  • Ticaret 21, (%95)
Hocam android hileleri adsense de yasak değil mi ? Ben mi yanlış biliyorum.

kişisel blog - https://www.cemkarakurt.com.tr - HOSTING FİRMASI ÖNERİLERİM : https://goo.gl/67KMKp
wmaraci
reklam

Lethe Lethe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hala daha bu android apk ve adsense olayını anlamış değilim kimse kesin bir bilgiye sahip değil. Android apk'ları ve bunlarla ilgili hileleri paylaşıyorsunuz. Buna rağmen adsense'ye başvurup kabul edilmişsiniz. Cidden adsense de android apk ve hileleri yasak değil mi nasıl iş bu

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Kardeş sakın yanlış anlama ama bir şey gözüme battı, öncelikle siten güzel eline sağlık 3k hitte fena değil, başarılı. Ancak tavsiyem ilgisiz şeyleri koymaman , hani google+ yı koyarsın, onda sitene ait şeyler paylaşırsın . İnstagram'ı da koyarsın aynı şekilde onuda paylaşırsın ama bir android sitesinde insanlar instagram sayfanı görmek istemez, hele ki resimlerini hiç görmek istemez. Profesyonellik gider :)

atmaca18 atmaca18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek hidroelektrik santral makinaları montaj bakım ve arıza
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Orca35 adlı üyeden alıntı

onu daha şimdi yanlışlıkla ekledim uzun süredir yayın içerisinde 1 adet 336x280 reklam var

hit nerden geliyor ve ziyaretçi ne kadar süre sitende kalıyor bunlar önemli faktorler ziyaretçiyi sitede tutabilmek için farklı yontemler uygula birde hakkımda
sayfası plus.google.com a gitmesin kendi hakkında bir sayfa aç oraya bişeyler yaz
18 yasındayım balık tutmayı severim şu tarz muzik dinlemek herzaman bana
ilham veriyor vb bişeyler yaz

wmaraci
wmaraci

Orca35 Orca35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 5, (%100)

Karakurt adlı üyeden alıntı

Hocam android hileleri adsense de yasak değil mi ? Ben mi yanlış biliyorum.

hocam android'teki ücretli uygulamalaı ücretsiz paylaşmak yasak.Ben ücretli uygulamaları ücretsiz paylaşmıyorum.

Ek Olarak:

Lethe adlı üyeden alıntı

Hala daha bu android apk ve adsense olayını anlamış değilim kimse kesin bir bilgiye sahip değil. Android apk'ları ve bunlarla ilgili hileleri paylaşıyorsunuz. Buna rağmen adsense'ye başvurup kabul edilmişsiniz. Cidden adsense de android apk ve hileleri yasak değil mi nasıl iş bu

Hocam Google Play Store'da ücretli olan uygulamaları paylaşmak yasak ancak ben paralı uygulamları paylaşmıyorum.Ücretsiz olarak yayınlanan oyunların hilelerini paylaşıyorum.Bende Adsense'ye başvurmadan önce yasak olduğunu sandım fakat Android hile paylaşan çoğu sitede Adsense reklamları olduğunu farkettim.Google buna izin veriyor herhalde sadece ben olsam neyse.Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Ek Olarak:

Atacani adlı üyeden alıntı

Kardeş sakın yanlış anlama ama bir şey gözüme battı, öncelikle siten güzel eline sağlık 3k hitte fena değil, başarılı. Ancak tavsiyem ilgisiz şeyleri koymaman , hani google+ yı koyarsın, onda sitene ait şeyler paylaşırsın . İnstagram'ı da koyarsın aynı şekilde onuda paylaşırsın ama bir android sitesinde insanlar instagram sayfanı görmek istemez, hele ki resimlerini hiç görmek istemez. Profesyonellik gider :)

Hocam çok teşekkürler.Tavsiyelerinizi uygulayacağım.

mklgirisim mklgirisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
5 K ile 200 tl vereni gördüm sayfa tıklanma oranı %26 idi sonuç: hesap kapatıldı :)

Ek Olarak: Bu yazdıklarımın Android ile alakası yoktur normal site idi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al