freelance iş ilanları

Bot Yazdırılacaktır, Makul Fiyat, Paypal + Mobil [apk]

9 Mesajlar 842 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Selamun aleykum dostlarım,

A.P.K ( Android PacKage ) indirme ve Telefon Root, Rom, CWM işlemlerinin anlatıldığı sitem mevcut. Google Play Botumda var. Lakin çok düzensiz ve karışık. Yeni bir bot yazdırmak istiyorum. Makul fiyata yapacak olan veyahutta karşılık olarak başka bir şey isteyen olursa lütfen Özel Mesaj ile irtibata geçsin.

wmaraci
reklam

ceprobot ceprobot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Benim edindiğim tecrübelere göre bot hiçbir işe yaramıyor. Googleden hit getirmiyor. Onlarca bot denedim ama hiç bir işe yaramadı... Ama yardımcı işlerde kullanacaksan o ayrı. mesela dosya çekme veya resim çekme ama makale işin içine girince googleden hit alamazsın ve bir süre sonra googleden banlanırsın... Edindiğim tecrübelerimle sabittir...

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

ceprobot adlı üyeden alıntı

Benim edindiğim tecrübelere göre bot hiçbir işe yaramıyor. Googleden hit getirmiyor. Onlarca bot denedim ama hiç bir işe yaramadı... Ama yardımcı işlerde kullanacaksan o ayrı. mesela dosya çekme veya resim çekme ama makale işin içine girince googleden hit alamazsın ve bir süre sonra googleden banlanırsın... Edindiğim tecrübelerimle sabittir...

Amacım şudur ki ;

Google Play Store 'den uygulamanın bilgilerini çektikten sonra, konuyu açmadan önce konu içeriğini, başlığını, indirme linkini ( Hileli, Hilesiz ), yazacağım. Konu içeriğini kendi cümlelerim ile yazarak sosyal medya dan da destek vererek güzel yere geleceğimi ümit ediyorum. Güzel bir sırada yer aldıktan sonra herkes tarafından aranan bulunması zor olan ve/veya güncel android uygulamaları el ile eklemeyi tercih ediyorum. Yinede bu düşüncem yanlış mıdır üstad ?

• Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Amacım şudur ki ;

Google Play Store 'den uygulamanın bilgilerini çektikten sonra, konuyu açmadan önce konu içeriğini, başlığını, indirme linkini ( Hileli, Hilesiz ), yazacağım. Konu içeriğini kendi cümlelerim ile yazarak sosyal medya dan da destek vererek güzel yere geleceğimi ümit ediyorum. Güzel bir sırada yer aldıktan sonra herkes tarafından aranan bulunması zor olan ve/veya güncel android uygulamaları el ile eklemeyi tercih ediyorum. Yinede bu düşüncem yanlış mıdır üstad ?

umudunu kırmak istemem ama:

Dediğinide denedim. Google Bot uygulamalarını yada kodlarını bir şekilde tanıyor. Bende aynı yöntemi denedim ve 800 konu atmama rağmen gelen kişi sayısı 500 ü geçmedi...

yapabiliyorsan herşeyi kendin yapmaya çalış... ve özgün olsun.

Ayrıca sitene baktım. Çoğu paylaştığın uygulama kopyala yapıştır...
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

ceprobot adlı üyeden alıntı

umudunu kırmak istemem ama:

Dediğinide denedim. Google Bot uygulamalarını yada kodlarını bir şekilde tanıyor. Bende aynı yöntemi denedim ve 800 konu atmama rağmen gelen kişi sayısı 500 ü geçmedi...

yapabiliyorsan herşeyi kendin yapmaya çalış... ve özgün olsun.

Ustam tecrübelerinizi değerlendirmek isterim. Vaktimi öldürmek istemem. Android apk yerine, android root, rom gibi işlevlerin yapıldığı, tanıtıldığı, bu konuda rom ve dosya gibi paylaşımların yapıldığı bir site tasarlasam, Sizce ilgi görecek midir ?

• Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Root Rom gibi şeylerin konularını özgünleştirmek dahada zordur. Şöyle ki Root ve Rom yükleme adımları neredeyse aynıdır ve özgünleştirmek android oyununu özgünleştirmekten dahada zordur.

1-Kardeş ne yaparsan yap ama özgün olsun. Google kaliteli içeriğe önem verir.

2-Android uygulamaları ve oyunları her gün sıralaması değişen uygulamalardır ve o tempoyu yakalaman lazım. Bugün ekleyeceğin bir oyun yarın 1000. sıraya gerilemiş olacaktır. Sektör çok hızlı. Google playde 2 milyar uygulama var...

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım üstadım. Root ve romlarda şöyle bir düşüncem var ki ;

Bir çok kişi orjinal rom aramakta. Kernel atmakta güçlük çekiyor. Uzman olduğum alan Sony Xperia telefonlarıdır. Bu işleri videolu şekilde de anlatabilirim. Apk işi belirttiğiniz gibi olur mantıken. Hak veriyorum. Düşüncem şuanlık bu yönde;
Rom paylaşımı, root yapımı, CWM, Yükleme-Silme talimatları.

2 günde bir yeni rom'lar çıkmakta. Bu konuda en güzel romları paylaşabilirsem vede özgün olarak ilk sıralarda yer alabilirsem tempoyu yakalarım diye ümit ediyorum. Güncel daha güzel kategoriler varsa, başka site gibi ( film, dizi mishal ) bu sektöre de girebilirim.

ShTrOnur ShTrOnur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bota vereceginuz parayi bana verin apk tanitimlarini özgun bir sekilde yapayim.

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

ShTrOnur adlı üyeden alıntı

Hocam bota vereceginuz parayi bana verin apk tanitimlarini özgun bir sekilde yapayim.

Aynı veya farklı amaçlı site için Skype görüşmesi yapalım. Ö.M attım.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al