freelance iş ilanları

Reklam Tıklatma

10 Mesajlar 5.014 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
sa arkadaşlar
bi program indirdim organik hit programı siteni googleda buluyor ve direk ordan giriş yapıyor(organik yani) burda bi özellik var tıklamasını istediğin link varmı bunda reklamı seçsek sorun olurmu sizce

wmaraci
reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
olmaz ver biz de tıklayalım

fubia fubia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 15 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Birincisi internetin kotalı ise doldurabilirsin. İkincisi senin siteni ziyaret etmek için sende başkalarının sitelerini ziyaret edeceksin. Bu da virüs problemi doğurur. Üçüncüsü Google bunları sevmez. Dört reklam firman Google ise kesin banlanırsın.

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
şuan reklam başvurusu yaptım olur mu diye sormuştum da bakmanız için uygulamada OrganikHit

Ek Olarak:

fubia adlı üyeden alıntı

Birincisi internetin kotalı ise doldurabilirsin. İkincisi senin siteni ziyaret etmek için sende başkalarının sitelerini ziyaret edeceksin. Bu da virüs problemi doğurur. Üçüncüsü Google bunları sevmez. Dört reklam firman Google ise kesin banlanırsın.

teşekkürler hocam sistemde kayıtlı 88bin kişi var ondan acaba güvenilir mi ki diye 2 antivirüs programı var eset kaspersky 2side virüs bulmadı yorumunuz için teşekkürler denemeyeyim o zaman :)

wmaraci
wmaraci

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

omerknet adlı üyeden alıntı

olmaz ver biz de tıklayalım

Böyle bir forumda binin üzerinde mesaj yazmış ve 105 ticaret puanına sahip birisi olarak nasıl olmaz diyebiliyorsunuz anlamış değilim.. İnsanları yanıltmayın!

Konuyu açan arkadaşa gelince.. "KISA SÜREDE BAN YERSİN (adsense ise)"

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Böyle bir forumda binin üzerinde mesaj yazmış ve 105 ticaret puanına sahip birisi olarak nasıl olmaz diyebiliyorsunuz anlamış değilim.. İnsanları yanıltmayın!

Konuyu açan arkadaşa gelince.. "KISA SÜREDE BAN YERSİN (adsense ise)"

evet hocam adsense olcak şimdilik hit sağlattırıyorum o zaman

Ek Olarak: teşekkürler

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

msdselim adlı üyeden alıntı

evet hocam adsense olcak şimdilik hit sağlattırıyorum o zaman

Ek Olarak: teşekkürler

Kesinlikle birşey olmaz diyenlere inanmayın. Hatta yurtdışından bir arkadaşınızdan googlede arayıp sitenizi bularak tıklamasını dahi istemeyin. Googlenin bunu anlayabileceği yüzlerce kriter sayabilirim.. Bunları yaparsanız bir iki ay sonra yeni bir google adsense hesabı açmak için çırpınırsınız demedi demeyin.Herşeyi doğal haline bırakın sitenizi zamanla büyütün doğal yollarla bi şekilde tıklanır reklamlara da.. Ben teşekkür ederin.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

Kesinlikle birşey olmaz diyenlere inanmayın. Hatta yurtdışından bir arkadaşınızdan googlede arayıp sitenizi bularak tıklamasını dahi istemeyin. Googlenin bunu anlayabileceği yüzlerce kriter sayabilirim.. Bunları yaparsanız bir iki ay sonra yeni bir google adsense hesabı açmak için çırpınırsınız demedi demeyin.Herşeyi doğal haline bırakın sitenizi zamanla büyütün doğal yollarla bi şekilde tıklanır reklamlara da.. Ben teşekkür ederin.

Teşekkürler hocam tavsiyenize uyup tıklatmayacağım ama hit çekeceğim onda sorun olur mu sizce

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

msdselim adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam tavsiyenize uyup tıklatmayacağım ama hit çekeceğim onda sorun olur mu sizce

Hit çekme konusuna gelince, o tarz programlarla cekeceğiniz hit zaten reklama tıklamaz sayfa gösterimi yapar. Pek sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak facebook vb gibi sosyal medyalardan gelen hit, hit kaynağınızın önemli bir bölümünü kapsıyor ise, Mesela %50 lere yakınsa bunada adsense pek sıcak bakmıyor diye biliyorum. Bu sebeple banlamaz ancak ileride başka hatalarınız için kredinizi tüketmiş olabilirsiniz. Adsense politikalarından biriside ""Belirli bir yerden hit çekilemez" gibi birşeydir. Hocam makale yazın gerisini boş verin en doğal hit budur. Ben yoga gibi bir anlatımda hit alıyorum sizde alabilirsiniz zor değil tamamen %100 doğal olsun. Siteniz oturdukca daha fazla hit alacaksınız.
Googlenin sloganı "Şeytanlık yapma" dir. Bu slogana kendileri uyar en başta. Kendileri uymasaydı emin olun şimdikinden 5 kat daha fazla zengin olurlardı.
Saygılar..
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

Hit çekme konusuna gelince, o tarz programlarla cekeceğiniz hit zaten reklama tıklamaz sayfa gösterimi yapar. Pek sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak facebook vb gibi sosyal medyalardan gelen hit, hit kaynağınızın önemli bir bölümünü kapsıyor ise, Mesela %50 lere yakınsa bunada adsense pek sıcak bakmıyor diye biliyorum. Bu sebeple banlamaz ancak ileride başka hatalarınız için kredinizi tüketmiş olabilirsiniz. Adsense politikalarından biriside ""Belirli bir yerden hit çekilemez" gibi birşeydir. Hocam makale yazın gerisini boş verin en doğal hit budur. Ben yoga gibi bir anlatımda hit alıyorum sizde alabilirsiniz zor değil tamamen %100 doğal olsun. Siteniz oturdukca daha fazla hit alacaksınız.
Googlenin sloganı "Şeytanlık yapma" dir. Bu slogana kendileri uyar en başta. Kendileri uymasaydı emin olun şimdikinden 5 kat daha fazla zengin olurlardı.
Saygılar..

teşekkürler hocam bilgilendirme için
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al